Ustaw Krosno24.pl jako strona startowa Zaloguj się
Kanał YouTube Ogłoszenia Wasze galerie Wizytówki firm
Filmy
(261)
Anonse
(4459)
Foto
(16845)
Firmy
(144)
Krosno24.pl - Krośnieński Portal Internetowy
Kartki  elektroniczne Katalog Czat Opinie
Kartki
(112)
Strony
(845)
Czateria
(25)
Opinie
(455266)

Mapa portalu: Centrum > Prywatne busy międzymiastowe > Rozkład jazdy

Busy

Airbus:
  • Krosno-Kraków-Krosno
  • Krosno-Warszawa-Krosno
  • Amigo:
  • Bytom-Krosno-Polańczyk
  • Barbara:
  • Krosno-Kraków-Krosno
  • Beskid:
  • Krosno-Głojsce-Krosno
  • Krosno-Głębokie-Krosno
  • Krosno-Łęki Dukielskie przez Wrocankę
  • Bodek:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno przez Lutczę
  • Krosno-Rzeszów-Krosno przez Strzyżów
  • Krosno-Dukla-Barwinek
  • Krosno-Kobylany-Krosno
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Barwinek
  • Busik:
  • Krosno-Strzyżów-Krosno
  • Krosno-Brzozów-Krosno
  • Krosno-J. Rosielna-Domaradz-Krosno
  • Dromader:
  • Lubatowa-Iwonicz Zdrój-Lubatowa
  • Krosno-Lubatowa-Krosno
  • Krosno-Rogi-Równe-Krosno
  • Golcowa-Domaradz-Brzozów-Golcowa
  • Jacek:
  • Krosno-Brzozów-Krosno p. Haczów
  • Krosno-Haczów-Brzozów
  • Krosno-Brzozów-Krosno p. Malinówkę
  • Krosno-Wola Komborska-Krosno
  • Brzozów-Wola Jasienicka
  • Kubuś:
  • Krosno-Jasło-Krosno
  • Krosno-Sanok-Krosno
  • Marcel:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno
  • Miś:
  • Gorlice-Jasło-Rzeszów-Warszawa
  • Krosno-Dobieszyn-Jedlicze-Chlebna
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Jasionka
  • Krosno-Frysztak-Strzyżów
  • Krosno-Łubienko
  • Krosno-Dukla-Zawadka Rymanowska
  • Neobus:
  • Krosno-Warszawa-Krosno
  • Krosno-Wrocław-Krosno
  • Nikitrans:
  • Krosno-Jasło-Kraków
  • Krosno-Korczyna-Zmiennica
  • Krosno-Krościenko Wyżne-Zmiennica
  • PKS Krosno:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno
  • Krosno-Sanok-Krosno
  • San Bus:
  • Ustrzyki Dolne-Kraków-Ustrz. Dln. (przez Krosno)
  • Ustrzyki Górne-Kraków-Ustrz. Górne (przez Krosno)
  • Transport:
  • Iwonicz Zdrój-Krosno-Katowice


  • Zgłoś zmiany lub błędy
  • Firmy, które obsługują linie busów z Krosna lub do Krosna i chcą zaistnieć w tym dziale informatora prosimy o kontakt z redakcją portalu: redakcja@krosno24.pl lub tel. 13 493 44 44

    Rozkład jazdy

    Kubuś - prywatna komunikacja na trasie Krosno - Jasło

    PrzystanekGodziny odjazdów
    Krosno Podwale 12.10(D), 12.50(D), 13.30(D), 13.55(D6)
    Krosno Dworzec Stanowisko 1 5.10(D), 5.40(D), 6.00(S), 6.15(D6), 6.40(D), 7.00(S), 7.30(D), 8.00(S), 8.20(D6), 9.00(D), 9.35(S6), 9.55(D), 10.35(D), 11.00(S6), 11.40(D), 12.20(D), 12.30(6), 13.00(D), 13.20(S), 13.40(D), 14.05(D6), 14.25(D), 14.45(S), 15.10(D), 15.40(D6), 16.15(D), 17.15(D), 18.25(D), 19.15(D), 20.10(D)
    Krosno ul. Tysiąclecia PKS 5.11(D), 5.41(D), 6.01(S), 6.16(D6), 6.41(D), 7.01(S), 7.31(D), 8.01(S), 8.21(D6), 9.01(D), 9.36(S6), 9.56(D), 10.36(D), 11.01(S6), 11.41(D), 12.21(D), 12.31(6), 13.01(D), 13.21(S), 13.41(D), 14.06(D6), 14.26(D), 14.46(S), 15.11(D), 15.41(D6), 16.16(D), 17.16(D), 18.26(D), 19.16(D), 20.11(D)
    Krosno ul. Tysiąclecia Huta 5.12(D), 5.42(D), 6.02(S), 6.17(D6), 6.42(D), 7.02(S), 7.32(D), 8.02(S), 8.22(D6), 9.02(D), 9.37(S6), 9.57(D), 10.37(D), 11.02(S6), 11.42(D), 12.22(D), 12.32(6), 13.02(D), 13.22(S), 13.42(D), 14.07(D6), 14.27(D), 14.47(S), 15.12(D), 15.42(D6), 16.17(D), 17.17(D), 18.27(D), 19.17(D), 20.12(D)
    Krosno Turaszówka Skrz. 5.15(D), 5.45(D), 6.05(S), 6.20(D6), 6.45(D), 7.05(S), 7.35(D), 8.05(S), 8.25(D6), 9.05(D), 9.40(S6), 10.00(D), 10.40(D), 11.05(S6), 11.45(D), 12.25(D), 12.35(6), 13.05(D), 13.25(S), 13.45(D), 14.10(D6), 14.30(D), 14.50(S), 15.15(D), 15.45(D6), 16.20(D), 17.20(D), 18.30(D), 19.20(D), 20.15(D)
    Potok Skrz. 5.18(D), 5.48(D), 6.08(S), 6.23(D6), 6.48(D), 7.08(S), 7.38(D), 8.08(S), 8.28(D6), 9.08(D), 9.43(S6), 10.03(D), 10.43(D), 11.08(S6), 11.48(D), 12.28(D), 12.38(6), 13.08(D), 13.28(S), 13.48(D), 14.13(D6), 14.33(D), 14.53(S), 15.18(D), 15.48(D6), 16.23(D), 17.23(D), 18.33(D), 19.23(D), 20.18(D)
    Potok Góra nż. 5.19(D), 5.49(D), 6.09(S), 6.24(D6), 6.49(D), 7.09(S), 7.39(D), 8.09(S), 8.29(D6), 9.09(D), 9.44(S6), 10.04(D), 10.44(D), 11.09(S6), 11.49(D), 12.29(D), 12.39(6), 13.09(D), 13.29(S), 13.49(D), 14.14(D6), 14.34(D), 14.54(S), 15.19(D), 15.49(D6), 16.24(D), 17.24(D), 18.34(D), 19.24(D), 20.19(D)
    Jaszczew Skrz. nż. 5.22(D), 5.52(D), 6.12(S), 6.27(D6), 6.52(D), 7.12(S), 7.42(D), 8.12(S), 8.32(D6), 9.12(D), 9.47(S6), 10.07(D), 10.47(D), 11.12(S6), 11.52(D), 12.32(D), 12.42(6), 13.12(D), 13.32(S), 13.52(D), 14.17(D6), 14.37(D), 14.57(S), 15.22(D), 15.52(D6), 16.27(D), 17.27(D), 18.37(D), 19.27(D), 20.22(D)
    Jaszczew 5.24(D), 5.54(D), 6.14(S), 6.29(D6), 6.54(D), 7.14(S), 7.44(D), 8.14(S), 8.34(D6), 9.14(D), 9.49(S6), 10.09(D), 10.49(D), 11.14(S6), 11.54(D), 12.34(D), 12.44(6), 13.14(D), 13.34(S), 13.54(D), 14.19(D6), 14.39(D), 14.59(S), 15.24(D), 15.54(D6), 16.29(D), 17.29(D), 18.39(D), 19.29(D), 20.24(D)
    Moderówka Budzisz nż. 5.25(D), 5.55(D), 6.15(S), 6.30(D6), 6.55(D), 7.15(S), 7.45(D), 8.15(S), 8.35(D6), 9.15(D), 9.50(S6), 10.10(D), 10.50(D), 11.15(S6), 11.55(D), 12.35(D), 12.45(6), 13.15(D), 13.35(S), 13.55(D), 14.20(D6), 14.40(D), 15.00(S), 15.25(D), 15.55(D6), 16.30(D), 17.30(D), 18.40(D), 19.30(D), 20.25(D)
    Moderówka 5.26(D), 5.56(D), 6.16(S), 6.31(D6), 6.56(D), 7.16(S), 7.46(D), 8.16(S), 8.36(D6), 9.16(D), 9.51(S6), 10.11(D), 10.51(D), 11.16(S6), 11.56(D), 12.36(D), 12.46(6), 13.16(D), 13.36(S), 13.56(D), 14.21(D6), 14.41(D), 15.01(S), 15.26(D), 15.56(D6), 16.31(D), 17.31(D), 18.41(D), 19.31(D), 20.26(D)
    Szebnie PKP nż. 5.27(D), 5.57(D), 6.17(S), 6.32(D6), 6.57(D), 7.17(S), 7.47(D), 8.17(S), 8.37(D6), 9.17(D), 9.52(S6), 10.12(D), 10.52(D), 11.17(S6), 11.57(D), 12.37(D), 12.47(6), 13.17(D), 13.37(S), 13.57(D), 14.22(D6), 14.42(D), 15.02(S), 15.27(D), 15.57(D6), 16.32(D), 17.32(D), 18.42(D), 19.32(D), 20.27(D)
    Szebnie 5.29(D), 5.59(D), 6.19(S), 6.34(D6), 6.59(D), 7.19(S), 7.49(D), 8.19(S), 8.39(D6), 9.19(D), 9.54(S6), 10.14(D), 10.54(D), 11.19(S6), 11.59(D), 12.39(D), 12.49(6), 13.19(D), 13.39(S), 13.59(D), 14.24(D6), 14.44(D), 15.04(S), 15.29(D), 15.59(D6), 16.34(D), 17.34(D), 18.44(D), 19.34(D), 20.29(D)
    Szebnie Bierówka nż. 5.30(D), 6.00(D), 6.20(S), 6.35(D6), 7.00(D), 7.20(S), 7.50(D), 8.20(S), 8.40(D6), 9.20(D), 9.55(S6), 10.15(D), 10.55(D), 11.20(S6), 12.00(D), 12.40(D), 12.50(6), 13.20(D), 13.40(S), 14.00(D), 14.25(D6), 14.45(D), 15.05(S), 15.30(D), 16.00(D6), 16.35(D), 17.35(D), 18.45(D), 19.35(D), 20.30(D)
    Zimna Woda 5.32(D), 6.02(D), 6.22(S), 6.37(D6), 7.02(D), 7.22(S), 7.52(D), 8.22(S), 8.42(D6), 9.22(D), 9.57(S6), 10.17(D), 10.57(D), 11.22(S6), 12.02(D), 12.42(D), 12.52(6), 13.22(D), 13.42(S), 14.02(D), 14.27(D6), 14.47(D), 15.07(S), 15.32(D), 16.02(D6), 16.37(D), 17.37(D), 18.47(D), 19.37(D), 20.32(D)
    Warzyce ul.Bieszczadzka Murowaniec nż. 5.34(D), 6.04(D), 6.24(S), 6.39(D6), 7.04(D), 7.24(S), 7.54(D), 8.24(S), 8.44(D6), 9.24(D), 9.59(S6), 10.19(D), 10.59(D), 11.24(S6), 12.04(D), 12.44(D), 12.54(6), 13.24(D), 13.44(S), 14.04(D), 14.29(D6), 14.49(D), 15.09(S), 15.34(D), 16.04(D6), 16.39(D), 17.39(D), 18.49(D), 19.39(D), 20.34(D)
    Warzyce ul.Bieszczadzka 5.35(D), 6.05(D), 6.25(S), 6.40(D6), 7.05(D), 7.25(S), 7.55(D), 8.25(S), 8.45(D6), 9.25(D), 10.00(S6), 10.20(D), 11.00(D), 11.25(S6), 12.05(D), 12.45(D), 12.55(6), 13.25(D), 13.45(S), 14.05(D), 14.30(D6), 14.50(D), 15.10(S), 15.35(D), 16.05(D6), 16.40(D), 17.40(D), 18.50(D), 19.40(D), 20.35(D)
    Warzyce ul.Bieszczadzka Łąki nż. 5.36(D), 6.06(D), 6.26(S), 6.41(D6), 7.06(D), 7.26(S), 7.56(D), 8.26(S), 8.46(D6), 9.26(D), 10.01(S6), 10.21(D), 11.01(D), 11.26(S6), 12.06(D), 12.46(D), 12.56(6), 13.26(D), 13.46(S), 14.06(D), 14.31(D6), 14.51(D), 15.11(S), 15.36(D), 16.06(D6), 16.41(D), 17.41(D), 18.51(D), 19.41(D), 20.36(D)
    Jasło, Brzyszczki dom ludowy nż. 5.38(D), 6.08(D), 6.28(S), 6.43(D6), 7.08(D), 7.28(S), 7.58(D), 8.28(S), 8.48(D6), 9.28(D), 10.03(S6), 10.23(D), 11.03(D), 11.28(S6), 12.08(D), 12.48(D), 12.58(6), 13.28(D), 13.48(S), 14.08(D), 14.33(D6), 14.53(D), 15.13(S), 15.38(D), 16.08(D6), 16.43(D), 17.43(D), 18.53(D), 19.43(D), 20.38(D)
    Jasło, Szpital nż. 5.40(D), 6.10(D), 6.30(S), 6.45(D6), 7.10(D), 7.30(S), 8.00(D), 8.30(S), 8.50(D6), 9.30(D), 10.05(S6), 10.25(D), 11.05(D), 11.30(S6), 12.10(D), 12.50(D), 13.00(6), 13.30(D), 13.50(S), 14.10(D), 14.35(D6), 14.55(D), 15.15(S), 15.40(D), 16.10(D6), 16.45(D), 17.45(D), 18.55(D), 19.45(D), 20.40(D)
    Jasło, Rynek nż. 5.42(D), 6.12(D), 6.32(S), 6.47(D6), 7.12(D), 7.32(S), 8.02(D), 8.32(S), 8.52(D6), 9.32(D), 10.07(S6), 10.27(D), 11.07(D), 11.32(S6), 12.12(D), 12.52(D), 13.02(6), 13.32(D), 13.52(S), 14.12(D), 14.37(D6), 14.57(D), 15.17(S), 15.42(D), 16.12(D6), 16.47(D), 17.47(D), 18.57(D), 19.47(D), 20.42(D)
    Jasło, Dworcowa 5.44(D), 6.14(D), 6.34(S), 6.49(D6), 7.14(D), 7.34(S), 8.04(D), 8.34(S), 8.54(D6), 9.34(D), 10.09(S6), 10.29(D), 11.09(D), 11.34(S6), 12.14(D), 12.54(D), 13.04(6), 13.34(D), 13.54(S), 14.14(D), 14.39(D6), 14.59(D), 15.19(S), 15.44(D), 16.14(D6), 16.49(D), 17.49(D), 18.59(D), 19.49(D), 20.44(D)

    Kubuś - prywatna komunikacja na trasie Jasło - Krosno

    PrzystanekGodziny odjazdów
    Jasło, Dworcowa 5.50(D), 6.20(D), 6.40(S), 7.00(D6), 7.15(D), 7.40(S), 8.10(D), 8.35(S), 9.00(D6), 9.40(D), 10.10(S6), 10.35(D), 11.15(D), 11.50(S6), 12.20(D), 13.05(D), 13.10(6), 13.40(D), 14.00(S), 14.20(D), 15.00(D6), 15.15(S), 15.30(D), 16.00(D), 16.20(D6), 17.20(D), 18.20(D), 19.20(D), 20.30(D), 21.05(D)
    Jasło, ul. Kazimierza Wielkiego (Starostwo Powiatowe) 5.52(D), 6.22(D), 6.42(S), 7.02(D6), 7.17(D), 7.42(S), 8.12(D), 8.37(S), 9.02(D6), 9.42(D), 10.12(S6), 10.37(D), 11.17(D), 11.52(S6), 12.22(D), 13.07(D), 13.12(6), 13.42(D), 14.02(S), 14.22(D), 15.02(D6), 15.17(S), 15.32(D), 16.02(D), 16.22(D6), 17.22(D), 18.22(D), 19.22(D), 20.32(D), 21.07(D)
    Jasło, Szpital nż. 5.54(D), 6.24(D), 6.44(S), 7.04(D6), 7.19(D), 7.44(S), 8.14(D), 8.39(S), 9.04(D6), 9.44(D), 10.14(S6), 10.39(D), 11.19(D), 11.54(S6), 12.24(D), 13.09(D), 13.14(6), 13.44(D), 14.04(S), 14.24(D), 15.04(D6), 15.19(S), 15.34(D), 16.04(D), 16.24(D6), 17.24(D), 18.24(D), 19.24(D), 20.34(D), 21.09(D)
    Jasło, Lwowska Kaufland nż. 5.55(D), 6.25(D), 6.45(S), 7.05(D6), 7.20(D), 7.45(S), 8.15(D), 8.40(S), 9.05(D6), 9.45(D), 10.15(S6), 10.40(D), 11.20(D), 11.55(S6), 12.25(D), 13.10(D), 13.15(6), 13.45(D), 14.05(S), 14.25(D), 15.05(D6), 15.20(S), 15.35(D), 16.05(D), 16.25(D6), 17.25(D), 18.25(D), 19.25(D), 20.35(D), 21.10(D)
    Jasło, Brzyszczki dom ludowy nż. 5.56(D), 6.26(D), 6.46(S), 7.06(D6), 7.21(D), 7.46(S), 8.16(D), 8.41(S), 9.06(D6), 9.46(D), 10.16(S6), 10.41(D), 11.21(D), 11.56(S6), 12.26(D), 13.11(D), 13.16(6), 13.46(D), 14.06(S), 14.26(D), 15.06(D6), 15.21(S), 15.36(D), 16.06(D), 16.26(D6), 17.26(D), 18.26(D), 19.26(D), 20.36(D), 21.11(D)
    Warzyce ul.Bieszczadzka Łąki nż. 5.58(D), 6.28(D), 6.48(S), 7.08(D6), 7.23(D), 7.48(S), 8.18(D), 8.43(S), 9.08(D6), 9.48(D), 10.18(S6), 10.43(D), 11.23(D), 11.58(S6), 12.28(D), 13.13(D), 13.18(6), 13.48(D), 14.08(S), 14.28(D), 15.08(D6), 15.23(S), 15.38(D), 16.08(D), 16.28(D6), 17.28(D), 18.28(D), 19.28(D), 20.38(D), 21.13(D)
    Warzyce ul.Bieszczadzka 5.59(D), 6.29(D), 6.49(S), 7.09(D6), 7.24(D), 7.49(S), 8.19(D), 8.44(S), 9.09(D6), 9.49(D), 10.19(S6), 10.44(D), 11.24(D), 11.59(S6), 12.29(D), 13.14(D), 13.19(6), 13.49(D), 14.09(S), 14.29(D), 15.09(D6), 15.24(S), 15.39(D), 16.09(D), 16.29(D6), 17.29(D), 18.29(D), 19.29(D), 20.39(D), 21.14(D)
    Warzyce ul.Bieszczadzka Murowaniec nż. 6.00(D), 6.30(D), 6.50(S), 7.10(D6), 7.25(D), 7.50(S), 8.20(D), 8.45(S), 9.10(D6), 9.50(D), 10.20(S6), 10.45(D), 11.25(D), 12.00(S6), 12.30(D), 13.15(D), 13.20(6), 13.50(D), 14.10(S), 14.30(D), 15.10(D6), 15.25(S), 15.40(D), 16.10(D), 16.30(D6), 17.30(D), 18.30(D), 19.30(D), 20.40(D), 21.15(D)
    Zimna Woda 6.02(D), 6.32(D), 6.52(S), 7.12(D6), 7.27(D), 7.52(S), 8.22(D), 8.47(S), 9.12(D6), 9.52(D), 10.22(S6), 10.47(D), 11.27(D), 12.02(S6), 12.32(D), 13.17(D), 13.22(6), 13.52(D), 14.12(S), 14.32(D), 15.12(D6), 15.27(S), 15.42(D), 16.12(D), 16.32(D6), 17.32(D), 18.32(D), 19.32(D), 20.42(D), 21.17(D)
    Szebnie, Bierówka nż. 6.04(D), 6.34(D), 6.54(S), 7.14(D6), 7.29(D), 7.54(S), 8.24(D), 8.49(S), 9.14(D6), 9.54(D), 10.24(S6), 10.49(D), 11.29(D), 12.04(S6), 12.34(D), 13.19(D), 13.24(6), 13.54(D), 14.14(S), 14.34(D), 15.14(D6), 15.29(S), 15.44(D), 16.14(D), 16.34(D6), 17.34(D), 18.34(D), 19.34(D), 20.44(D), 21.19(D)
    Szebnie 6.05(D), 6.35(D), 6.55(S), 7.15(D6), 7.30(D), 7.55(S), 8.25(D), 8.50(S), 9.15(D6), 9.55(D), 10.25(S6), 10.50(D), 11.30(D), 12.05(S6), 12.35(D), 13.20(D), 13.25(6), 13.55(D), 14.15(S), 14.35(D), 15.15(D6), 15.30(S), 15.45(D), 16.15(D), 16.35(D6), 17.35(D), 18.35(D), 19.35(D), 20.45(D), 21.20(D)
    Szebnie PKP nż. 6.07(D), 6.37(D), 6.57(S), 7.17(D6), 7.32(D), 7.57(S), 8.27(D), 8.52(S), 9.17(D6), 9.57(D), 10.27(S6), 10.52(D), 11.32(D), 12.07(S6), 12.37(D), 13.22(D), 13.27(6), 13.57(D), 14.17(S), 14.37(D), 15.17(D6), 15.32(S), 15.47(D), 16.17(D), 16.37(D6), 17.37(D), 18.37(D), 19.37(D), 20.47(D), 21.22(D)
    Moderówka 6.08(D), 6.38(D), 6.58(S), 7.18(D6), 7.33(D), 7.58(S), 8.28(D), 8.53(S), 9.18(D6), 9.58(D), 10.28(S6), 10.53(D), 11.33(D), 12.08(S6), 12.38(D), 13.23(D), 13.28(6), 13.58(D), 14.18(S), 14.38(D), 15.18(D6), 15.33(S), 15.48(D), 16.18(D), 16.38(D6), 17.38(D), 18.38(D), 19.38(D), 20.48(D), 21.23(D)
    Moderówka Budzisz nż. 6.09(D), 6.39(D), 6.59(S), 7.19(D6), 7.34(D), 7.59(S), 8.29(D), 8.54(S), 9.19(D6), 9.59(D), 10.29(S6), 10.54(D), 11.34(D), 12.09(S6), 12.39(D), 13.24(D), 13.29(6), 13.59(D), 14.19(S), 14.39(D), 15.19(D6), 15.34(S), 15.49(D), 16.19(D), 16.39(D6), 17.39(D), 18.39(D), 19.39(D), 20.49(D), 21.24(D)
    Jaszczew 6.10(D), 6.40(D), 7.00(S), 7.20(D6), 7.35(D), 8.00(S), 8.30(D), 8.55(S), 9.20(D6), 9.00(D), 10.30(S6), 10.55(D), 11.35(D), 12.10(S6), 12.40(D), 13.25(D), 13.30(6), 14.00(D), 14.20(S), 14.40(D), 15.20(D6), 15.35(S), 15.50(D), 16.20(D), 16.40(D6), 17.40(D), 18.40(D), 19.40(D), 20.50(D), 21.25(D)
    Jaszczew Skrz. nż. 6.12(D), 6.42(D), 7.02(S), 7.22(D6), 7.37(D), 8.02(S), 8.32(D), 8.57(S), 9.22(D6), 9.02(D), 10.32(S6), 10.57(D), 11.37(D), 12.12(S6), 12.42(D), 13.27(D), 13.32(6), 14.02(D), 14.22(S), 14.42(D), 15.22(D6), 15.37(S), 15.52(D), 16.22(D), 16.42(D6), 17.42(D), 18.42(D), 19.42(D), 20.52(D), 21.27(D)
    Potok Góra nż. 6.15(D), 6.45(D), 7.05(S), 7.25(D6), 7.40(D), 8.05(S), 8.35(D), 9.00(S), 9.25(D6), 9.05(D), 10.35(S6), 11.00(D), 11.40(D), 12.15(S6), 12.45(D), 13.30(D), 13.35(6), 14.05(D), 14.25(S), 14.45(D), 15.25(D6), 15.40(S), 15.55(D), 16.25(D), 16.45(D6), 17.45(D), 18.45(D), 19.45(D), 20.55(D), 21.30(D)
    Potok skrz. 6.16(D), 6.46(D), 7.06(S), 7.26(D6), 7.41(D), 8.06(S), 8.36(D), 9.01(S), 9.26(D6), 9.06(D), 10.36(S6), 11.01(D), 11.41(D), 12.16(S6), 12.46(D), 13.31(D), 13.36(6), 14.06(D), 14.26(S), 14.46(D), 15.26(D6), 15.41(S), 15.56(D), 16.26(D), 16.46(D6), 17.46(D), 18.46(D), 19.46(D), 20.56(D), 21.31(D)
    Krosno Turaszówka Skrz. nż. 6.19(D), 6.49(D), 7.09(S), 7.29(D6), 7.44(D), 8.09(S), 8.39(D), 9.04(S), 9.29(D6), 9.09(D), 10.39(S6), 11.04(D), 11.44(D), 12.19(S6), 12.49(D), 13.34(D), 13.39(6), 14.09(D), 14.29(S), 14.49(D), 15.29(D6), 15.44(S), 15.59(D), 16.29(D), 16.49(D6), 17.49(D), 18.49(D), 19.49(D), 20.59(D), 21.34(D)
    Krosno ul.TysiącleciaHuta nż. 6.22(D), 6.52(D), 7.12(S), 7.32(D6), 7.47(D), 8.42(D), 9.07(S), 9.32(D6), 11.47(D), 12.22(S6), 12.52(D), 13.37(D), 13.42(6), 14.12(D), 14.32(S), 14.52(D), 15.32(D6), 16.02(D), 16.52(D6), 21.02(D), 21.37(D)
    Krosno ul.Tysiąclecia PKS nż. 6.23(D), 6.53(D), 7.13(S), 7.33(D6), 7.48(D), 8.43(D), 9.08(S), 9.33(D6), 11.48(D), 12.23(S6), 12.53(D), 13.38(D), 13.43(6), 14.13(D), 14.33(S), 14.53(D), 15.33(D6), 16.03(D), 16.53(D6), 21.03(D), 21.38(D)
    Krosno ul.KrakowskaHuta nż. 8.12(S), 9.12(D), 10.42(S6), 11.07(D), 15.47(S), 16.32(D), 17.52(D), 18.52(D), 19.52(D),
    Krosno ul.Krakowska Osiedle nż. 8.13(S), 9.13(D), 10.43(S6), 11.08(D), 15.48(S), 16.33(D), 17.53(D), 18.53(D), 19.53(D),
    Krosno ul. Krakowska Cmentarz Nż. 8.14(S), 9.14(D), 10.44(S6), 11.09(D), 15.49(S), 16.34(D), 17.54(D), 18.54(D), 19.54(D),
    Krosno Dworzec Stanowisko 1 6.24(D), 6.54(D), 7.14(S), 7.34(D6), 7.49(D), 8.15(S), 8.44(D), 9.09(S), 9.34(D6), 9.15(D), 10.45(S6), 11.10(D), 11.49(D), 12.24(S6), 12.54(D), 13.39(D), 13.44(6), 14.14(D), 14.34(S), 14.54(D), 15.34(D6), 15.50(S), 16.04(D), 16.35(D), 16.54(D6), 17.55(D), 18.55(D), 19.55(D), 21.04(D), 21.39(D)
    Krosno Podwale nż. 6.25(D), 7.15(S), 7.35(D6), 7.50(D), 8.45(D), 9.10(S), 9.35(D6), 11.50(D), 12.25(S6), 13.40(D), 13.45(D)
    Krosno Kino nż. 7.36(D)
    Krosno Bohaterów Westeplatte nż. 7.38(D)

    Legenda:
    D – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz dni świątecznych
    6 – kursuje w soboty
    S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Informacja telefoniczna: 13 432 47 25, 500 140 934

    Ostatnia aktualizacja: 29.05.2014
    Abonament do: 31.12.2014

    Zgłoś zmiany lub uwagi



    Wydrukuj Drukuj
    Wyszukiwarka

    REKLAMA



    Partnerzy
    portalu:
    Stimo Sklep Sfera PC Radio Taxi 9626 PWSZ w KrośnieMedia Design
    Informacje  | WiadomościArchiwumFotoblogPrognoza pogody
    Kultura  | Wydarzenia kulturalno-rozrywkoweArchiwum • Terminarze kin: Sokół, artKino
    Krosno  | O mieścieSamorząd
    Internet  | Katalog lokalnych stron
    Komunikacja internetowa  | Tablica ogłoszeńOpinieCzatKartki elektroniczne
    Informator:  | FinansePizza na telefonDania na telefon • Rozkłady: MKS, PKS, PKP, busyPolicjaKsiążka telefoniczna
    Kupuj:  | Bilety
    Archiwum wydarzeń 
    specjalnych
     
    | Biennale Lnu 2002 • Wybory samorządowe 2002, 2006, 2010Flash mob • Galicja Blues Festival: 2004, 2005, 2006, 2007Biennale Fotografii o Krośnie 2000-2005Zabytki poprzemysłowe PodkarpaciaFinał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2005Wyprawy rowerowe 2005Zlot 4x4 2004-2006Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Krosna - 2005-2008Górskie Zawody Balonowe 2000-2009Kartki z wakacji 2003-2006

    Krośnieński Portal Internetowy Krosno24.pl. Istnieje od 2002 r. Wydawcą portalu jest firma SpeedArt.
    Uproszczona wersja portalu na telefon komórkowy: www.krosno24.mobi
    Kontakt z redakcją: e-mail - redakcja@krosno24.pl, tel. 13 493 44 44

    Nowości / Zespół / Prywatność / Prawa autorskie / Oglądalność portalu / Patronat medialny / Reklama / Kontakt / Więcej