Ustaw Krosno24.pl jako strona startowa Zaloguj się
Kanał YouTube Ogłoszenia Wasze galerie Wizytówki firm
Filmy
(261)
Anonse
(3508)
Foto
(17558)
Firmy
(110)
Krosno24.pl - Krośnieński Portal Internetowy
Kartki elektroniczne Katalog Czat Opinie
Kartki
(112)
Strony
(774)
Czateria
(52)
Opinie
(481551)

Mapa portalu: Centrum > Krośnieński Portal Internetowy Krosno24.pl > Nowości w portalu

O portalu

 • Nowości w portalu
 • Mapa portalu
 • Historia portalu
 • Filozofia portalu
 • Agencja informacyjna
 • Media o nas
 • Zespół portalu
 • Prywatność
 • Prawa autorskie
 • Kontakt

 • Oglądalność portalu

 • O raporcie
 • Wizyty portalu
 • Użytkownicy portalu
 • Geolokalizacja użytkowników

 • Reklama w portalu

 • Reklama w portalu
 • Logowanie dla klientów (nowe okno przeglądarki)

 • Współpraca

 • Patronat medialny

 • Specjalne

 • Różne logo portalu
 • Reklamówki telewizyjne
 • Co może się zdarzyć w ciągu 24 godzin?
 • Nowości w portalu

  Nowe opcje w anonsach i komentarze do artykułów 6 września 2009

  Uruchomiliśmy kilka drobnych, ale ciekawych opcji. W anonsach, pod każdym z ogłoszeń wprowadziliśmy ikonki: dodaj do schowka, drukuj, inne ogłoszenia użytkownika, edytuj, usuń, pokaż link do ogłoszenia. Przeglądając ogłoszenia można zapisywać do schowka wybrane anonse klikając na opcję "dodaj do schowka". Poźniej wybrane ogłoszenia można przeglądać w schowku. W menu osobistym użytkownika pojawiło się też archiwum własnych ogłoszeń, których ważność wygasła. Każde z tych ogłoszeń można przywrócić. Po kilku latach dyskusji wprowadziliśmy również możliwość komentowania artykułów. Komentarze do artykułów są również widoczne jako dodatkowe tematy na forum.


  Zapowiedzi wydarzeń sportowych 4 września 2008

  Na stronie głównej portalu publikujemy zapowiedzi wydarzeń sportowych. Informacje zapowiadają mecze, rozgrywki, turnieje i inne wydarzenia o charakterze sportowym z kilku- lub kilkunastodniowym wyprzedzeniem.


  Bilety elektroniczne 25 sierpnia 2008

  Portal uruchomił usługę sprzedaży biletów elektronicznych na wybrane wydarzenia kulturalne, rozrywkowe i sportowe. Bilet zakupić można w przedsprzedaży płacąc przelewem internetowym. Bilet do wydrukowania klient otrzymuje na adres e-mail. To innowacyjne rozwiązanie w skali lokalnej.


  Ogłoszenia wyróżnione 14 maja 2008

  Na tablicy ogłoszeń drobnych można zamówić ogłoszenia wyróżnione. Jest to płatna forma ogłoszeń, z atrakcyjną forma graficzną. Ogłoszenia takie mogą zamawiać także firmy. Jest to pierwsza usługa w portalu z wykorzystaniem serwisu Platnosci.pl, który umożliwia wykonywanie szybkich przelewów na konto portalu.


  Plan miasta 12 maja 2008

  Dział "O mieście" wzbogacony został o interaktywny plan miasta oparty na planie Google. Plan umożliwia wyszukiwanie ulic i budynków (np. adresu Staszica 6) oraz zaznaczanie konkretnych miejsc.


  Ogłoszenia drobne płatne 3 kwietnia 2008

  Publikowanie ogłoszeń drobnych nie jest już całkowicie bezpłatną usługą. Publikowanie ogłoszeń takich jak Sprzedam, Zamienię, Mam do wynajęcia jest płatne SMS - 1,22 zł (z VAT). Publikowanie pozostałych rodzajów ogłoszeń (np. Kupię, Szukam pracy) pozostało bezpłatne. O wprowadzeniu płatności zadecydowało kilka względów. Po pierwsze, ogłoszenia były często powtarzane przez niektórych użytkowników i powodowało to bałagan w ogłoszeniach. Po drugie, zdarzały się przypadki publikowania ogłoszeń o charakterze żartobliwym - płatność ma na celu wyeliminowanie tego zjawiska. Po trzecie, duża popularność tablicy i publikacja ogromnej liczby ogłoszeń spowodowały rosnące koszty utrzymania serwerów i łączy internetowych oraz potrzebę większej troski o dobro samych użytkowników.


  Telewizja internetowa 16 marca 2008

  Portal uruchomił telewizję internetową, w której emitowane są filmy związane z Krosnem. Każdy film można zamówić na nośniku DVD. Wszystkie filmy są produkcjami własnymi portalu. Telewizja emituje także reklamy filmowe.


  Wizytówki firm 9 lipca 2007

  Uruchomiliśmy nowy dział - "Wizytówki firm". Są to krótkie internetowe prezentacje firm z Krosna i powiatu krośnieńskiego. Firmy pogrupowane są według kategorii i branż, dzięki czemu łatwo można je wyszukać. Dane firm znajdują się też w lokalnej wyszukiwarce firm, produktów i usług. Każda firma może samodzielnie opublikować swoje dane, a później je edytować. Usługa jest płatna.


  Nowy rozkład PKS 16 kwietnia 2007

  Udostępniliśmy zmodernizowany rozkład jazdy autobusów PKS. Dzięki nowemu oprogramowaniu korzystanie z rozkładu jest prostsze i bardziej przyjazne. Godziny i oznaczenia są autoryzowane przez PKS Krosno, co oznacza, że wszystkie dane są aktualne.


  Agencja informacyjna 13 marca 2007

  Portal otworzył własną profesjonalną i nowoczesną agencję informacyjną. W inwestycji pomogły fundusze unijne. Jest to biuro redakcyjne, w którym zbierane są i publikowane informacje o bieżących wydarzeniach w mieście. Agencja wyposażona jest w nowoczesne komputery, dwa niezależne łącza internetowe, urządzania multimedialne i sprzęt do komunikacji. Uroczystego przecięcia wstęgi do agencji dokonały trzy osoby: Tadeusz Gajewski - przedstawiciel społeczności internetowej, Piotr Przytocki - Prezydent Krosna oraz Adrian Krzanowski - założyciel i redaktor naczelny portalu. W uroczystości wzięli udział także inni zaproszeni goście.


  Wasze galerie 30 grudnia 2006

  Uruchomiliśmy testową wersję serwisu "Wasze galerie". Zarejestrowani i zalogowani użytkownicy portalu mogą w nim publikować zdjęcia swojego autorstwa. Inni będą je komentować i oceniać. Wystarczy kliknąć na ikonkę "Foto", która znajduje się po lewej stronie logo portalu. Adres bezpośredni: www.krosno24.pl/foto


  Plus GSM w Krosno24.pl 27 października 2005

  Sklep Firmowy Plus GSM w Krośnie jest kolejnym strategicznym partnerem portalu. Pierwszym objawem współpracy Plus GSM i Krosno24.pl jest udostępnienie użytkownikom portalu serwisu o telefonach komórkowych dostępnych w krośnieńskim Sklepie Firmowym: www.krosno24.pl/plusgsm. Współpraca obu firm ma charakter długotrwały i ma zaowocować także innymi wspólnymi przedsięwzięciami.


  Przyśpieszamy! 29 września 2005

  Koniec z długo ładującymi się fotkami w portalu! Zmodernizowany serwer portalu podłączony został do nowych, szybszych łączy. Nowe rozwiązania technologiczne gwarantują błyskawiczne ładowanie się stron i zdjęć oraz szybkie ściąganie plików z portalu. Wszystko to za sprawą nowego partnera portalu - firmy Midicom.


  Vectra partnerem 15 września 2005

  Kolejnym - po mPunkcie - partnerem strategicznym portalu została telewizja kablowa Vectra. To kolejna ogólnopolska firma, która doceniła siłę popularności Krosno24.pl


  Zmodernizowana wyszukiwarka 5 września 2005

  Portalowa wyszukiwarka została zmodernizowana. Można w niej wyszukiwać informacje nie tylko w całym internecie, ale i poszczególnych działach portalu. Wygodę wyszukiwania zapewniają różnokolorowe zakładki.


  Wyprawy rowerowe 23 lipca 2005

  Gazeta Codzienna "Nowiny" i Krosno24.pl zapraszają na cykliczne wyprawy rowerowe. W portalowym serwisie www.krosno24.pl/rowery publikowane są zapowiedzi wycieczek i relacje z nich.


  Wyszukiwarka opinii 10 lipca 2005

  Udostępniliśmy nową wyszukiwarkę - wyszukiwarkę opinii. Przeszukuje ona wszystkie tematy i wpisy na forum dyskusyjnym. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki wyraz (dłuższy niż 3 znaki) lub kilka wyrazów oddzielonych przecinkami, aby pokazała ona tematy oraz wszystkie wpisy, w których znajduje się dany wyraz lub wyrazy.


  mPunkt partnerem portalu 16 czerwca 2005

  Krośnieński sklep mPunkt (ul. Krakowska 9) został pierwszym strategicznym partnerem portalu. Na stronach portalu (www.krosno24.pl/mpunkt) zapoznać się można z pełną ofertą mPunkt: telefonami komórkowymi, akcesoriami, informacją o naprawie telefonów. Partnerstwo to forma długotrwałej współpracy między obiema firmami.


  Audyt ruchu na portalu 9 maja 2005

  Od ponad dwóch miesięcy portal bierze udział w audycie oglądalności witryny gemiusTraffic. Tym samym dołączyliśmy do grona wszystkich największych polskich portali i stosujemy ten sam standard badań ruchu. Zobacz fragmentaryczne dane o ruchu na Krośnieńskim Portalu Internetowym Krosno24.pl: wejdź na www.gemius.pl, kliknij na "logowanie" (prawy górny róg), wpisz login: krosno24pl (bez hasła)


  Nowe, kolorowe Opinie 22 kwietnia 2005

  Wdrożyliśmy nowe oprogramowanie Opinii - forum dyskusyjnego. Najważniejsze zmiany to: podział tematyczny dyskusji, logowanie (użytkownicy muszą się zarejestrować na e-mail), kilkunastu moderatorów, ostrzeżenia za łamanie regulaminu. To trzecia wersja oprogramowania Opinii w historii portalu.


  Najmilsze 2005 10 kwietnia 2005

  Portal już trzeci raz patronuje wyborom najmilszej uczennicy I LO w Krośnie. Publikujemy zdjęcia kandydatek oraz ich krótkie charakterystyki. W głosowaniu na Najmilszą Internetu mogą wziąć udział tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.


  Kasa w portalu 20 lutego 2005

  Uruchomiliśmy nowy dział informatora - finanse. W dziale znaleźć można dane teleadresowe banków, listę bankomatów, spis kantorów wymiany walut, a przede wszystkim aktualizowane on-line kursy walut z kantoru CFS w Krośnie


  Portal ma 3 lata 5 lutego 2005

  Krośnieński Portal Internetowy obchodził 3 urodziny. Z tej okazji odbyło się specjalne czat-party, impreza urodzinowa w gronie zespołu oraz... koncert T.Love. Specjalny tort urodzinowy w kształcie monitora komputerowego upiekł nam sam Mistrz Polski Cukierników - Mirosław Pelczar z cukierni "Santos".

  Prestiżowy serwis internetowy Wirtualne Media opublikował artykuł z okazji 3. urodzin portalu Krosno24.pl - szczegóły.

  Dziękujemy wszystkim, którzy są z nami od 3 lat. Allaluja i do przodu! ;)


  Gramy w portalu 1 stycznia 2005

  Portal objął patronat medialny nad XIII Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krośnie. Portal przejął na siebie całą obsługę internetową krośnieńskiego Finału. W serwisie WOŚP pod adresem www.orkiestra.krosno24.pl znajdują się m.in. aktualności, prezentacje licytowanych przedmiotów, historie dotychczasowych Finałów w Krośnie czy prezentacja sztabu. W dniu Finału (9.01) podawać będziemy "na żywo" kwotę zebranych pieniędzy.

  Zobacz też:
  Nowości w portalu 2002-2004  Wydrukuj Drukuj
  Wyszukiwarka

  REKLAMA  Partnerzy
  portalu:
  Stimo Sklep Sfera PC Radio Taxi 9626 PWSZ w KrośnieMedia Design
  Informacje  | WiadomościArchiwumPrognoza pogody
  Kultura  | Wydarzenia kulturalno-rozrywkoweArchiwum • Terminarze kin: Sokół, artKino
  Krosno  | O mieścieSamorząd
  Internet  | Katalog lokalnych stron
  Komunikacja internetowa  | Tablica ogłoszeńOpinieCzatKartki elektroniczne
  Informator:  | FinansePizza na telefonDania na telefon • Rozkłady: MKS, PKS, PKP, busyPolicjaKsiążka telefoniczna
  Kupuj:  | Bilety
  Archiwum wydarzeń 
  specjalnych
   
  | Biennale Lnu 2002 • Wybory samorządowe 2002, 2006, 2010, 2014Flash mob • Galicja Blues Festival: 2004, 2005, 2006, 2007Biennale Fotografii o Krośnie 2000-2005Zabytki poprzemysłowe PodkarpaciaFinał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2005Wyprawy rowerowe 2005Zlot 4x4 2004-2006Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Krosna - 2005-2008Górskie Zawody Balonowe 2000-2009Kartki z wakacji 2003-2006

  Krośnieński Portal Internetowy Krosno24.pl. Istnieje od 2002 r. Wydawcą portalu jest firma SpeedArt.
  Uproszczona wersja portalu na telefon komórkowy: www.krosno24.mobi
  Kontakt z redakcją: e-mail - redakcja@krosno24.pl, tel. 13 493 44 44

  Nowości / Zespół / Prywatność / Prawa autorskie / Oglądalność portalu / Patronat medialny / Reklama / Kontakt / Więcej