Ustaw Krosno24.pl jako strona startowa Zaloguj się
Kanał YouTube Ogłoszenia Wasze galerie Wizytówki firm
Filmy
(179)
Anonse
(4269)
Foto
(16708)
Firmy
(157)
Krosno24.pl - Krośnieński Portal Internetowy
Kartki  elektroniczne Katalog Czat Opinie
Kartki
(112)
Strony
(847)
Czateria
(68)
Opinie
(451123)

Mapa portalu: Centrum > Prywatne busy międzymiastowe > Rozkład jazdy

Busy

Airbus:
  • Krosno-Kraków-Krosno
  • Krosno-Warszawa-Krosno
  • Amigo:
  • Bytom-Krosno-Polańczyk
  • Barbara:
  • Krosno-Kraków-Krosno
  • Beskid:
  • Krosno-Głojsce-Krosno
  • Krosno-Głębokie-Krosno
  • Krosno-Łęki Dukielskie przez Wrocankę
  • Bodek:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno przez Lutczę
  • Krosno-Rzeszów-Krosno przez Strzyżów
  • Krosno-Dukla-Barwinek
  • Krosno-Kobylany-Krosno
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Barwinek
  • Busik:
  • Krosno-Strzyżów-Krosno
  • Krosno-Brzozów-Krosno
  • Krosno-J. Rosielna-Domaradz-Krosno
  • Dromader:
  • Lubatowa-Iwonicz Zdrój-Lubatowa
  • Krosno-Lubatowa-Krosno
  • Krosno-Rogi-Równe-Krosno
  • Golcowa-Domaradz-Brzozów-Golcowa
  • Jacek:
  • Krosno-Brzozów-Krosno p. Haczów
  • Krosno-Haczów-Brzozów
  • Krosno-Brzozów-Krosno p. Malinówkę
  • Krosno-Wola Komborska-Krosno
  • Brzozów-Wola Jasienicka
  • Kubuś:
  • Krosno-Jasło-Krosno
  • Krosno-Sanok-Krosno
  • Marcel:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno
  • Miś:
  • Gorlice-Jasło-Rzeszów-Warszawa
  • Krosno-Dobieszyn-Jedlicze-Chlebna
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Jasionka
  • Krosno-Frysztak-Strzyżów
  • Krosno-Łubienko
  • Neobus:
  • Krosno-Warszawa-Krosno
  • Krosno-Wrocław-Krosno
  • Nikitrans:
  • Krosno-Jasło-Kraków
  • PKS Krosno:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno
  • Krosno-Sanok-Krosno
  • Krosno-Kraków-Krosno
  • San Bus:
  • Ustrzyki Dolne-Kraków-Ustrz. Dln. (przez Krosno)
  • Ustrzyki Górne-Kraków-Ustrz. Górne (przez Krosno)
  • Transport:
  • Iwonicz Zdrój-Krosno-Katowice


  • Zgłoś zmiany lub błędy
  • Firmy, które obsługują linie busów z Krosna lub do Krosna i chcą zaistnieć w tym dziale informatora prosimy o kontakt z redakcją portalu: redakcja@krosno24.pl lub tel. 13 493 44 44

    Rozkład jazdy

    Miś - prywatna komunikacja na trasie Krosno - Dobieszyn - Jedlicze - Chlebna (Kursy od poniedziałku do piątku)

    Informujemy, że bus wyjeżdżający z Chlebnej o godz. 14.55, przez okres remontu ul. Niepodległoœci dojeżdża tylko do dworca

    PrzystanekGodzina odjazdu
    Szpital Wojewódzki06.00, 07.25, 10.00, 11.55, 14.00, 18.00, 22.00
    Szpital Wojewódzki 106.01, 07.26, 10.01, 11.56, 14.01,18.01, 22.01
    Niepodległości06.03, 10.03, 11.58, 14.03, 16.02, 18.03, 20.07, 22.03
    Rondo06.05, 10.05, 12.00, 14.05, 16.05, 18.05, 20.10, 22.05
    Plac konst. 3-maja06.06, 10.06, 12.01, 14.06, 16.06, 18.06, 20.11, 22.06
    Podwale06.07, 10.07, 12.02, 14.07, 16.07, 18.07, 20.12, 22.07
    Lewakowskiego06.09, 07.32, 10.09, 12.04, 14.09, 16.09, 18.09, 20.13, 22.09
    Mielczarskiego dw.06.11, 07.33, 10.11, 12.06, 14.11, 16.11, 18.11, 20.15, 22.11
    Tysiąclecia06.13, 10.13, 12.08, 14.13, 16.13, 18.13, 20.16, 22.13
    Tysiąclecia HSG 306.14, 10.14, 12.09, 14.14, 16.14, 18.14, 20.17, 22.14
    Tysiąclecia Stołówka06.15, 10.15, 12.10, 14.15, 16.15, 18.15, 20.18, 22.15
    Krakowska Huta06.17, 10.17, 12.12, 14.17, 16.17, 18.17, 20.20, 22.17
    Polanka Skrzyżowanie06.18, 10.18, 12.13, 14.18, 16.18, 18.18, 20.21, 22.18
    Polanka Osiedle06.20, 08.34, 10.20, 12.15, 14.20, 16.20, 18.20, 20.23, 22.20
    Polanka Bańczarnia06.21, 08.35, 10.21, 12.16, 14.21, 16.21, 18.21, 20.24, 22.21
    Polanka Działki06.22, 08.36, 10.22, 12.17, 14.22, 16.22, 18.22, 20.25, 22.22
    Dobieszyn Granica06.23, 08.38, 10.23, 12.18, 14.23, 16.23, 18.23, 20.26, 22.23
    Dobieszyn Stadion06.24, 08.40, 10.24, 12.19, 14.24, 16.24, 18.24, 20.27, 22.24
    Dobieszyn06.25, 08.41, 10.25, 12.20, 14.25, 16.25, 18.25, 20.28, 22.25
    Dobieszyn Dom Ludowy06.26, 08.42, 10.26, 12.21, 14.26, 16.26, 18.26, 20.29, 22.26
    Dobieszyn Żarnowiec06.27, 08.44, 10.27, 12.22, 14.27, 16.27, 18.27, 20.31, 22.27
    Borek Góra06.29, 08.46, 10.29, 12.24, 14.29, 16.29, 18.29, 20.32, 22.29
    Jedlicze Borek06.30, 08.47, 10.30, 12.25, 14.30, 16.30, 18.30, 20.33, 22.30
    Jedlicze Rynek06.31, 08.48, 10.31, 12.26, 14.31, 16.31, 18.31, 20.34, 22.31
    Jedlicze Nawrót06.32, 08.49, 10.32, 12.27, 14.32, 16.32, 18.32, 20.35, 22.32
    Jedlicze Manierskiego06.34, 08.51, 10.34, 12.29, 14.34, 16.34, 18.34, 20.37, 22.34
    Chlebna06.36, 08.52, 10.36, 12.31, 14.36, 16.36, 18.36, 20.39, 22.36


    Miś - prywatna komunikacja na trasie Chlebna - Jedlicze - Dobieszyn - Krosno

    PrzystanekGodzina odjazdu
    Chlebna05.00, 06.44, 08.55, 10.55, 12.55, 14.55, 16.55, 20.55
    Jedlicze Manierskiego05.01, 06.45, 08.56, 10.56, 12.56, 14.56, 16.56, 20.56
    Jedlicze Nawrót05.03, 06.47, 08.58, 10.58, 12.58, 14.58, 16.58, 19.19, 20.58
    Jedlicze Rynek05.05, 06.48, 09.00, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.20, 21.00, 22.38
    Jedlicze Borek05.06, 06.49, 09.01, 11.01, 13.01, 15.01, 17.01, 19.21, 21.01, 22.39
    Borek Góra05.08, 06.50, 09.02, 11.02, 13.02, 15.02, 17.02, 19.22, 21.02, 22.40
    Dobieszyn Żarnowiec05.10, 06.52, 09.04, 11.04, 13.04, 15.04, 17.04, 19.24, 21.04, 22.41
    Dobieszyn Dom Ludowy05.11, 06.54, 09.05, 11.05, 13.05, 15.05, 17.05, 19.25, 21.05, 22.42
    Dobieszyn05.12, 06.55, 09.06, 11.06, 13.06, 15.06, 17.06, 19.26, 21.06, 22.43
    Dobieszyn Stadion05.14, 06.57, 09.08, 11.08, 13.08, 15.08, 17.08, 19.28, 21.08, 22.44
    Dobieszyn Granica05.15, 06.58, 09.09, 11.09, 13.09, 15.09, 17.09, 19.29, 21.09, 22.45
    Polanka Działki05.16, 06.59, 09.10, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10, 19.30, 21.10, 22.46
    Polanka Bańczarnia05.17, 07.00, 09.12, 11.12, 13.12, 15.12, 17.12, 19.32, 21.12, 22.47
    Polanka Osiedle05.18, 07.01, 09.15, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.35, 21.15, 22.48
    Polanka Skrzyżowanie05.20, 07.03, 09.17, 11.17, 13.17, 15.17, 17.17, 19.37, 21.17, 22.50
    Hutnicza05.22, 07.05, 09.19, 11.19, 13.19, 15.19, 17.19, 19.39, 21.19, 22.52
    Tysiąclecia Stołówka05.23, 07.07, 09.20, 11.20, 13.20, 15.20, 17.20, 19.40, 21.20, 22.53
    Tysiąclecia HSG 305.24, 07.08, 09.21, 11.21, 13.21, 15.21, 17.21, 19.41, 21.21, 22.54
    Tysiąclecia05.25, 07.09, 09.22, 11.21, 13.22, 15.22, 17.22, 19.42, 21.22, 22.55
    Dworzec Stan.105.26, 07.10, 09.24, 11.24, 13.24, 15.24, 17.24, 19.44, 21.24, 22.57
    Krakowska Centarz05.28, 07.12, 09.26, 11.26, 13.26, 15.26, 17.26, 19.46, 21.26
    Podwale05.29, 07.13, 09.27, 11.27, 13.27, 15.27, 17.27, 19.47, 21.27
    Kino05.31, 07.15, 09.29, 11.29, 13.29, 15.29, 17.29, 19.49, 21.29
    Rondo Wojska Polskiego05.34, 07.17, 09.31, 11.31, 13.31, 15.31, 17.31, 19.51, 21.31
    Niepodległości05.36, 07.19, 09.33, 11.33, 13.33, 15.33, 17.33, 19.53, 21.33
    Korczyńska05.38, 07.21, 09.35, 11.35, 13.35, 17.35, 21.35
    Szpital Wojewódzki05.40, 07.23, 09.37, 11.37, 13.37, 17.37, 21.37

    Miś - prywatna komunikacja na trasie Krosno - Dobieszyn - Jedlicze (Kursy w sobotę i niedzielę)

    PrzystanekGodzina odjazdu
    Szpital Wojewódzki06.00, 14.00, 18.00
    Galeria06.03, 14.03, 18.03
    Rondo06.05, 12.35, 14.05, 16.35, 18.05, 20.35, 22.05
    Pl. Kostytucji06.06, 12.36, 14.06, 16.36, 18.06, 20.36, 22.06
    Podwale06.08, 12.38, 14.08, 16.38, 18.08, 20.38, 22.08
    Lewakowskiego06.09, 12.39, 14.09, 16.39, 18.04, 20.39, 22.09
    Mielczarskiego dw.06.10, 12.40, 14.10, 16.40, 18.10, 20.40, 22.10
    Tysiąclecia06.12, 12.42, 14.12, 16.42, 18.12, 20.41, 22.12
    Tysiąclecia HSG 306.13, 12.43, 14.13, 16.43, 18.13, 20.43, 22.13
    Tysiąclecia Stołówka06.14, 12.44, 14.14, 16.44, 18.14, 20.44, 22.14
    Krakowska Huta06.16, 12.46, 14.16, 16.46, 18.15, 20.46, 22.15
    Polanka skrzyżowanie06.17, 12.47, 14.17, 16.47, 18.17, 20.47, 22.17
    Polanka Osiedle06.19, 12.49, 14.19, 16.49, 18.19, 20.49, 22.19
    Polanka Bańczarnia06.20, 12.50, 14.20, 16.50, 18.20, 20.50, 22.20
    Polanka Działki06.21, 12.51, 14.21, 16.51, 18.21, 20.51, 22.21
    Dobieszyn Granica06.22, 12.52, 14.22, 16.52, 18.22, 20.52, 22.22
    Dobieszyn Stadion06.23, 12.53, 14.23, 16.53, 18.23, 20.53, 22.23
    Dobieszyn06.24, 12.54, 14.24, 16.54, 18.24, 20.54, 22.44
    Dobieszyn Dom Ludowy06.25, 12.55, 14.25, 16.55, 18.25, 20.55, 22.25
    Dobieszyn Żarnowiec06.27, 12.57, 14.27, 16.57, 18.27, 20.57, 22.27
    Borek Góra06.29, 12.59, 14.29, 16.59, 18.29, 20.59, 22.29
    Jedlicze Borek06.30, 13.00, 14.30, 17.00, 18.30, 21.00, 22.30
    Jedlicze Rafineria05.00, 06.31, 13.01, 14.31, 17.01, 18.31, 21.01, 22.31
    Jedlicze05.01, 06.32, 13.02, 14.32, 17.02, 18.32, 21.02, 22.32
    Jedlicze Rynek05.05, 06.35, 13.05, 14.35, 17.05, 18.35, 21.05, 22.35


    Miś - prywatna komunikacja na trasie Jedlicze - Dobieszyn - Krosno (Kursy w sobotę i niedzielę)

    PrzystanekGodzina odjazdu
    Jedlicze Rynek05.05, 06.35, 13.05, 14.35, 17.05, 18.35, 21.05
    Jedlicze Borek05.07, 06.37, 13.07, 14.37, 17.07, 18.37, 21.07, 22.36
    Borek Góra05.08, 06.38, 13.08, 14.38, 17.08, 18.38, 21.08, 22.38
    Dobieszyn Żarnowiec05.10, 06.40, 13.10, 14.40, 17.10, 18.40, 21.10, 22.40
    Dobieszyn Dom Ludowy05.11, 06.41, 13.11, 14.41, 17.11, 18.41, 21.11, 22.41
    Dobieszyn05.12, 06.42, 13.12, 14.42, 17.12, 18.42, 21.12, 22.42
    Dobieszyn Stadion05.13, 06.43, 13.13, 14.43, 17.13, 18.43, 21.13, 22.43
    Dobieszyn Granica05.14, 06.44, 13.14, 14.44, 17.14, 18.44, 21.14, 22.44
    Polanka Działki05.15, 06.45, 13.15, 14.45, 17.15, 18.45, 21.15, 22.45
    Polanka Bańczarnia05.16, 06.46, 13.16, 14.46, 17.16, 18.46, 21.16, 22.46
    Polanka Osiedle05.17, 06.47, 13.17, 14.47, 17.17, 18.47, 21.17, 22.47
    Polanka Skrzyżowanie05.19, 06.49, 13.19, 14.49, 17.19, 18.49, 21.19, 22.49
    Hutnicza05.21, 06.51, 13.21, 14.51, 17.21, 18.51, 21.21, 22.51
    Tysiąclecia Stołówka05.22, 06.52, 13.22, 14.52, 17.22, 18.52, 21.22, 22.52
    Tysiąclecia HSG3 05.23, 06.53, 13.23, 14.53, 17.23, 18.53, 21.23, 22.53
    Tysiąclecia05.24, 06.54, 13.24, 14.54, 17.24, 18.54, 21.24, 22.54
    Dworzec Stan. 105.26, 06.56, 13.26, 14.56, 17.26, 18.56, 21.26, 22.56
    Krakowska Cmentarz05.28, 06.58, 13.28, 14.58, 17.28, 18.58, 21.28
    Podwale05.30, 07.00, 13.30, 15.00, 17.30, 19.00, 21.30
    Kino05.31, 07.01, 13.31, 15.01, 17.31, 19.01, 21.31
    Rondo Wojska Polskiego05.34, 07.04, 13.34, 15.04, 17.34, 19.04, 21.34
    Galeria05.37, 13.37, 17.37
    Szpital Wojewódzki05.40, 13.40, 17.40

    Informacja:
    www.miskrosno.pl
    Tel./fax. 1343 270 46

    Ostatnia aktualizacja: 15.11.2013
    Abonament do: 31.12.2014

    Zgłoś zmiany lub uwagi



    Wydrukuj Drukuj
    Wyszukiwarka

    REKLAMA



    Partnerzy
    portalu:
    Stimo Sklep Sfera PC Radio Taxi 9626 PWSZ w KrośnieMedia Design
    Informacje  | WiadomościArchiwumFotoblogPrognoza pogody
    Kultura  | Wydarzenia kulturalno-rozrywkoweArchiwum • Terminarze kin: Sokół, artKino
    Krosno  | O mieścieSamorząd
    Internet  | Katalog lokalnych stron
    Komunikacja internetowa  | Tablica ogłoszeńOpinieCzatKartki elektroniczne
    Informator:  | FinansePizza na telefonDania na telefon • Rozkłady: MKS, PKS, PKP, busyPolicjaKsiążka telefoniczna
    Kupuj:  | Bilety
    Archiwum wydarzeń 
    specjalnych
     
    | Biennale Lnu 2002 • Wybory samorządowe 2002, 2006, 2010Flash mob • Galicja Blues Festival: 2004, 2005, 2006, 2007Biennale Fotografii o Krośnie 2000-2005Zabytki poprzemysłowe PodkarpaciaFinał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2005Wyprawy rowerowe 2005Zlot 4x4 2004-2006Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Krosna - 2005-2008Górskie Zawody Balonowe 2000-2009Kartki z wakacji 2003-2006

    Krośnieński Portal Internetowy Krosno24.pl. Istnieje od 2002 r. Wydawcą portalu jest firma SpeedArt.
    Uproszczona wersja portalu na telefon komórkowy: www.krosno24.mobi
    Kontakt z redakcją: e-mail - redakcja@krosno24.pl, tel. 13 493 44 44

    Nowości / Zespół / Prywatność / Prawa autorskie / Oglądalność portalu / Patronat medialny / Reklama / Kontakt / Więcej