Ustaw Krosno24.pl jako strona startowa Zaloguj się
Kanał YouTube Ogłoszenia Wasze galerie Wizytówki firm
Filmy
(261)
Anonse
(4552)
Foto
(16890)
Firmy
(135)
Krosno24.pl - Krośnieński Portal Internetowy
Kartki  elektroniczne Katalog Czat Opinie
Kartki
(112)
Strony
(846)
Czateria
(40)
Opinie
(458624)

Mapa portalu: Centrum > Prywatne busy międzymiastowe > Rozkład jazdy

Busy

Airbus:
  • Krosno-Kraków
  • Krosno-Warszawa
  • Amigo:
  • Bytom-Krosno-Polańczyk
  • Barbara:
  • Krosno-Kraków
  • Beskid:
  • Krosno-Głojsce
  • Krosno-Głębokie
  • Krosno-Łęki Dukielskie przez Wrocankę
  • Bodek:
  • Krosno-Rzeszów przez Lutczę
  • Krosno-Rzeszów przez Strzyżów
  • Krosno-Dukla-Barwinek
  • Krosno-Kobylany
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Barwinek
  • Krosno-Głowienka-Wrocanka
  • Busik:
  • Krosno-Strzyżów
  • Krosno-Brzozów
  • Krosno-J. Rosielna-Domaradz
  • Dromader:
  • Lubatowa-Iwonicz Zdrój
  • Krosno-Lubatowa
  • Krosno-Rogi-Równe
  • Golcowa-Domaradz-Brzozów
  • Jacek:
  • Krosno-Brzozów p. Haczów
  • Krosno-Haczów-Brzozów
  • Krosno-Brzozów p. Malinówkę
  • Krosno-Wola Komborska
  • Brzozów-Wola Jasienicka
  • Kubuś:
  • Krosno-Jasło
  • Krosno-Sanok
  • Marcel:
  • Krosno-Rzeszów
  • Miś:
  • Gorlice-Jasło-Rzeszów-Warszawa
  • Krosno-Dobieszyn-Jedlicze-Chlebna
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Jasionka
  • Krosno-Frysztak-Strzyżów
  • Krosno-Łubienko
  • Krosno-Dukla-Zawadka Rymanowska
  • Neobus:
  • Krosno-Warszawa
  • Krosno-Wrocław
  • Nikitrans:
  • Krosno-Jasło-Kraków
  • Krosno-Korczyna-Zmiennica
  • Krosno-Krościenko Wyżne-Zmiennica
  • PKS Krosno:
  • Krosno-Rzeszów
  • Krosno-Sanok
  • San Bus:
  • Ustrzyki Dolne-Kraków przez Krosno
  • Ustrzyki Górne-Kraków przez Krosno
  • Transport:
  • Iwonicz Zdrój-Krosno-Katowice


  • Zgłoś zmiany lub błędy
  • Firmy, które obsługują linie busów z Krosna lub do Krosna i chcą zaistnieć w tym dziale informatora prosimy o kontakt z redakcją portalu: redakcja@krosno24.pl lub tel. 13 493 44 44

    Rozkład jazdy

    Miś - prywatna komunikacja na trasie Krosno - Dobieszyn - Jedlicze - Chlebna


    PrzystanekGodzina odjazdu
    Krosno Korczyńska 06.00(D), 06.00(6-7d), 07.30(D), 09.53(D), 11.53(D), 14.00(D), 14.00(6-7d), 18.00(1-7dm), 22.00(Dm)
    Krosno Niepodległości 06.02(D), 06.02(6-7d), 09.56(D), 11.56(D), 14.02(D), 14.02(6-7d), 18.02(1-7dm), 22.02(Dm)
    Krosno Niepodległości – Galeria 06.03(D), 06.03(6-7d), 09.57(D), 11.57(D), 14.03(D), 14.03(6-7d), 16.03(D), 18.03(1-7dm), 20.05(Dm), 22.03(Dm)
    Krosno Pow. Warszawskich 09.59(D), 11.59(D)
    Krosno Powstańców Śląskich 10.00(D), 12.00(D)
    Krosno Boh. Westerplatte 10.01(D), 12.01(D)
    Krosno Wojska Polskiego 10.03(D), 12.03(D)
    Krosno Rondo Wojska Polskiego 06.05(D), 06.05(6-7d), 10.05(D), 12.05(D), 12.15(6-7d), 14.05(D), 14.05(6-7d), 16.05(D), 16.15(6-7d), 18.05(1-7dm), 20.08(Dm), 20.15(6-7m), 22.05(Dm), 22.05(6-7dm)
    Krosno Podwale 06.07(D), 06.07(6-7d), 10.07(D), 12.07(D), 12.17(6-7d), 14.07(D), 14.07(6-7d), 16.07(D), 16.17(6-7d), 18.07(1-7dm), 20.10(Dm), 20.17(6-7m), 22.07(Dm), 22.07(6-7dm)
    Krosno Lewakowskiego 06.08(D), 06.08(6-7d), 07.38(D), 10.08(D), 12.08(D), 12.19(6-7d), 14.08(D), 14.08(6-7d), 16.08(D), 16.19(6-7d), 18.08(1-7dm), 20.12(Dm), 20.19(6-7m), 22.08(Dm), 22.08(6-7dm)
    Krosno Dworzec PKS II, ul. Mielczarskiego 06.10(D), 06.10(6-7d), 07.40(D), 10.10(D), 12.10(D), 12.20(6-7d), 14.10(D), 14.10(6-7d), 16.10(D), 16.20(6-7d), 18.10(1-7dm), 20.13(Dm), 20.20(6-7m), 22.10(Dm), 22.10(6-7dm)
    Krosno Krakowska Osiedle 07.42(D), 08.30(D), 10.13(D), 12.13(D), 12.21(6-7d), 16.13(D), 16.21(6-7d), 18.13(1-7dm), 20.15(Dm), 20.21(6-7m)
    Krosno Krakowska Szkoła 07.43(D), 08.32(D), 10.14(D), 12.14(D), 12.22(6-7d), 16.14(D), 16.22(6-7d), 18.14(1-7dm), 20.16(Dm), 20.22(6-7m)
    Krosno Krakowska 07.44(D), 08.33(D), 10.15(D), 12.15(D), 12.23(6-7d), 16.15(D), 16.23(6-7d), 18.15(1-7dm), 20.17(Dm), 20.23(6-7m)
    Krosno Tysiąclecia 06.11(D), 06.11(6-7d), 14.11(D), 14.11(6-7d), 22.11(Dm), 22.11(6-7dm)
    Krosno Tysiąclecia HSG-3 06.13(D), 06.13(6-7d), 14.13(D), 14.13(6-7d), 22.13(Dm), 22.13(6-7dm)
    Krosno Tysiaclecia Stołówka 06.14(D), 06.14(6-7d), 14.14(D), 14.14(6-7d), 22.14(Dm), 22.14(6-7dm)
    Krosno Krakowska Huta 06.16(D), 06.16(6-7d), 07.45(D), 08.35(D), 10.16(D), 12.16(D), 12.25(6-7d), 14.16(D), 14.16(6-7d), 16.16(D), 16.25(6-7d), 18.16(1-7dm), 20.18(Dm), 20.25(6-7m), 22.16(Dm), 22.16(6-7dm)
    Polanka Skrzyżowanie 06.17(D), 06.17(6-7d), 07.47(D), 08.37(D), 10.18(D), 12.18(D), 12.26(6-7d), 14.18(D), 14.18(6-7d), 16.18(D), 16.26(6-7d), 18.18(1-7dm), 20.20(Dm), 20.26(6-7m), 22.17(Dm), 22.17(6-7dm)
    Polanka Osiedle 06.19(D), 06.19(6-7d), 07.51(D), 08.39(D), 10.20(D), 12.20 12.27(6-7d), 14.20(D), 14.20(6-7d), 16.20(D), 16.27(6-7d), 18.20(1-7dm), 20.22(Dm), 20.27(6-7m), 22.19(Dm), 22.19(6-7dm)
    Polanka Bańczarnia 06.20(D), 06.20(6-7d), 07.52(D), 08.40(D), 10.21(D), 12.21(D), 12.28(6-7d), 14.21(D), 14.21(6-7d), 16.21(D), 16.28(6-7d), 18.21(1-7dm), 20.23(Dm), 20.28(6-7m), 22.20(Dm), 22.20(6-7dm)
    Polanka Działki 06.21(D), 06.21(6-7d), 07.53(D), 08.41(D), 10.22(D), 12.22(D), 12.29(6-7d), 14.22(D), 14.22(6-7d), 16.22(D), 16.29(6-7d), 18.22(1-7dm), 20.24(Dm), 20.29(6-7m), 22.21(Dm), 22.21(6-7dm)
    Dobieszyn III Granica 06.22(D), 06.22(6-7d), 07.54(D), 08.42(D), 10.23(D), 12.23(D), 12.30(6-7d), 14.23(D), 14.23(6-7d), 16.23(D), 16.30(6-7d), 18.23(1-7dm), 20.25(Dm), 20.30(6-7m), 22.22(Dm), 22.22(6-7dm)
    Dobieszyn Osiedle 06.23(D), 06.23(6-7d), 07.55(D), 08.43(D), 10.24(D), 12.24(D), 12.31(6-7d), 14.24(D), 14.24(6-7d), 16.24(D), 16.31(6-7d), 18.24(1-7dm), 20.26(Dm), 20.31(6-7m), 22.23(Dm), 22.23(6-7dm)
    Dobieszyn II 06.24(D), 06.24(6-7d), 07.56(D), 08.44(D), 10.25(D), 12.25(D), 12.32(6-7d), 14.25(D), 14.25(6-7d), 16.25(D), 16.32(6-7d), 18.25(1-7dm), 20.27(Dm), 20.32(6-7m), 22.24(Dm), 22.24(6-7dm)
    Dobieszyn Sklep 06.25(D), 06.25(6-7d), 07.58(D), 08.45(D), 10.26(D), 12.26(D), 12.33(6-7d), 14.26(D), 14.26(6-7d), 16.26(D), 16.33(6-7d), 18.26(1-7dm), 20.28(Dm), 20.33(6-7m), 22.25(Dm), 22.25(6-7dm)
    Dobieszyn Żarnowiec 06.26(D), 06.26(6-7d), 07.59(D), 08.46(D), 10.27(D), 12.27(D), 12.34(6-7d), 14.27(D), 14.27(6-7d), 16.27(D), 16.34(6-7d), 18.27(1-7dm), 20.29(Dm), 20.34(6-7m), 22.26(Dm), 22.26(6-7dm)
    Borek Góra 06.27(D), 06.27(6-7d), 08.00(D), 08.47(D), 10.28(D), 12.28(D), 12.35(6-7d), 14.28(D), 14.28(6-7d), 16.28(D), 16.35(6-7d), 18.28(1-7dm), 20.30(Dm), 20.35(6-7m), 22.27(Dm), 22.27(6-7dm)
    Jedlicze Borek 06.28(D), 06.28(6-7d), 08.01(D), 08.48(D), 10.29(D), 12.29(D), 12.36(6-7d), 14.29(D), 14.29(6-7d), 16.29(D), 16.36(6-7d), 18.29(1-7dm), 20.31(Dm), 20.36(6-7m), 22.28(Dm), 22.28(6-7dm)
    Jedlicze Rynek 06.29(D), 06.29(6-7d), 08.02(D), 08.49(D), 10.30(D), 12.30(D), 12.37(6-7d), 14.30(D), 14.30(6-7d), 16.30(D), 16.37(6-7d), 18.30(1-7dm), 20.32(Dm), 20.37(6-7m), 22.29(Dm), 22.29(6-7dm)
    Jedlicze Nawrót 06.30(D), 06.30(6-7d), 08.03(D), 08.50(D), 10.31(D), 12.31(D), 12.38(6-7d), 14.31(D), 14.31(6-7d), 16.31(D), 16.38(6-7d), 18.31(1-7dm), 20.33(Dm), 20.38(6-7m), 22.30(Dm), 22.30(6-7dm)
    Jedlicze Manierskiego 06.32(D), 08.52(D), 10.33(D), 12.33(D), 14.33(D), 16.33(D), 20.35(Dm), 22.31(Dm)
    Chlebna 06.33(D), 08.53(D), 10.34(D), 12.34(D), 14.34(D), 16.34(D), 20.37(Dm), 22.32(Dm)

    Legenda:
    d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
    1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli
    6-7 - kursuje w soboty i w niedziele
    D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    m - nie kursuje w dniach 24 i 31 grudnia

    Miś - prywatna komunikacja na trasie Chlebna - Jedlicze - Dobieszyn - Krosno

    PrzystanekGodzina odjazdu
    Chlebna 05.00(D), 06.40(D), 08.55(D), 10.55(D), 12.55(D), 14.55(D), 16.55(D), 20.55(Dm)
    Jedlicze Manierskiego 05.01(D), 06.41(D), 08.56(D), 10.56(D), 12.56(D), 14.56(D), 16.56(D), 20.56(Dm)
    Jedlicze Nawrót 05.02(D), 05.02(6-7d), 06.30(6-7d), 06.42(D), 08.04(D), 08.57(D), 10.57(D), 12.57(D), 12.57(6-7d), 14.31(6-7d), 14.57(D), 16.57(D), 16.57(6-7d), 18.31(6-7dm), 19.19(Dm), 20.57(Dm), 20.57(6-7dm)
    Jedlicze Rynek 05.05(D), 05.05(6-7d), 06.31(6-7d), 06.45(D), 08.05(D), 09.00(D), 11.00(D), 13.00(D), 13.00(6-7d), 14.32(6-7d), 15.00(D), 17.00(D), 17.00(6-7d), 18.32(6-7dm), 19.20(Dm), 21.00(Dm), 21.00(6-7dm)
    Jedlicze Borek 05.06(D), 05.06(6-7d), 06.32(6-7d), 06.46(D), 08.06(D), 09.01(D), 11.01(D), 13.01(D), 13.01(6-7d), 14.33(6-7d), 15.01(D), 17.01(D), 17.01(6-7d), 18.33(6-7dm), 19.21(Dm), 21.01(Dm), 21.01(6-7dm)
    Borek Góra 05.07(D), 05.07(6-7d), 06.33(6-7d), 06.47(D), 08.07(D), 09.02(D), 11.02(D), 13.02(D), 13.02(6-7d), 14.34(6-7d), 15.02(D), 17.02(D), 17.02(6-7d), 18.34(6-7dm), 19.22(Dm), 21.02(Dm), 21.02(6-7dm)
    Dobieszyn Żarnowiec 05.09(D), 05.09(6-7d), 06.34(6-7d), 06.49(D), 08.09(D), 09.04(D), 11.04(D), 13.04(D), 13.04(6-7d), 14.35(6-7d), 15.04(D), 17.04(D), 17.04(6-7d), 18.35(6-7dm), 19.24(Dm), 21.04(Dm), 21.04(6-7dm)
    Dobieszyn Sklep 05.10(D), 05.10(6-7d), 06.35(6-7d), 06.50(D), 08.10(D), 09.05(D), 11.05(D), 13.05(D), 13.05(6-7d), 14.36(6-7d), 15.05(D), 17.05(D), 17.05(6-7d), 18.36(6-7dm), 19.25(Dm), 21.05(Dm), 21.05(6-7dm)
    Dobieszyn II 05.11(D), 05.11(6-7d), 06.36(6-7d), 06.51(D), 08.11(D), 09.06(D), 11.06(D), 13.06(D), 13.06(6-7d), 14.37(6-7d), 15.06(D), 17.06(D), 17.06(6-7d), 18.37(6-7dm), 19.26(Dm), 21.06(Dm), 21.06(6-7dm)
    Dobieszyn Osiedle 05.13(D), 05.13(6-7d), 06.37(6-7d), 06.53(D), 08.13(D), 09.08(D), 11.08(D), 13.08(D), 13.08(6-7d), 14.38(6-7d), 15.08(D), 17.08(D), 17.08(6-7d), 18.38(6-7dm), 19.28(Dm), 21.08(Dm), 21.08(6-7dm)
    Dobieszyn III Granica 05.14(D), 05.14(6-7d), 06.38(6-7d), 06.54(D), 08.14(D), 09.09(D), 11.09(D), 13.09(D), 13.09(6-7d), 14.39(6-7d), 15.09(D), 17.09(D), 17.09(6-7d), 18.39(6-7dm), 19.29(Dm), 21.09(Dm), 21.09(6-7dm)
    Polanka Działki 05.15(D), 05.15(6-7d), 06.39(6-7d), 06.55(D), 08.15(D), 09.10(D), 11.10(D), 13.10(D), 13.10(6-7d), 14.40(6-7d), 15.10(D), 17.10(D), 17.10(6-7d), 18.40(6-7dm), 19.30(Dm), 21.10(Dm), 21.10(6-7dm)
    Polanka Bańczarnia 05.16(D), 05.16(6-7d), 06.40(6-7d), 06.57(D), 08.16(D), 09.12(D), 11.12(D), 13.12(D), 13.12(6-7d), 14.41(6-7d), 15.12(D), 17.12(D), 17.12(6-7d), 18.41(6-7dm), 19.32(Dm), 21.12(Dm), 21.12(6-7dm)
    Polanka Osiedle 05.18(D), 05.18(6-7d), 06.41(6-7d), 07.00(D), 08.18(D), 09.15(D), 11.15(D), 13.15(D), 13.15(6-7d), 14.42(6-7d), 15.15(D), 17.15(D), 17.15(6-7d), 18.42(6-7dm), 19.33(Dm), 21.15(Dm), 21.15(6-7dm)
    Polanka Skrzyżowanie 05.19(D), 05.19(6-7d), 06.42(6-7d), 07.02(D), 08.19(D), 09.17(D), 11.17(D), 13.17(D), 13.17(6-7d), 14.43(6-7d), 15.17(D), 17.17(D), 17.17(6-7d), 18.43(6-7dm), 19.34(Dm), 21.17(Dm), 21.17(6-7dm)
    Krosno Krakowska Huta 06.43(6-7d), 07.03(D), 08.20(D), 09.19(D), 11.19(D), 14.44(6-7d), 15.19(D), 17.19(D), 17.19(6-7d), 18.44(6-7dm), 19.35(Dm)
    Krosno Hutnicza 05.21(D), 05.21(6-7d), 13.20(D), 13.20(6-7d), 21.20(Dm), 21.20(6-7dm)
    Krosno Huta Stołówka 05.22(D), 05.22(6-7d), 13.21(D), 13.21(6-7d), 21.21(Dm), 21.21(6-7dm)
    Krosno Tysiąclecia HSG-3 05.23(D), 05.23(6-7d), 13.22(D), 13.22(6-7d), 21.22(Dm), 21.22(6-7dm)
    Krosno Tysiąclecia 05.24(D), 05.24(6-7d), 13.23(D), 13.23(6-7d), 21.23(Dm), 21.23(6-7dm)
    Krosno Krakowska 06.44(6-7d), 07.04(D), 08.21(D), 09.20(D), 11.20(D), 14.45(6-7d), 15.20(D), 17.20(D), 17.20(6-7d), 18.45(6-7dm), 19.37(Dm)
    Krosno Krakowska Szkoła 06.45(6-7d), 07.05(D), 08.22(D), 09.21(D), 11.21(D), 14.46(6-7d), 15.21(D), 17.21(D), 17.21(6-7d), 18.46(6-7dm), 19.38(Dm)
    Krosno Krakowska Osiedla 06.46(6-7d), 07.06(D), 08.23(D), 09.22(D), 11.22(D), 14.47(6-7d), 15.22(D), 17.22(D), 17.22(6-7d), 18.47(6-7dm), 19.39(Dm)
    Krosno Dworzec PKS II, ul. Mielczarskiego 05.26(D), 05.26(6-7d), 06.47(6-7d), 07.09(D), 08.26(D), 09.24(D), 11.24(D), 13.24(D), 13.24(6-7d), 14.49(6-7d), 15.24(D), 17.24(D), 17.24(6-7d), 18.49(6-7dm), 19.40(Dm), 21.25(Dm), 21.25(6-7dm)
    Krosno Krakowska cmentarz 05.28(D), 05.28(6-7d), 06.48(6-7d), 07.11(D), 09.26(D), 11.26(D), 13.26(D), 13.26(6-7d), 14.50(6-7d), 15.26(D), 17.26(D), 17.26(6-7d), 18.50(6-7dm), 19.42(Dm), 21.26(Dm), 21.26(6-7dm)
    Krosno Podwale 05.29(D), 05.29(6-7d), 06.49(6-7d), 07.12(D), 09.27(D), 11.27(D), 13.27(D), 13.27(6-7d), 14.51(6-7d), 15.27(D), 17.27(D), 17.27(6-7d), 18.51(6-7dm), 19.43(Dm), 21.27(Dm), 21.27(6-7dm)
    Krosno Kino 05.30(D), 05.30(6-7d), 06.50(6-7d), 07.13(D), 09.28(D), 11.28(D), 13.28(D), 13.28(6-7d), 14.52(6-7d), 15.28(D), 17.28(D), 17.28(6-7d), 18.52(6-7dm), 19.44(Dm), 21.28(Dm), 21.28(6-7dm)
    Krosno Rondo Wojska Polskiego 05.32(D), 05.32(6-7d), 06.52(6-7d), 07.15(D), 09.30(D), 11.30(D), 13.30(D), 13.30(6-7d), 14.54(6-7d), 15.30(D), 17.30(D), 17.30(6-7d), 18.54(6-7dm), 19.46(Dm), 21.30(Dm), 21.30(6-7dm)
    Krosno Wojska Polskiego 05.33(D), 05.33(6-7d), 07.16(D), 09.31(D), 11.31(D), 13.31(D), 13.31(6-7d), 15.31(D), 17.31(D), 17.31(6-7d), 19.47(Dm), 21.31(Dm), 21.31(6-7dm)
    Krosno Boh. Westerplatte 05.34(D), 05.34(6-7d), 07.18(D), 09.32(D), 11.32(D), 13.32(D), 13.32(6-7d), 15.32(D), 17.32(D), 17.32(6-7d), 19.48(Dm), 21.32(Dm), 21.32(6-7dm)
    Krosno Powstańców Śląskich 05.35(D), 05.35(6-7d), 07.19(D), 09.33(D), 11.33(D), 13.33(D), 13.33(6-7d), 15.33(D), 17.33(D), 17.33(6-7d), 19.49(Dm), 21.33(Dm), 21.33(6-7dm)
    Krosno Pow. Warszawskich 05.36(D), 05.36(6-7d), 07.20(D), 09.34(D), 11.34(D), 13.34(D), 13.34(6-7d), 15.34(D), 17.34(D), 17.34(6-7d), 19.50(Dm), 21.34(Dm), 21.34(6-7dm)
    Krosno Niepodległości – Galeria 05.38(D), 05.38(6-7d), 07.22(D), 09.36(D), 11.36(D), 13.36(D), 13.36(6-7d), 15.36(D), 17.36(D), 17.36(6-7d), 19.52(Dm), 21.36(Dm)
    Krosno Niepodległości 05.39(D), 05.39(6-7d), 07.23(D), 09.37(D), 11.37(D), 13.37(D), 13.37(6-7d), 17.37(D), 17.37(6-7d), 21.37(Dm)
    Krosno Korczyńska 05.43(D), 05.43(6-7d), 07.26(D), 09.40(D), 11.40(D), 13.40(D), 13.40(6-7d), 17.40(D), 17.40(6-7d), 21.40(Dm)

    Legenda:
    d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
    1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli
    6-7 - kursuje w soboty i w niedziele
    D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt.
    m - nie kursuje w dniach 24 i 31 grudnia

    Informacja:
    www.miskrosno.pl
    Tel./fax. 1343 270 46

    Ostatnia aktualizacja: 02.09.2014
    Abonament do: 31.12.2014

    Zgłoś zmiany lub uwagi



    Wydrukuj Drukuj
    Wyszukiwarka

    REKLAMA



    Partnerzy
    portalu:
    Stimo Sklep Sfera PC Radio Taxi 9626 PWSZ w KrośnieMedia Design
    Informacje  | WiadomościArchiwumFotoblogPrognoza pogody
    Kultura  | Wydarzenia kulturalno-rozrywkoweArchiwum • Terminarze kin: Sokół, artKino
    Krosno  | O mieścieSamorząd
    Internet  | Katalog lokalnych stron
    Komunikacja internetowa  | Tablica ogłoszeńOpinieCzatKartki elektroniczne
    Informator:  | FinansePizza na telefonDania na telefon • Rozkłady: MKS, PKS, PKP, busyPolicjaKsiążka telefoniczna
    Kupuj:  | Bilety
    Archiwum wydarzeń 
    specjalnych
     
    | Biennale Lnu 2002 • Wybory samorządowe 2002, 2006, 2010Flash mob • Galicja Blues Festival: 2004, 2005, 2006, 2007Biennale Fotografii o Krośnie 2000-2005Zabytki poprzemysłowe PodkarpaciaFinał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2005Wyprawy rowerowe 2005Zlot 4x4 2004-2006Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Krosna - 2005-2008Górskie Zawody Balonowe 2000-2009Kartki z wakacji 2003-2006

    Krośnieński Portal Internetowy Krosno24.pl. Istnieje od 2002 r. Wydawcą portalu jest firma SpeedArt.
    Uproszczona wersja portalu na telefon komórkowy: www.krosno24.mobi
    Kontakt z redakcją: e-mail - redakcja@krosno24.pl, tel. 13 493 44 44

    Nowości / Zespół / Prywatność / Prawa autorskie / Oglądalność portalu / Patronat medialny / Reklama / Kontakt / Więcej