Ustaw Krosno24.pl jako strona startowa Zaloguj się
Kanał YouTube Ogłoszenia Wasze galerie Wizytówki firm
Filmy
(261)
Anonse
(3514)
Foto
(17562)
Firmy
(110)
Krosno24.pl - Krośnieński Portal Internetowy
Kartki elektroniczne Katalog Czat Opinie
Kartki
(112)
Strony
(774)
Czateria
(52)
Opinie
(481750)

Mapa portalu: Centrum > Katalog

O katalogu:

 • Katalog
 • Regulamin katalogu
 • Informacje o katalogu
 • Najczęściej szukane słowa
 • Pomoc

 • Zgłoś nową stronę

  http://


  Ostatnio dodane:

  2017-09-04
  Kreation Studio – Maciej Brzana
  fotokreation.pl

  2017-08-14
  RC Kart - tor gokartowy w Strzyżowie
  rckart.pl

  2017-08-02
  Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem w Krośnie
  www.nowyhoryzont.eu

  2017-07-10
  Wynajem aut - Car-Rental.pl
  car-rental.pl

 • 20 ostatnio dodanych stron

 • Najpopularniejsze

  Ranking najczęściej odwiedzanych stron przez katalog:

  Wizyt: 42509
  Oficjalna strona KSM Krosno
  www.ksmkrosno.pl

  Wizyt: 39941
  K.S. Karpaty Krosno
  www.karpatykrosno.net

  Wizyt: 22805
  I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
  lo1krosno.info.pl

  Wizyt: 22791
  Elektryk - ZSP Nr 5 w Krośnie
  www.zsp5.krosno.pl

  Pomoc

  Dodawanie strony

  1) Wpisz adres po lewej stronie Katalogu. Jeśli witryna ładuje się od domyślnej strony, nie zalecamy wpisywać adresu z tą stroną, czyli zamiast www.adres.jakistam.pl/index.html lepiej wpisać po prostu www.adres.jakistam.pl. O ile jednak jest taka potrzeba, zgłaszany adres może kończyć się konkretną stroną, np.: www.adres.jakistam.pl/nowa.html. Później Kliknij "Dalej".

  2) W polu "Tytuł strony" wpisz wyrażenie, które najlepiej charakteryzuje Twoją stronę. Ogranicz się do kilku słów. Ktoś kto będzie poszukiwał Twojej strony na pewno bardziej zwróci uwagę na tytuł Strona Adama Kowalskiego - o wędkarstwie i ogrodnictwie niż na Łowienie ryb na robaki i nie tylko, a poza tym dużo o sadzeniu krzewów i przesadzaniu kwiatów doniczkowych.

  3) W polu "Opis strony" w maksymalnie kilku zdaniach opisz zawartość Twojej strony. Im trafniej opiszesz zawartość swojej witryny, tym większa szansa, że zostanie ona odwiedzona przez zainteresowanych daną tematyką internautów.

  4) Teraz czeka Cię wybór kategorii. Katalog podzielony jest na tematyczne kategorie. Chodzi o to, by ułatwić internautom wyszukanie interesujących ich stron. Swoją stronę możesz zakwalifikować do dwóch kategorii. Jeśli Twoja strona jest o wędkarstwie i ogrodnictwie możesz ją zakwalifikować do kategorii "Hobby". Jeśli jednak dodatkowo na stronie prowadzisz wysyłkową sprzedaż krzewów i kwiatów, możesz wybrać drugą kategorię jako "Biznes".

  5) W polu "Słowa kluczowe" wpisz kilka wyrazów, które charakteryzują zawartość Twojej strony, np.: Adam, Kowalski, wędkarstwo, ogrodnictwo, krzewy, kwiaty. Pamiętaj, aby wyrazy oddzielony były przecinkiem. Słowa te są wykorzystywane przez wyszukiwarkę w Katalogu. Im trafniej scharakteryzujesz treść swojej strony poprzez słowa kluczowe, tym większa szansa, że osoba zainteresowana daną tematyką (np. ogrodnictwem) zajrzy na Twoją stronę. Nie wpisuj słów, które nie są związane z Twoją stroną. Redakcja na pewno zauważy taką manipulację i może odrzucić całe zgłoszenie.

  6) Teraz wpisz swój adres e-mail. Wkrótce na ten właśnie adres prześlemy Ci informację o tym, że Twoja strona została dodana do Katalogu.

  7) W ostatnim polu, prosimy o wpisanie informacji "Co łączy Cię ze zgłaszaną stroną". Dzięki tej informacji będziemy wiedzieli, że zgłoszenie pochodzi z wiarygodnego źródła. Będziemy też mogli skontaktować się z autorem strony, o ile zajdzie taka potrzeba.

  8) Teraz wystarczy kliknąć na "Wyślij", aby informacja o zgłaszanej stronie trafiła do Redakcji Katalogu.

  Zgłoszenie zostanie przeanalizowane przez Redakcję. Jeśli wszystko będzie w porządku, strona zostanie do katalogu w ciągu 1-3 tygodni.


  Zgłaszanie zmian

  1) Pod wpisem do Katalogu kliknij na opcję "Zgłoś Administratorowi Katalogu zmianę danych strony". Popraw te informacje, które uważasz za stosowne, uzupełnij dodatkowo pola "Co łączy Cię z tą stroną" i "Adres e-mail", a następnie kliknij na "Zgłoś modyfikacje".

  2) Zgłoszenie zostanie przesłane do Redakcji Katalogu. Jeśli zmiany zostaną uznane za uzasadnione i wiarygodne - w ciągu kilku dni wpis zostanie poprawiony.


  Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

  1) Przy zgłaszaniu strony wybrałem kategorię "Biznes". Teraz chciałbym przenieść moją stronę do podkategorii "Sklepy internetowe". Co mam zrobić?
  Podkategorie są tworzone przez Redakcję Katalogu. Również Redakcja kwalifikuje strony do danych podkategorii. Jeśli jednak uważasz, że Twoja strona koniecznie powinna się znaleźć w jakiejś podkategorii - po prostu napisz do nas i poproś nas o przeniesienie strony do podkategorii.

  2) Przydałaby się nowa podkategoria w "Hobby". Co mam zrobić?
  Napisz do nas i zaproponuj nazwę nowej podkategorii. Jeśli będą co najmniej 2 strony, które kwalifikują się do takiej podkategorii, utworzymy ją.

  3) Podczas zgłaszania strony popełniłem błąd w tytule strony. Co mam zrobić?
  Zgłoszenie strony przeanalizuje Redakcja. Jeśli błąd zostanie zauważony, będzie poprawiony. Jeśli jednak błąd zostanie przeoczony, a zgłoszenie zatwierdzone, znajdź w Katalogu swój wpis i kliknij na "Zgłoś Administratorowi Katalogu zmianę danych strony". Popraw wpis i wyślij ponownie informację. Tym razem Redakcja poprawi błąd.

  4) Widzę, że każdy może zgłosić zmianę danych strony. Nie chcę, by ktoś "grzebał" przy mojej stronie.
  Nie martw się. Zgłoszone zmiany nie następują automatycznie, ale są analizowane przez Redakcję. Jeśli zgłoszone zmiany będą uzasadnione i wiarygodne - Redakcja je zatwierdzi. Pamiętaj, że inni mogą zauważyć coś ważnego na Twojej stronie, o czym nie poinformowałeś przy zgłoszeniu. Działa tu zasada "jak Cię widzą, tak Cię piszą".

  5) Czy kliknięcie na opcję "Nieaktualny link" pod adresem w Katalogu oznacza, że automatycznie ten adres zostanie usunięty z Katalogu?
  Nie! Redakcja sprawdzi sygnał o nieaktualnym adresie. Jeśli faktycznie strona nie będzie chodziła pod podanym adresem - wpis w Katalogu zostanie po kilku dniach usunięty.

  6) Nie mam swojej strony, ale znam kilka stron, które nadają się do Katalogu. Czy mogę je zgłosić?
  Oczywiście! Każdy może uzupełniać i poprawiać zasoby naszego Katalogu lokalnych stron.

  7) Ile kosztuje zgłoszenie strony do Katalogu?
  Jest to usługa całkowicie bezpłatna.


  Jeśli niniejsza pomoc nie jest dla Ciebie wyczerpująca lub jeśli masz problem, który nie został tu opisany - napisz do nas e-mail: redakcja@krosno24.pl.

  Wyszukiwarka

  REKLAMA  Partnerzy
  portalu:
  Stimo Sklep Sfera PC Radio Taxi 9626 PWSZ w KrośnieMedia Design
  Informacje  | WiadomościArchiwumPrognoza pogody
  Kultura  | Wydarzenia kulturalno-rozrywkoweArchiwum • Terminarze kin: Sokół, artKino
  Krosno  | O mieścieSamorząd
  Internet  | Katalog lokalnych stron
  Komunikacja internetowa  | Tablica ogłoszeńOpinieCzatKartki elektroniczne
  Informator:  | FinansePizza na telefonDania na telefon • Rozkłady: MKS, PKS, PKP, busyPolicjaKsiążka telefoniczna
  Kupuj:  | Bilety
  Archiwum wydarzeń 
  specjalnych
   
  | Biennale Lnu 2002 • Wybory samorządowe 2002, 2006, 2010, 2014Flash mob • Galicja Blues Festival: 2004, 2005, 2006, 2007Biennale Fotografii o Krośnie 2000-2005Zabytki poprzemysłowe PodkarpaciaFinał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2005Wyprawy rowerowe 2005Zlot 4x4 2004-2006Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Krosna - 2005-2008Górskie Zawody Balonowe 2000-2009Kartki z wakacji 2003-2006

  Krośnieński Portal Internetowy Krosno24.pl. Istnieje od 2002 r. Wydawcą portalu jest firma SpeedArt.
  Uproszczona wersja portalu na telefon komórkowy: www.krosno24.mobi
  Kontakt z redakcją: e-mail - redakcja@krosno24.pl, tel. 13 493 44 44

  Nowości / Zespół / Prywatność / Prawa autorskie / Oglądalność portalu / Patronat medialny / Reklama / Kontakt / Więcej