Ustaw Krosno24.pl jako strona startowa Zaloguj się
Kanał YouTube Ogłoszenia Wasze galerie Wizytówki firm
Filmy
(261)
Anonse
(3509)
Foto
(17561)
Firmy
(110)
Krosno24.pl - Krośnieński Portal Internetowy
Kartki  elektroniczne Katalog Czat Opinie
Kartki
(112)
Strony
(774)
Czateria
(52)
Opinie
(481702)

Mapa portalu: Centrum > Prywatne busy międzymiastowe > Rozkład jazdy

Busy

Airbus:
  • Krosno-Kraków
  • Krosno-Warszawa
  • Amigo:
  • Bytom-Krosno-Polańczyk
  • Barbara:
  • Krosno-Kraków
  • Beskid:
  • Krosno-Głojsce
  • Krosno-Rymanów-Głębokie-Puławy
  • Krosno-Wrocanka-Łęki Dukielskie
  • Krosno-Wrocanka Dolna
  • Bodek:
  • Krosno-Dukla-Barwinek
  • Krosno-Kobylany
  • Krosno-Dukla
  • Krosno-Wrocanka
  • Krosno-Odrzykoń
  • Busik:
  • Krosno-Strzyżów
  • Krosno-Brzozów
  • Krosno-J. Rosielna-Domaradz
  • Dromader:
  • Krosno-Rogi-Lubatowa Góra
  • Krosno-Rogi-Równe
  • Krosno-Klimkówka
  • Golcowa-Domaradz-Brzozów
  • Lubatowa-Równe-Dukla
  • Jacek:
  • Krosno-Brzozów p. Haczów
  • Krosno-Haczów-Brzozów
  • Krosno-Brzozów p. Malinówkę
  • Brzozów-Wola Jasienicka
  • Kubuś:
  • Krosno-Jasło
  • Krosno-Sanok
  • Krosno-Łęki Strzyżowskie
  • Krosno-Rymanów-Wola Niżna
  • Marcel:
  • Krosno-Rzeszów
  • Miś:
  • Krosno-Dobieszyn-Jedlicze-Chlebna
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Jasionka
  • Krosno-Frysztak-Strzyżów
  • Krosno-Łubienko
  • Krosno-Dukla-Tylawa-Barwinek
  • Krosno-Dukla-Łysa Góra-Nowy Żmigród
  • Krosno-Warszawa
  • Neobus:
  • Krosno-Wrocław
  • Krosno-Łódź
  • Krosno-Warszawa
  • Nikitrans:
  • Krosno-Korczyna-Zmiennica
  • Krosno-Krościenko Wyżne-Zmiennica
  • Jabłonica Polska-Brzozów
  • Krosno-Krościenko Wyżne-Brzozów
  • San Bus:
  • Ustrzyki Dolne-Krosno-Kraków
  • Ustrzyki Górne-Krosno-Kraków
  • Sankros:
  • Krosno-Strzyżów-Rzeszów


  • Zgłoś zmiany lub błędy
  • Firmy, które obsługują linie busów z Krosna lub do Krosna i chcą zaistnieć w tym dziale informatora prosimy o kontakt z redakcją portalu: redakcja@krosno24.pl lub tel. 13 493 44 44

    Rozkład jazdy

    Miś - prywatna komunikacja na trasie Krosno - Chorkówka - Kopytowa - Łubienko

    Informacja tel: 13 43 270 46

    PrzystanekGodzina odjazdu
    Krosno Boh. Westerplatte 06.40(Dm), 07.45(E), 09.44(Dm), 11.35(E), 13.04(DSm), 13.51(Dm), 15.05(Dm), 16.04(Dm), 17.03(Dm), 17.58(Dm)
    Krosno Wojska Polskiego 06.42(Dm), 07.47(E), 09.46(Dm), 11.37(E), 13.06(DSm), 13.53(Dm), 15.07(Dm), 16.06(Dm), 17.05(Dm), 18.00(Dm)
    Krosno Rondo Wojska Polskiego 06.43(Dm), 07.49(E), 09.47(Dm), 11.39(E), 13.09(DSm), 13.55(Dm), 15.10(Dm), 16.08(Dm), 17.08(Dm), 18.02(Dm)
    Krosno Podwale 06.45(Dm), 07.52(E), 09.49(Dm), 11.43(E), 13.12(DSm), 13.58(Dm), 15.15(Dm), 16.11(Dm), 17.10 (Dm), 18.04(Dm)
    Krosno Krakowska Cmentarz 06.47(Dm), 07.54(E), 09.51(Dm), 11.46(E), 13.15(DSm), 14.00(Dm), 15.18(Dm), 16.13(Dm), 17.13(Dm), 18.06(Dm)
    Krosno Huta Techniczna 06.03(d), 14.03(d), 22.03(dm)
    Krosno Tysišclecia Stołówka 06.05(d), 14.05(d), 22.04(dm)
    Krosno Dworzec PKS 06.07(d), 06.49(Dm), 07.56(E), 09.53(Dm), 11.48(E), 13.18(DSm), 14.03(Dm), 14.08(d), 15.24(Dm), 16.15(Dm), 17.15(Dm), 18.08(Dm), 22.08(dm)
    Krosno Pużaka 06.08(d), 06.51(Dm), 07.58(E), 09.55(Dm), 11.50(E), 13.20(DSm), 14.06(Dm), 14.09(d), 15.26(Dm), 16.17(Dm), 17.17(Dm), 18.10(Dm), 22.10(dm)
    Krosno Podkarpacka Centrum 06.10(d), 06.53(Dm), 08.00(E), 09.57(Dm), 11.52(E), 13.22(DSm), 14.09(Dm), 14.11(d), 15.29(Dm), 16.19(Dm), 17.19(Dm), 18.12(Dm), 22.12(dm)
    Krosno Podkarpacka 06.11(d), 06.54(Dm), 08.01(E), 09.58(Dm), 11.53(E), 13.24(DSm), 14.10(Dm), 14.13(d), 15.30(Dm), 16.20(Dm), 17.20(Dm), 18.14(Dm), 22.13(dm)
    Krosno Zręcińska CPN 06.13(d), 06.56(Dm), 08.02(E), 10.00(Dm), 11.55(E), 13.26(DSm), 14.12(Dm), 14.15(d), 15.32(Dm), 16.22(Dm), 17.22(Dm), 18.16(Dm), 22.14(dm)
    Krosno Polanka II 06.15(d), 06.58(Dm), 08.04(E), 10.02(Dm), 11.57(E), 13.28(DSm), 14.14(Dm), 14.17(d), 15.34(Dm), 16.24(Dm), 17.24(Dm), 18.18(Dm), 22.16(dm)
    Œwierzowa Polska Skrzyż. 06.17(d), 07.00(Dm), 08.06(E), 10.04(Dm), 11.59(E), 13.30(DSm), 14.16(Dm), 14.19(d), 15.36(Dm), 16.26(Dm), 17.26(Dm), 18.20(Dm), 22.18(dm)
    Œwierzowa Polska Dom Lud. 06.19(d), 07.02(Dm), 08.08(E), 10.06(Dm), 12.01(E), 13.32(DSm), 14.18(Dm), 14.21(d), 15.38(Dm), 16.28(Dm), 17.28(Dm), 18.22(Dm), 22.20(dm)
    Zręcin ul. Łukasiewicza 06.20(d), 07.03(Dm), 08.09(E), 10.07(Dm), 12.02(E), 13.33(DSm), 14.19(Dm), 14.22(d), 15.39(Dm), 16.29(Dm), 17.29(Dm), 18.23(Dm), 22.21(dm)
    Żeglce ul. Zręncka
    Zręcin Szkoła 06.21(d), 07.04(Dm), 08.10(E), 10.08(Dm), 12.03(E), 13.34(DSm), 14.20(Dm), 14.24(d), 15.40(Dm), 16.30(Dm), 17.30(Dm), 18.24(Dm), 22.22(dm)
    Zręcin Skrzyżowanie 06.22(d), 07.05(Dm), 08.11(E), 10.09(Dm), 12.04(E), 13.35(DSm), 14.21(Dm), 14.25(d), 15.41(Dm), 16.31(Dm), 17.31(Dm), 18.25(Dm), 22.23(dm)
    Chorkówka Osiedle 06.24(d), 07.08(Dm), 08.13(E), 10.12(Dm), 12.07(E), 13.38(DSm), 14.23(Dm), 14.28(d), 15.44(Dm), 16.34(Dm), 17.34(Dm), 18.28(Dm), 22.26(dm)
    Chorkówka Sklep 06.25(d), 07.09(Dm), 08.14(E), 10.13(Dm), 12.08(E), 13.39(DSm), 14.24(Dm), 14.29(d), 15.45(Dm), 16.35(Dm), 17.35(Dm), 18.29(Dm), 22.27(dm)
    Żeglce 06.26(d), 07.11(Dm), 08.16(E), 10.15(Dm), 12.10(E), 13.40(DSm), 14.25(Dm), 14.31(d), 15.47(Dm), 16.37(Dm), 17.37(Dm), 18.31(Dm), 22.29(dm)
    Żeglce Koœciół 06.27(d), 07.12(Dm), 08.17(E), 10.16(Dm), 12.11(E), 13.41(DSm), 14.26(Dm), 14.32(d), 15.48(Dm), 16.38(Dm), 17.38(Dm), 18.32(Dm), 22.30(dm)
    Żeglce Skrzyżowanie 06.28(d), 07.13(Dm), 08.18(E), 10.17(Dm), 12.12(E), 13.42(DSm), 14.27(Dm), 14.33(d), 15.49(Dm), 16.39(Dm), 17.39(Dm), 18.33(Dm), 22.31(dm)
    Żeglce Wygoda 06.30(d), 07.15(Dm), 08.20(E), 10.19(Dm), 12.14(E), 13.44(DSm), 14.29(Dm), 14.35(d), 15.51(Dm), 16.41(Dm), 17.41(Dm), 18.35(Dm), 22.33(dm)
    Żeglce Debrze 06.31(d), 07.16(Dm), 08.21(E), 10.20(Dm), 12.15(E), 13.45(DSm), 14.30(Dm), 14.36(d), 15.52(Dm), 16.42(Dm), 17.42(Dm), 18.36(Dm), 22.34(dm)
    Kopytowa Stanowiska 12.20(E), 13.50(DSm), 14.34(Dm), 15.57(Dm)
    Kopytowa Skrzyżowanie 06.33(d), 07.18(Dm), 08.23(E), 10.22(Dm), 12.22(E), 13.52(DSm), 14.43(d), 15.59(Dm), 16.44(Dm), 17.44(Dm), 18.38(Dm), 22.36(dm)
    Łubno Opace 06.36(d), 07.22(Dm), 08.27(E), 10.26(Dm), 12.26(E), 13.56(DSm), 14.47(d), 16.03(Dm), 16.47(Dm), 17.47(Dm), 18.41(Dm), 22.39(dm)
    Łubno Szlacheckie 06.37(d), 07.23(Dm), 08.28(E), 10.27(Dm), 12.27(E), 13.57(DSm), 14.48(d), 16.04(Dm), 16.48(Dm), 17.48(Dm), 18.42(Dm), 22.40(dm)
    Łubno Szlacheckie 06.38(d), 07.24(Dm), 08.29(E), 10.28(Dm), 12.28(E), 13.58(DSm), 14.49(d), 16.05(Dm), 16.49(Dm), 17.49(Dm), 18.43(Dm), 22.41(dm)
    Łubienko 06.41(d), 07.27(Dm), 08.32(E), 12.31(E), 14.00(DSm), 14.52(d), 16.08(Dm), 16.52(Dm), 17.52(Dm), 18.46(Dm), 22.44(dm)

    Miś - prywatna komunikacja na trasie Łubienko - Kopytowa - Chorkówka - Krosno

    PrzystanekGodzina odjazdu
    Łubienko 04.40(d), 05.35(Dm), 06.43(E), 06.50(S), 07.35(Dm), 08.34(E), 12.40(d), 13.10(Dm), 14.57(Dm), 16.14(Dm), 17.00(Dm), 20.45(dm)
    Łubno Szlacheckie 04.43(d), 05.39(Dm), 06.46(E), 06.53(S), 07.38(Dm), 08.37(E), 10.41(DSm), 12.42(d), 13.13(Dm), 15.00(Dm), 16.17(Dm), 17.03(Dm), 20.48(dm)
    Łubno Szlacheckie 04.44(d), 05.40(Dm), 06.47(E), 06.54(S), 07.39(Dm), 08.38(E), 10.42(DSm), 12.43(d), 13.14(Dm), 15.01(Dm), 16.18(Dm), 17.04(Dm), 20.49(dm)
    Łubno Opace 04.45(d), 05.41(Dm), 06.48(E), 06.56(S), 07.40(Dm), 08.39(E), 10.43(DSm), 12.45(d), 13.15(Dm), 15.02(Dm), 16.19(Dm), 17.05(Dm), 20.50(dm)
    Kopytowa Skrzyżowanie 07.00(S), 13.18(Dm), 15.05(Dm), 16.21(Dm), 17.08(Dm)
    Kopytowa Stanowiska 04.52(d), 05.46(Dm), 06.55(E), 07.47(Dm), 08.46(E), 10.50(DSm), 12.50(d), 14.34(Dm), 20.55(dm)
    Kopytowa Stanowiska 04.54(d), 05.48(Dm), 06.57(E), 07.49(Dm), 08.48(E), 10.52(DSm), 12.52(d), 14.36(Dm), 20.56(dm)
    Kopytowa Skrzyżowanie 04.56(d), 05.50(Dm), 06.59(E), 07.51(Dm), 08.50(E), 10.53(DSm), 12.54(d), 14.37(Dm), 20.58(dm)
    Żeglce Debrze 04.59(d), 05.53(Dm), 07.02(E), 07.03(S), 07.54(Dm), 08.53(E), 10.56(DSm), 12.57(d), 13.20(Dm), 14.39(Dm), 15.07(Dm), 16.23(Dm), 17.11(Dm), 21.00(dm)
    Żeglce Wygoda 05.00(d), 05.54(Dm), 07.03(E), 07.04(S), 07.55(Dm), 08.54(E), 10.57(DSm), 12.58(d), 13.21(Dm), 14.40(Dm), 15.08(Dm), 16.24(Dm), 17.12(Dm), 21.01(dm)
    Żeglce Skrzyżowanie 05.03(d), 05.56(Dm), 07.05(E), 07.06(S), 07.57(Dm), 08.56(E), 10.59(DSm), 13.00(d), 13.23(Dm), 14.42(Dm), 15.10(Dm), 16.26(Dm), 17.14(Dm), 21.03(dm)
    Żeglce Koœciół 05.04(d), 05.57(Dm), 07.06(E), 07.58(Dm), 08.57(E), 11.00(DSm), 13.01(d), 13.24(Dm), 15.11(Dm), 16.27(Dm), 17.15(Dm), 21.04(dm)
    Żeglce 05.06(d), 05.59(Dm), 07.07(E), 08.00(Dm), 08.59(E), 11.02(DSm), 13.03(d), 13.25(Dm), 15.12(Dm), 16.28(Dm), 17.16(Dm), 21.06(dm)
    Chorkówka Sklep 05.08(d), 06.01(Dm), 07.09(E), 08.02(Dm), 09.01(E), 11.04(DSm), 13.05(d), 13.27(Dm), 15.14(Dm), 16.29(Dm), 17.18(Dm), 21.08(dm)
    Chorkówka Osiedle 05.09(d), 06.02(Dm), 07.10(E), 08.03(Dm), 09.02(E), 11.05(DSm), 13.07(d), 13.28(Dm), 15.15(Dm), 16.30(Dm), 17.19(Dm), 21.09(dm)
    Zręcin Skrzyżowanie 05.12(d), 06.04(Dm), 07.12(E), 08.05(Dm), 09.04(E), 11.07(DSm), 13.10(d), 13.30(Dm), 15.17(Dm), 16.32(Dm), 17.21(Dm), 21.12(dm)
    Zręcin Szkoła 05.13(d), 06.05(Dm), 07.13(E), 08.06(Dm), 09.05(E), 11.08(DSm), 13.12(d), 13.31(Dm), 15.18(Dm), 16.33(Dm), 17.22(Dm), 21.13(dm)
    Żeglce Zręncka 14.44(Dm)
    Zręcin ul. Łukasiewicza 05.14(d), 06.06(Dm), 07.15(E), 07.12(S), 08.07(Dm), 09.06(E), 11.09(DSm), 13.13(d), 13.32(Dm), 14.47(Dm), 15.19(Dm), 16.34(Dm), 17.23(Dm), 21.15(dm)
    Œwierzowa Polska Dom Lud. 05.16(d), 06.07(Dm), 07.16(E), 07.13(S), 08.08(Dm), 09.07(E), 11.10(DSm), 13.14(d), 13.33(Dm), 14.48(Dm), 15.20(Dm), 16.35(Dm), 17.24(Dm), 21.16(dm)
    Œwierzowa Polska Skrzyż. 05.18(d), 06.09(Dm), 07.18(E), 07.15(S), 08.10(Dm), 09.09(E), 11.12(DSm), 13.16(d), 13.35(Dm), 14.50(Dm), 15.22(Dm), 16.37(Dm), 17.26(Dm), 21.18(dm)
    Krosno Polanka II 05.20(d), 06.11(Dm), 07.20(E), 07.17(S), 08.12(Dm), 09.11(E), 11.14(DSm), 13.18(d), 13.37(Dm), 14.52(Dm), 15.24(Dm), 16.39(Dm), 17.28(Dm), 21.19(dm)
    Krosno Zręcińska CPN 05.22(d), 06.13(Dm), 07.22(E), 07.19(S), 08.14(Dm), 09.13(E), 11.16(DSm), 13.20(d), 13.39(Dm), 14.54(Dm), 15.26(Dm), 16.41(Dm), 17.30(Dm), 21.21(dm)
    Krosno Podkarpacka 05.24(d), 06.14(Dm), 07.24(E), 07.21(S), 08.16(Dm), 09.15(E), 11.18(DSm), 13.22(d), 13.40(Dm), 14.55(Dm), 15.27(Dm), 16.43(Dm), 17.31(Dm), 21.23(dm)
    Krosno Czajkowskiego 05.27(d), 06.17(Dm), 07.27(E), 07.24(S), 08.19(Dm), 09.18(E), 11.20(DSm), 13.25(d), 13.42(Dm), 14.57(Dm), 15.29(Dm), 16.45(Dm), 17.33(Dm), 21.25(dm)
    Krosno Lniarska 05.29(d), 06.19(Dm), 07.30(E), 07.26(S), 08.21(Dm), 09.20(E), 11.22(DSm), 13.27(d), 13.44(Dm), 14.58(Dm), 15.31(Dm), 16.47(Dm), 17.35(Dm), 21.27(dm)
    Krosno Dworzec PKS 05.31(d), 06.21(Dm), 07.32(E), 07.29(S), 08.23(Dm), 09.22(E), 11.24(DSm), 13.29(d), 13.46(Dm), 14.59(Dm), 15.33(Dm), 16.48(Dm), 17.37(Dm), 21.29(dm)
    Krosno Tysišclecia Stołówka 05.33(d), 13.31(d), 13.49(Dm), 21.31(dm)
    Krosno Huta Techniczna 05.34(d), 13.32(d), 13.51(Dm), 21.32(dm)
    Krosno Krakowska Cmentarz 06.23(Dm), 07.34(E), 07.31(S), 08.25(Dm), 09.24(E), 11.26(DSm), 13.35(D), 15.00(Dm), 15.35(Dm), 16.50(Dm), 17.39(Dm)
    Krosno Podwale 06.25(Dm), 07.36(E), 07.33(S), 08.27(Dm), 09.26(E), 11.28(DSm), 13.36(D), 15.37(Dm), 16.51(Dm), 17.40(Dm)
    Krosno Kino 06.27(Dm), 07.38(E), 07.35(S), 08.29(Dm), 09.28(E), 11.30(DSm), 13.38(D), 15.39(Dm), 16.53(Dm), 17.41(Dm)
    Krosno Rondo Wojska Polskiego 06.29(Dm), 07.40(E), 07.37(S), 08.31(Dm), 09.30(E), 11.32(DSm), 13.40(D), 15.41(Dm), 16.55(Dm), 17.43(Dm)
    Krosno Wojska Polskiego 06.30(Dm), 07.41(E), 07.38(S), 08.32(Dm), 09.31(E), 11.33(DSm), 13.41(D), 15.42(Dm), 16.56(Dm), 17.44(Dm)
    Krosno Boh. Westerplatte 06.32(Dm), 07.43(E), 07.40(S), 08.34(Dm), 09.33(E), 11.35(DSm), 13.43(D), 15.04(Dm), 15.44(Dm), 16.58(Dm), 17.46(Dm)

    Legenda:
    d – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
    E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
    m – nie kursuje w dniach 24 i 31 grudnia
    S – kursuje w dni nauki szkolnej
    D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

    www.miskrosno.pl
    Tel./fax. 13 43 270 46

    Ostatnia aktualizacja: 21.02.2017

    Zgłoś zmiany lub uwagi



    Wydrukuj Drukuj
    Wyszukiwarka

    REKLAMA



    Partnerzy
    portalu:
    Stimo Sklep Sfera PC Radio Taxi 9626 PWSZ w KrośnieMedia Design
    Informacje  | WiadomościArchiwumPrognoza pogody
    Kultura  | Wydarzenia kulturalno-rozrywkoweArchiwum • Terminarze kin: Sokół, artKino
    Krosno  | O mieścieSamorząd
    Internet  | Katalog lokalnych stron
    Komunikacja internetowa  | Tablica ogłoszeńOpinieCzatKartki elektroniczne
    Informator:  | FinansePizza na telefonDania na telefon • Rozkłady: MKS, PKS, PKP, busyPolicjaKsiążka telefoniczna
    Kupuj:  | Bilety
    Archiwum wydarzeń 
    specjalnych
     
    | Biennale Lnu 2002 • Wybory samorządowe 2002, 2006, 2010, 2014Flash mob • Galicja Blues Festival: 2004, 2005, 2006, 2007Biennale Fotografii o Krośnie 2000-2005Zabytki poprzemysłowe PodkarpaciaFinał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2005Wyprawy rowerowe 2005Zlot 4x4 2004-2006Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Krosna - 2005-2008Górskie Zawody Balonowe 2000-2009Kartki z wakacji 2003-2006

    Krośnieński Portal Internetowy Krosno24.pl. Istnieje od 2002 r. Wydawcą portalu jest firma SpeedArt.
    Uproszczona wersja portalu na telefon komórkowy: www.krosno24.mobi
    Kontakt z redakcją: e-mail - redakcja@krosno24.pl, tel. 13 493 44 44

    Nowości / Zespół / Prywatność / Prawa autorskie / Oglądalność portalu / Patronat medialny / Reklama / Kontakt / Więcej