Ustaw Krosno24.pl jako strona startowa Zaloguj się
Kanał YouTube Ogłoszenia Wasze galerie Wizytówki firm
Filmy
(261)
Anonse
(4523)
Foto
(16805)
Firmy
(149)
Krosno24.pl - Krośnieński Portal Internetowy
Kartki  elektroniczne Katalog Czat Opinie
Kartki
(112)
Strony
(844)
Czateria
(4)
Opinie
(453396)

Mapa portalu: Centrum > Prywatne busy międzymiastowe > Rozkład jazdy

Busy

Airbus:
  • Krosno-Kraków-Krosno
  • Krosno-Warszawa-Krosno
  • Amigo:
  • Bytom-Krosno-Polańczyk
  • Barbara:
  • Krosno-Kraków-Krosno
  • Beskid:
  • Krosno-Głojsce-Krosno
  • Krosno-Głębokie-Krosno
  • Krosno-Łęki Dukielskie przez Wrocankę
  • Bodek:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno przez Lutczę
  • Krosno-Rzeszów-Krosno przez Strzyżów
  • Krosno-Dukla-Barwinek
  • Krosno-Kobylany-Krosno
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Barwinek
  • Busik:
  • Krosno-Strzyżów-Krosno
  • Krosno-Brzozów-Krosno
  • Krosno-J. Rosielna-Domaradz-Krosno
  • Dromader:
  • Lubatowa-Iwonicz Zdrój-Lubatowa
  • Krosno-Lubatowa-Krosno
  • Krosno-Rogi-Równe-Krosno
  • Golcowa-Domaradz-Brzozów-Golcowa
  • Jacek:
  • Krosno-Brzozów-Krosno p. Haczów
  • Krosno-Haczów-Brzozów
  • Krosno-Brzozów-Krosno p. Malinówkę
  • Krosno-Wola Komborska-Krosno
  • Brzozów-Wola Jasienicka
  • Kubuś:
  • Krosno-Jasło-Krosno
  • Krosno-Sanok-Krosno
  • Marcel:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno
  • Miś:
  • Gorlice-Jasło-Rzeszów-Warszawa
  • Krosno-Dobieszyn-Jedlicze-Chlebna
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Jasionka
  • Krosno-Frysztak-Strzyżów
  • Krosno-Łubienko
  • Neobus:
  • Krosno-Warszawa-Krosno
  • Krosno-Wrocław-Krosno
  • Nikitrans:
  • Krosno-Jasło-Kraków
  • Korczyna-Krosno-Warzyce
  • Krosno-Korczyna-Zmiennica
  • Krosno-Krościenko Wyżne-Zmiennica
  • PKS Krosno:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno
  • Krosno-Sanok-Krosno
  • Krosno-Kraków-Krosno
  • San Bus:
  • Ustrzyki Dolne-Kraków-Ustrz. Dln. (przez Krosno)
  • Ustrzyki Górne-Kraków-Ustrz. Górne (przez Krosno)
  • Transport:
  • Iwonicz Zdrój-Krosno-Katowice


  • Zgłoś zmiany lub błędy
  • Firmy, które obsługują linie busów z Krosna lub do Krosna i chcą zaistnieć w tym dziale informatora prosimy o kontakt z redakcją portalu: redakcja@krosno24.pl lub tel. 13 493 44 44

    Rozkład jazdy

    Miś - prywatna komunikacja na trasie Krosno - Miejsce Piastowe - Dukla - Jasionka

    PrzystanekGodzina odjazdu
    Krosno Szpital Wojewódzki6.00(L), 7.45(F), 9.35(A), 11.10(F), 13.10(F), 14.54(F), 16.00(Fa), 18.00(La)
    Krosno ul. Okrzei6.03(L), 7.48(F), 9.38(A), 11.13(F), 13.13(F), 14.58(F), 16.03(Fa), 18.03(La)
    Krosno HutaTechniczna6.07(L), 14.05(L), 22.05(La)
    Krosno ul. Tysiąclecia Huta II6.08(L), 14.06(L), 22.06(La)
    Krosno ul. Tysiąclecia Huta III6.09(L), 14.07(L), 22.07(La)
    Krosno ul.Mielczarskiego /zat nr16.10(L), 7.53(F), 9.43(A), 11.18(F), 13.23(F), 14.10(L), 15.03(F), 16.11(Fa), 18.08(La), 22.09(La)
    ul. Krakowska Cmentarz6.12(L), 7.55(F), 9.45(A), 11.20(F), 13.25(F), 14.12(L), 15.05(F), 16.13(Fa), 18.10(La), 22.11(La)
    Krosno ul. Podwale6.13(L), 7.56(F), 9.46(A), 11.21(F), 13.26(F), 14.13(L), 15.06(F), 16.15(Fa), 18.11(La), 22.12(La)
    Krosno ul. Grodzka6.13(L), 7.57(F), 9.47(A), 11.22(F), 13.27(F), 14.14(L), 15.07(F), 16.17(Fa), 18.12(La), 22.13(La)
    Krosno ul.Lwowska6.15(L), 7.59(F), 9.50(A), 11.25(F), 13.30(F), 14.17(L), 15.10(F), 16.19(Fa), 18.15(La), 22.16(La)
    Krosno ul. Bieszczadzka CPN6.17(L), 8.02(F), 9.53(A), 11.28(F), 13.33(F), 14.20(L), 15.13(F), 16.21(Fa), 18.18(La), 22.18(La)
    Krosno Suchodół6.18(L), 8.03(F), 9.54(A), 11.29(F), 13.34(F), 14.21(L), 15.14(F), 16.22(Fa), 18.19(La), 22.19(La)
    Rajsy6.19(L), 8.05(F), 9.56(A), 11.31(F), 13.36(F), 14.23(L), 15.16(F), 16.25(Fa), 18.21(La), 22.21(La)
    Miejsce Piastowe6.21(L), 8.07(F), 9.58(A), 11.34(F), 13.38(F), 14.25(L), 15.18(F), 16.28(Fa), 18.23(La), 22.23(La)
    Rogi Pole6.23(L), 8.09(F), 10.00(A), 11.36(F), 13.40(F), 14.27(L), 15.20(F), 16.30(Fa), 18.25(La), 22.25(La)
    Rogi Pole Piekarnia6.24(L), 8.10(F), 10.01(A), 11.37(F), 13.41(F), 14.28(L), 15.21(F), 16.31(Fa), 18.26(La), 22.26(La)
    Rogi Skrzyżowanie6.25(L), 8.11(F), 10.02(A), 11.38(F), 13.42(F), 14.29(L), 15.22(F), 16.32(Fa), 18.27(La), 22.27(La)
    Równe Kopalnia6.28(L), 8.14(F), 10.05(A), 11.41(F), 13.45(F), 14.32(L), 15.25(F), 16.34(Fa), 18.30(La), 22.30(La)
    Równe Skrzyżowanie6.29(L), 8.15(F), 10.06(A), 11.42(F), 13.46(F), 14.33(L), 15.26(F), 16.35(Fa), 18.31(La), 22.31(La)
    Równe Granica6.31(L), 8.16(F), 10.07(A), 11.43(F), 13.47(F), 14.34(L), 15.27(F), 16.37(Fa), 18.32(La), 22.32(La)
    Zboiska6.32(L), 8.17(F), 10.08(A), 11.44(F), 13.48(F), 14.35(L), 15.28(F), 16.38(Fa), 18.33(La), 22.33(La)
    Dukla Przedmieście6.33(L), 8.18(F), 10.09(A), 11.45(F), 13.49(F), 14.36(L), 15.29(F), 16.39(Fa), 18.34(La), 22.34(La)
    Dukla6.34(L), 8.19(F), 10.10(A), 11.46(F), 13.50(F), 14.37(L), 15.30(F), 16.40(Fa), 18.35(La), 22.35(La)
    Cergowa Skrzyżowania6.36(L), 8.21(F), 10.12(A), 11.48(F), 13.52(F), 14.39(L), 15.31(F), 16.42(Fa), 18.37(La), 22.37(La)
    Cergowa Kolonia6.37(L), 8.22(F), 10.13(A), 11.49(F), 13.53(F), 14.40(L), 15.32(F), 16.43(Fa), 18.38(La), 22.38(La)
    Jasionka Dół6.38(L), 8.23(F), 10.14(A), 11.50(F), 13.54(F), 14.41(L), 15.33(F), 16.44(Fa), 18.39(La), 22.39(La)
    Jasionka Cmentarz6.39(L), 8.27(F), 10.15(A), 11.51(F), 13.55(F), 14.42(L), 15.34(F), 16.45(Fa), 18.40(La), 22.40(La)
    Jasionka Góra6.40(L), 8.25(F), 10.16(A), 11.52(F), 13.56(F), 14.43(L), 15.35(F), 16.46(Fa), 18.41(La), 22.41(La)


    Miś - prywatna komunikacja na trasie Jasionka - Dukla - Miejsce Piastowe - Krosno

    PrzystanekGodzina odjazdu
    Jasionka Góra4.45(L), 6.45(F), 8.40(A), 10.15(F), 12.02(F), 12.50(L), 14.02(F), 14.55(Fa), 16.55(La), 20.45(La)
    Jasionka Cmentarz4.46(L), 6.46(F), 8.41(A), 10.16(F), 12.03(F), 12.51(L), 14.03(F), 14.56(Fa), 16.56(La), 20.46(La)
    Jasionka Dół4.47(L), 6.47(F), 8.42(A), 10.17(F), 12.04(F), 12.52(L), 14.04(F), 14.57(Fa), 16.57(La), 20.47(La)
    Cergowa Kolonia4.48(L), 6.48(F), 8.43(A), 10.18(F), 12.05(F), 12.53(L), 14.05(F), 14.58(Fa), 16.58(La), 20.48(La)
    Cergowa Skrzyżowania4.51(L), 6.51(F), 8.46(A), 10.21(F), 12.08(F), 12.56(L), 14.08(F), 15.01(Fa), 17.01(La), 20.51(La)
    Dukla4.55(L), 6.55(F), 8.55(A), 10.25(F), 12.12(F), 13.00(L), 14.12(F), 15.05(Fa), 17.05(La), 20.55(La)
    Dukla Przedmieście4.56(L), 6.56(F), 8.56(A), 10.26(F), 12.13(F), 13.01(L), 14.13(F), 15.06(Fa), 17.06(La), 20.56(La)
    Zboiska4.57(L), 6.57(F), 8.57(A), 10.27(F), 12.14(F), 13.02(L), 14.14(F), 15.08(Fa), 17.07(La), 20.57(La)
    Równe Granica4.58(L), 6.58(F), 8.58(A), 10.29(F), 12.15(F), 13.03(L), 14.15(F), 15.09(Fa), 17.08(La), 20.58(La)
    Równe Skrzyżowanie5.01(L), 7.01(F), 9.01(A), 10.31(F), 12.18(F), 13.05(L), 14.18(F), 15.10(Fa), 17.11(La), 21.01(La)
    Równe Kopalnia5.02(L), 7.02(F), 9.02(A), 10.33(F), 12.19(F), 13.07(L), 14.19(F), 15.12(Fa), 17.12(La), 21.02(La)
    Rogi Skrzyżowanie5.05(L), 7.05(F), 9.05(A), 10.37(F), 12.22(F), 13.10(L), 14.22(F), 15.15(Fa), 17.15(La), 21.05(La)
    Rogi Pole5.06(L), 7.06(F), 9.06(A), 10.38(F), 12.23(F), 13.11(L), 14.23(F), 15.16(Fa), 17.16(La), 21.06(La)
    Miejsce Piastowe5.10(L), 7.10(F), 9.10(A), 10.40(F), 12.27(F), 13.15(L), 14.27(F), 15.20(Fa), 17.20(La), 21.10(La)
    Rajsy5.12(L), 7.12(F), 9.12(A), 10.41(F), 12.29(F), 13.17(L), 14.29(F), 15.22(Fa), 17.22(La), 21.12(La)
    Krosno Suchodół5.14(L), 7.14(F), 9.14(A), 10.42(F), 12.31(F), 13.19(L), 14.31(F), 15.23(Fa), 17.24(La), 21.14(La)
    Krosno ul. Bieszczadzka CPN5.15(L), 7.15(F), 9.15(A), 10.43(F), 12.32(F), 13.20(L), 14.32(F), 15.25(Fa), 17.25(La), 21.15(La)
    Krosno Starostwo Powiatowe5.16(L), 7.16(F), 9.16(A), 10.44(F), 12.33(F), 13.21(L), 14.33(F), 15.26(Fa), 17.26(La), 21.16(La)
    Krosno ul.Lwowska5.17(L), 7.18(F), 9.18(A), 10.45(F), 12.35(F), 13.23(L), 14.35(F), 15.30(Fa), 17.28(La), 21.18(La)
    Krosno - Rondo5.19(L), 7.19(F), 9.19(A), 10.46(F), 12.36(F), 13.24(L), 14.36(F), 15.31(Fa), 17.29(La), 21.19(La)
    pl. Konstytucji 3-go Maja5.20(L), 7.20(F), 9.20(A), 10.47(F), 12.37(F), 13.25(L), 14.37(F), 15.32(Fa), 17.30(La), 21.20(La)
    Krosno ul.Legionów5.21(L), 7.21(F), 9.21(A), 10.49(F), 12.38(F), 13.26(L), 14.38(F), 15.33(Fa), 17.31(La), 21.21(La)
    ul. Krakowska Cmentarz5.23(L), 7.23(F), 9.24(A), 10.53(F), 12.41(F), 13.29(L), 14.39(F), 15.35(Fa), 17.34(La), 21.23(La)
    Krosno ul.Mielczarskiego5.25(L), 7.25(F), 9.27(A), 10.55(F), 12.44(F), 13.32(L), 14.40(F), 15.42(Fa), 17.37(La), 21.26(La)
    Krosno ul. Tysiąclecia Huta III5.27(L), 13.35(L), 21.28(La)
    Krosno ul. Tysiąclecia Huta II5.28(L), 13.36(L), 21.29(La)
    Krosno Huta Techniczna5.29(L), 13.37(L), 21.30(La)
    Krosno ul. Okrzei5.34(L), 7.28(F), 9.31(A), 11.00(F), 12.47, 14.44(F), 17.40(La)
    Krosno Szpital Wojewódzki5.37(L), 7.31(F), 9.34(A), 11.05(F), 12.50, 14.50(F), 15.50(Fa), 17.43(La)

    Informacja:
    L - nie kursuje 25-26 grudnia, 1 stycznia i dwa dni Wielkanocy
    A - nie kursuje w niedzielę i święta
    a - nie kursuje 24 i 31 grudnia
    F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
    Tel./fax. 13 43 270 46

    Ostatnia aktualizacja: 26.01.2013
    Abonament do: 31.12.2014

    Zgłoś zmiany lub uwagi



    Wydrukuj Drukuj
    Wyszukiwarka

    REKLAMA



    Partnerzy
    portalu:
    Stimo Sklep Sfera PC Radio Taxi 9626 PWSZ w KrośnieMedia Design
    Informacje  | WiadomościArchiwumFotoblogPrognoza pogody
    Kultura  | Wydarzenia kulturalno-rozrywkoweArchiwum • Terminarze kin: Sokół, artKino
    Krosno  | O mieścieSamorząd
    Internet  | Katalog lokalnych stron
    Komunikacja internetowa  | Tablica ogłoszeńOpinieCzatKartki elektroniczne
    Informator:  | FinansePizza na telefonDania na telefon • Rozkłady: MKS, PKS, PKP, busyPolicjaKsiążka telefoniczna
    Kupuj:  | Bilety
    Archiwum wydarzeń 
    specjalnych
     
    | Biennale Lnu 2002 • Wybory samorządowe 2002, 2006, 2010Flash mob • Galicja Blues Festival: 2004, 2005, 2006, 2007Biennale Fotografii o Krośnie 2000-2005Zabytki poprzemysłowe PodkarpaciaFinał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2005Wyprawy rowerowe 2005Zlot 4x4 2004-2006Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Krosna - 2005-2008Górskie Zawody Balonowe 2000-2009Kartki z wakacji 2003-2006

    Krośnieński Portal Internetowy Krosno24.pl. Istnieje od 2002 r. Wydawcą portalu jest firma SpeedArt.
    Uproszczona wersja portalu na telefon komórkowy: www.krosno24.mobi
    Kontakt z redakcją: e-mail - redakcja@krosno24.pl, tel. 13 493 44 44

    Nowości / Zespół / Prywatność / Prawa autorskie / Oglądalność portalu / Patronat medialny / Reklama / Kontakt / Więcej