Ustaw Krosno24.pl jako strona startowa Zaloguj się
Kanał YouTube Ogłoszenia Wasze galerie Wizytówki firm
Filmy
(261)
Anonse
(3391)
Foto
(17373)
Firmy
(131)
Krosno24.pl - Krośnieński Portal Internetowy
Kartki  elektroniczne Katalog Czat Opinie
Kartki
(112)
Strony
(808)
Czateria
(36)
Opinie
(465943)

Mapa portalu: Centrum > Prywatne busy międzymiastowe > Rozkład jazdy

Busy

Airbus:
  • Krosno-Kraków
  • Krosno-Warszawa
  • Amigo:
  • Bytom-Krosno-Polańczyk
  • Barbara:
  • Krosno-Kraków
  • Beskid:
  • Krosno-Głojsce
  • Krosno-Rymanów-Głębokie-Puławy
  • Krosno-Wrocanka-Łęki Dukielskie
  • Krosno-Wrocanka Dolna
  • Bodek:
  • Krosno-Strzyżów-Rzeszów
  • Krosno-Dukla-Barwinek
  • Krosno-Kobylany
  • Krosno-Dukla
  • Krosno-Wrocanka
  • Krosno-Odrzykoń
  • Busik:
  • Krosno-Strzyżów
  • Krosno-Brzozów
  • Krosno-J. Rosielna-Domaradz
  • Dromader:
  • Krosno-Rogi-Lubatowa Góra
  • Krosno-Rogi-Równe
  • Krosno-Klimkówka
  • Golcowa-Domaradz-Brzozów
  • Lubatowa-Równe-Dukla
  • Jacek:
  • Krosno-Brzozów p. Haczów
  • Krosno-Haczów-Brzozów
  • Krosno-Brzozów p. Malinówkę
  • Krosno-Wola Komborska
  • Brzozów-Wola Jasienicka
  • Kubuś:
  • Krosno-Jasło
  • Krosno-Sanok
  • Krosno-Łęki Strzyżowskie
  • Krosno-Rymanów-Wola Niżna
  • Marcel:
  • Krosno-Rzeszów
  • Markosbus:
  • Sanok-Krosno-Kraków
  • Sanok-Brzozów-Krosno-Kraków
  • Miś:
  • Krosno-Dobieszyn-Jedlicze-Chlebna
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Jasionka
  • Krosno-Frysztak-Strzyżów
  • Krosno-Łubienko
  • Krosno-Dukla-Tylawa-Barwinek
  • Krosno-Dukla-Łysa Góra-Nowy Żmigród
  • Krosno-Warszawa
  • Neobus:
  • Krosno-Wrocław
  • Krosno-Łódź
  • Krosno-Warszawa
  • Nikitrans:
  • Krosno-Jasło-Kraków
  • Krosno-Korczyna-Zmiennica
  • Krosno-Krościenko Wyżne-Zmiennica
  • Jabłonica Polska-Brzozów
  • PKS Krosno:
  • Krosno-Frysztak-Strzyżów-Rzeszów
  • Krosno-Haczów-Brzozów
  • Krosno-Warszawa
  • San Bus:
  • Ustrzyki Dolne-Krosno-Kraków
  • Ustrzyki Górne-Krosno-Kraków


  • Zgłoś zmiany lub błędy
  • Firmy, które obsługują linie busów z Krosna lub do Krosna i chcą zaistnieć w tym dziale informatora prosimy o kontakt z redakcją portalu: redakcja@krosno24.pl lub tel. 13 493 44 44

    Rozkład jazdy

    Miś - prywatna komunikacja na trasie Krosno - Dobieszyn - Jedlicze - Chlebna


    PrzystanekGodzina odjazdu
    Krosno Korczyńska 06.00(D), 06.00(6d), 07.30(D), 10.00(D), 12.00(D), 14.00(D), 14.00(6d), 18.00(1-6dm), 22.00(Dm)
    Krosno Niepodległości 06.02(D), 06.02(6d), 10.03(D), 12.03(D), 14.02(D), 14.02(6d), 18.02(1-6dm), 22.02(Dm)
    Krosno Niepodległości – Galeria 06.03(D), 06.03(6d), 10.05(D), 12.05(D), 14.03(D), 14.03(6d), 16.03(D), 18.03(1-6dm), 20.05(Dm), 22.03(Dm)
    Krosno Rondo Wojska Polskiego 06.05(D), 06.05(6d), 10.05(D), 12.05(D), 12.15(6d), 14.05(D), 14.05(6d), 16.05(D), 16.15(6d), 18.05(1-6dm), 20.08(Dm), 20.15(6m), 22.05(Dm), 22.05(6dm)
    Krosno Podwale 06.07(D), 06.07(6d), 10.07(D), 12.07(D), 12.17(6d), 14.07(D), 14.07(6d), 16.07(D), 16.17(6d), 18.07(1-6dm), 20.10(Dm), 20.17(6m), 22.07(Dm), 22.07(6dm)
    Krosno Lewakowskiego 06.08(D), 06.08(6d), 07.35(D), 10.08(D), 12.08(D), 12.19(6d), 14.08(D), 14.08(6d), 16.08(D), 16.19(6d), 18.08(1-6dm), 20.12(Dm), 20.19(6m), 22.08(Dm), 22.08(6dm)
    Krosno Dworzec PKS II, ul. Mielczarskiego 06.10(D), 06.10(6d), 07.37(D), 10.10(D), 12.10(D), 12.20(6d), 14.10(D), 14.10(6d), 16.10(D), 16.20(6d), 18.10(1-6dm), 20.13(Dm), 20.20(6m), 22.10(Dm), 22.10(6dm)
    Krosno Krakowska Osiedle 07.39(D), 08.30(D), 10.13(D), 12.13(D), 12.21(6d), 16.13(D), 16.21(6d), 18.13(1-6dm), 20.15(Dm), 20.21(6m)
    Krosno Krakowska Szkoła 07.40(D), 08.32(D), 10.14(D), 12.14(D), 12.22(6d), 16.14(D), 16.22(6d), 18.14(1-6dm), 20.16(Dm), 20.22(6m)
    Krosno Krakowska 07.41(D), 08.33(D), 10.15(D), 12.15(D), 12.23(6d), 16.15(D), 16.23(6d), 18.15(1-6dm), 20.17(Dm), 20.23(6m)
    Krosno Tysiąclecia 06.11(D), 06.11(6d), 14.11(D), 14.11(6d), 22.11(Dm), 22.11(6dm)
    Krosno Tysiąclecia HSG-3 06.13(D), 06.13(6d), 14.13(D), 14.13(6d), 22.13(Dm), 22.13(6dm)
    Krosno Tysiaclecia Stołówka 06.14(D), 06.14(6d), 14.14(D), 14.14(6d), 22.14(Dm), 22.14(6dm)
    Krosno Krakowska Huta 06.16(D), 06.16(6d), 07.42(D), 08.35(D), 10.16(D), 12.16(D), 12.25(6d), 14.16(D), 14.16(6d), 16.16(D), 16.25(6d), 18.16(1-6dm), 20.18(Dm), 20.25(6m), 22.16(Dm), 22.16(6dm)
    Polanka Skrzyżowanie 06.17(D), 06.17(6d), 07.43(D), 08.37(D), 10.18(D), 12.18(D), 12.26(6d), 14.18(D), 14.18(6d), 16.18(D), 16.26(6d), 18.18(1-6dm), 20.20(Dm), 20.26(6m), 22.17(Dm), 22.17(6dm)
    Polanka Osiedle 06.19(D), 06.19(6d), 07.44(D), 08.39(D), 10.20(D), 12.20(D), 12.27(6d), 14.20(D), 14.20(6d), 16.20(D), 16.27(6d), 18.20(1-6dm), 20.22(Dm), 20.27(6m), 22.19(Dm), 22.19(6dm)
    Polanka Bańczarnia 06.20(D), 06.20(6d), 07.45(D), 08.40(D), 10.21(D), 12.21(D), 12.28(6d), 14.21(D), 14.21(6d), 16.21(D), 16.28(6d), 18.21(1-6dm), 20.23(Dm), 20.28(6m), 22.20(Dm), 22.20(6dm)
    Polanka Działki 06.21(D), 06.21(6d), 07.46(D), 08.41(D), 10.22(D), 12.22(D), 12.29(6d), 14.22(D), 14.22(6d), 16.22(D), 16.29(6d), 18.22(1-6dm), 20.24(Dm), 20.29(6m), 22.21(Dm), 22.21(6dm)
    Dobieszyn III Granica 06.22(D), 06.22(6d), 07.47(D), 08.42(D), 10.23(D), 12.23(D), 12.30(6d), 14.23(D), 14.23(6d), 16.23(D), 16.30(6d), 18.23(1-6dm), 20.25(Dm), 20.30(6m), 22.22(Dm), 22.22(6dm)
    Dobieszyn Osiedle 06.23(D), 06.23(6d), 07.48(D), 08.43(D), 10.24(D), 12.24(D), 12.31(6d), 14.24(D), 14.24(6d), 16.24(D), 16.31(6d), 18.24(1-6dm), 20.26(Dm), 20.31(6m), 22.23(Dm), 22.23(6dm)
    Dobieszyn II 06.24(D), 06.24(6d), 07.49(D), 08.44(D), 10.25(D), 12.25(D), 12.32(6d), 14.25(D), 14.25(6d), 16.25(D), 16.32(6d), 18.25(1-6dm), 20.27(Dm), 20.32(6m), 22.24(Dm), 22.24(6dm)
    Dobieszyn Sklep 06.25(D), 06.25(6d), 07.50(D), 08.45(D), 10.26(D), 12.26(D), 12.33(6d), 14.26(D), 14.26(6d), 16.26(D), 16.33(6d), 18.26(1-6dm), 20.28(Dm), 20.33(6m), 22.25(Dm), 22.25(6dm)
    Dobieszyn Żarnowiec 06.26(D), 06.26(6d), 07.51(D), 08.46(D), 10.27(D), 12.27(D), 12.34(6d), 14.27(D), 14.27(6d), 16.27(D), 16.34(6d), 18.27(1-6dm), 20.29(Dm), 20.34(6m), 22.26(Dm), 22.26(6dm)
    Borek Góra 06.27(D), 06.27(6d), 07.52(D), 08.47(D), 10.28(D), 12.28(D), 12.35(6d), 14.28(D), 14.28(6d), 16.28(D), 16.35(6d), 18.28(1-6dm), 20.30(Dm), 20.35(6m), 22.27(Dm), 22.27(6dm)
    Jedlicze Borek 06.28(D), 06.28(6d), 07.53(D), 08.48(D), 10.29(D), 12.29(D), 12.36(6d), 14.29(D), 14.29(6d), 16.29(D), 16.36(6d), 18.29(1-6dm), 20.31(Dm), 20.36(6m), 22.28(Dm), 22.28(6dm)
    Jedlicze Rynek 06.29(D), 06.29(6d), 07.54(D), 08.49(D), 10.30(D), 12.30(D), 12.37(6d), 14.30(D), 14.30(6d), 16.30(D), 16.37(6d), 18.30(1-6dm), 20.32(Dm), 20.37(6m), 22.29(Dm), 22.29(6dm)
    Jedlicze Nawrót 06.30(D), 06.30(6d), 07.55(D), 08.50(D), 10.31(D), 12.31(D), 12.38(6d), 14.31(D), 14.31(6d), 16.31(D), 16.38(6d), 18.31(1-6dm), 20.33(Dm), 20.38(6m), 22.30(Dm), 22.30(6dm)
    Jedlicze Manierskiego 06.32(D), 10.33(D), 12.33(D), 14.33(D), 16.33(D), 20.35(Dm), 22.31(Dm)
    Chlebna 06.33(D), 10.34(D), 12.34(D), 14.34(D), 16.34(D), 20.37(Dm), 22.32(Dm)

    Miś - prywatna komunikacja na trasie Chlebna - Jedlicze - Dobieszyn - Krosno

    PrzystanekGodzina odjazdu
    Chlebna 05.00(D), 06.40(D), 10.55(D), 12.55(D), 14.45(D), 16.55(D), 20.55(Dm)
    Jedlicze Manierskiego 05.01(D), 06.41(D), 10.56(D), 12.56(D), 14.56(D), 16.56(D), 20.56(Dm)
    Jedlicze Nawrót 05.02(D), 05.02(6d), 06.30(6d), 06.42(D), 08.04(D), 08.57(D), 10.57(D), 12.57(D), 12.57(6d), 14.31(6d), 14.57(D), 16.57(D), 16.57(6d), 18.31(6dm), 19.19(Dm), 20.57(Dm), 20.57(6dm)
    Jedlicze Rynek 05.05(D), 05.05(6d), 06.31(6d), 06.45(D), 08.05(D), 09.00(D), 11.00(D), 13.00(D), 13.00(6d), 14.32(6d), 15.00(D), 17.00(D), 17.00(6d), 18.32(6dm), 19.20(Dm), 21.00(Dm), 21.00(6dm)
    Jedlicze Borek 05.06(D), 05.06(6d), 06.32(6d), 06.46(D), 08.06(D), 09.01(D), 11.01(D), 13.01(D), 13.01(6d), 14.33(6d), 15.01(D), 17.01(D), 17.01(6d), 18.33(6dm), 19.21(Dm), 21.01(Dm), 21.01(6dm)
    Borek Góra 05.07(D), 05.07(6d), 06.33(6d), 06.47(D), 08.07(D), 09.02(D), 11.02(D), 13.02(D), 13.02(6d), 14.34(6d), 15.02(D), 17.02(D), 17.02(6d), 18.34(6dm), 19.22(Dm), 21.02(Dm), 21.02(6dm)
    Dobieszyn Żarnowiec 05.09(D), 05.09(6d), 06.34(6d), 06.49(D), 08.09(D), 09.04(D), 11.04(D), 13.04(D), 13.04(6d), 14.35(6d), 15.04(D), 17.04(D), 17.04(6d), 18.35(6dm), 19.24(Dm), 21.04(Dm), 21.04(6dm)
    Dobieszyn Sklep 05.10(D), 05.10(6d), 06.35(6d), 06.50(D), 08.10(D), 09.05(D), 11.05(D), 13.05(D), 13.05(6d), 14.36(6d), 15.05(D), 17.05(D), 17.05(6d), 18.36(6dm), 19.25(Dm), 21.05(Dm), 21.05(6dm)
    Dobieszyn II 05.11(D), 05.11(6d), 06.36(6d), 06.51(D), 08.11(D), 09.06(D), 11.06(D), 13.06(D), 13.06(6d), 14.37(6d), 15.06(D), 17.06(D), 17.06(6d), 18.37(6dm), 19.26(Dm), 21.06(Dm), 21.06(6dm)
    Dobieszyn Osiedle 05.13(D), 05.13(6d), 06.37(6d), 06.53(D), 08.13(D), 09.08(D), 11.08(D), 13.08(D), 13.08(6d), 14.38(6d), 15.08(D), 17.08(D), 17.08(6d), 18.38(6dm), 19.28(Dm), 21.08(Dm), 21.08(6dm)
    Dobieszyn III Granica 05.14(D), 05.14(6d), 06.38(6d), 06.54(D), 08.14(D), 09.09(D), 11.09(D), 13.09(D), 13.09(6d), 14.39(6d), 15.09(D), 17.09(D), 17.09(6d), 18.39(6dm), 19.29(Dm), 21.09(Dm), 21.09(6dm)
    Polanka Działki 05.15(D), 05.15(6d), 06.39(6d), 06.55(D), 08.15(D), 09.10(D), 11.10(D), 13.10(D), 13.10(6d), 14.40(6d), 15.10(D), 17.10(D), 17.10(6d), 18.40(6dm), 19.30(Dm), 21.10(Dm), 21.10(6dm)
    Polanka Bańczarnia 05.16(D), 05.16(6d), 06.40(6d), 06.57(D), 08.16(D), 09.12(D), 11.12(D), 13.12(D), 13.12(6d), 14.41(6d), 15.12(D), 17.12(D), 17.12(6d), 18.41(6dm), 19.32(Dm), 21.12(Dm), 21.12(6dm)
    Polanka Osiedle 05.18(D), 05.18(6d), 06.41(6d), 07.00(D), 08.18(D), 09.15(D), 11.15(D), 13.15(D), 13.15(6d), 14.42(6d), 15.15(D), 17.15(D), 17.15(6d), 18.42(6dm), 19.33(Dm), 21.15(Dm), 21.15(6dm)
    Polanka Skrzyżowanie 05.19(D), 05.19(6d), 06.42(6d), 07.02(D), 08.19(D), 09.17(D), 11.17(D), 13.17(D), 13.17(6d), 14.43(6d), 15.17(D), 17.17(D), 17.17(6d), 18.43(6dm), 19.34(Dm), 21.17(Dm), 21.17(6dm)
    Krosno Krakowska Huta 06.43(6d), 07.03(D), 08.20(D), 09.19(D), 11.19(D), 14.44(6d), 15.19(D), 17.19(D), 17.19(6d), 18.44(6dm), 19.35(Dm)
    Krosno Hutnicza 05.21(D), 05.21(6d), 13.20(D), 13.20(6d), 21.20(Dm), 21.20(6dm)
    Krosno Huta Stołówka 05.22(D), 05.22(6d), 13.21(D), 13.21(6d), 21.21(Dm), 21.21(6dm)
    Krosno Tysiąclecia HSG-3 05.23(D), 05.23(6d), 13.22(D), 13.22(6d), 21.22(Dm), 21.22(6dm)
    Krosno Tysiąclecia 05.24(D), 05.24(6d), 13.23(D), 13.23(6d), 21.23(Dm), 21.23(6dm)
    Krosno Krakowska 06.44(6d), 07.04(D), 08.21(D), 09.20(D), 11.20(D), 14.45(6d), 15.20(D), 17.20(D), 17.20(6d), 18.45(6dm), 19.37(Dm)
    Krosno Krakowska Szkoła 06.45(6d), 07.05(D), 08.22(D), 09.21(D), 11.21(D), 14.46(6d), 15.21(D), 17.21(D), 17.21(6d), 18.46(6dm), 19.38(Dm)
    Krosno Krakowska Osiedla 06.46(6d), 07.06(D), 08.23(D), 09.22(D), 11.22(D), 14.47(6d), 15.22(D), 17.22(D), 17.22(6d), 18.47(6dm), 19.39(Dm)
    Krosno Dworzec PKS II, ul. Mielczarskiego 05.26(D), 05.26(6d), 06.47(6d), 07.09(D), 08.26(D), 09.24(D), 11.24(D), 13.24(D), 13.24(6d), 14.49(6d), 15.24(D), 17.24(D), 17.24(6d), 18.49(6dm), 19.40(Dm), 21.25(Dm), 21.25(6dm)
    Krosno Krakowska cmentarz 05.28(D), 05.28(6d), 06.48(6d), 07.11(D), 09.26(D), 11.26(D), 13.26(D), 13.26(6d), 14.50(6d), 17.26(D), 17.26(6d), 18.50(6dm), 19.42(Dm), 21.26(Dm), 21.26(6dm)
    Krosno Podwale 05.29(D), 05.29(6d), 06.49(6d), 07.12(D), 09.27(D), 11.27(D), 13.27(D), 13.27(6d), 14.51(6d), 17.27(D), 17.27(6d), 18.51(6dm), 19.43(Dm), 21.27(Dm), 21.27(6dm)
    Krosno Kino 05.30(D), 05.30(6d), 06.50(6d), 07.13(D), 09.28(D), 11.28(D), 13.28(D), 13.28(6d), 14.52(6d), 17.28(D), 17.28(6d), 18.52(6dm), 19.44(Dm), 21.28(Dm), 21.28(6dm)
    Krosno Rondo Wojska Polskiego 05.32(D), 05.32(6d), 06.52(6d), 07.15(D), 09.30(D), 11.30(D), 13.30(D), 13.30(6d), 14.54(6d), 17.30(D), 17.30(6d), 18.54(6dm), 19.46(Dm), 21.30(Dm), 21.30(6dm)
    Krosno Wojska Polskiego 05.33(D), 05.33(6d), 07.16(D), 09.31(D), 11.31(D), 13.31(D), 13.31(6d), 17.31(D), 17.31(6d), 19.47(Dm), 21.31(Dm)
    Krosno Boh. Westerplatte 05.34(D), 05.34(6d), 07.18(D), 09.32(D), 11.32(D), 13.32(D), 13.32(6d), 17.32(D), 17.32(6d), 19.48(Dm), 21.32(Dm)
    Krosno Powstańców śląskich 05.35(D), 05.35(6d), 07.19(D), 09.33(D), 11.33(D), 13.33(D), 13.33(6d), 17.33(D), 17.33(6d), 19.49(Dm), 21.33(Dm)
    Krosno Pow. Warszawskich 05.36(D), 05.36(6d), 07.20(D), 09.34(D), 11.34(D), 13.34(D), 13.34(6d), 17.34(D), 17.34(6d), 19.50(Dm), 21.34(Dm)
    Krosno Niepodległości – Galeria 05.38(D), 05.38(6d), 07.22(D), 09.36(D), 11.36(D), 13.36(D), 13.36(6d), 17.36(D), 17.36(6d), 19.52(Dm), 21.36(Dm)
    Krosno Niepodległości 05.39(D), 05.39(6d), 07.23(D), 09.37(D), 11.37(D), 13.37(D), 13.37(6d), 17.37(D), 17.37(6d), 21.37(Dm)
    Krosno Korczyńska 05.43(D), 05.43(6d), 07.26(D), 09.40(D), 11.40(D), 13.40(D), 13.40(6d), 17.40(D), 17.40(6d), 21.40(Dm)

    Legenda:
    D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt.
    d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII m – nie kursuje w dniach 24 i 31 grudnia
    1-6 - kursuje od poniedziałku do soboty
    6 - kursuje w soboty

    Informacja:
    www.miskrosno.pl
    Tel./fax. 1343 270 46

    Ostatnia aktualizacja: 22.07.2016

    Zgłoś zmiany lub uwagi



    Wydrukuj Drukuj
    Wyszukiwarka

    REKLAMA



    Partnerzy
    portalu:
    Stimo Sklep Sfera PC Radio Taxi 9626 PWSZ w KrośnieMedia Design
    Informacje  | WiadomościArchiwumPrognoza pogody
    Kultura  | Wydarzenia kulturalno-rozrywkoweArchiwum • Terminarze kin: Sokół, artKino
    Krosno  | O mieścieSamorząd
    Internet  | Katalog lokalnych stron
    Komunikacja internetowa  | Tablica ogłoszeńOpinieCzatKartki elektroniczne
    Informator:  | FinansePizza na telefonDania na telefon • Rozkłady: MKS, PKS, PKP, busyPolicjaKsiążka telefoniczna
    Kupuj:  | Bilety
    Archiwum wydarzeń 
    specjalnych
     
    | Biennale Lnu 2002 • Wybory samorządowe 2002, 2006, 2010, 2014Flash mob • Galicja Blues Festival: 2004, 2005, 2006, 2007Biennale Fotografii o Krośnie 2000-2005Zabytki poprzemysłowe PodkarpaciaFinał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2005Wyprawy rowerowe 2005Zlot 4x4 2004-2006Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Krosna - 2005-2008Górskie Zawody Balonowe 2000-2009Kartki z wakacji 2003-2006

    Krośnieński Portal Internetowy Krosno24.pl. Istnieje od 2002 r. Wydawcą portalu jest firma SpeedArt.
    Uproszczona wersja portalu na telefon komórkowy: www.krosno24.mobi
    Kontakt z redakcją: e-mail - redakcja@krosno24.pl, tel. 13 493 44 44

    Nowości / Zespół / Prywatność / Prawa autorskie / Oglądalność portalu / Patronat medialny / Reklama / Kontakt / Więcej