Ustaw Krosno24.pl jako strona startowa Zaloguj się
Kanał YouTube Ogłoszenia Wasze galerie Wizytówki firm
Filmy
(261)
Anonse
(3440)
Foto
(17368)
Firmy
(131)
Krosno24.pl - Krośnieński Portal Internetowy
Kartki  elektroniczne Katalog Czat Opinie
Kartki
(112)
Strony
(809)
Czateria
(10)
Opinie
(465648)

Mapa portalu: Centrum > Prywatne busy międzymiastowe > Rozkład jazdy

Busy

Airbus:
  • Krosno-Kraków
  • Krosno-Warszawa
  • Amigo:
  • Bytom-Krosno-Polańczyk
  • Barbara:
  • Krosno-Kraków
  • Beskid:
  • Krosno-Głojsce
  • Krosno-Rymanów-Głębokie-Puławy
  • Krosno-Wrocanka-Łęki Dukielskie
  • Krosno-Wrocanka Dolna
  • Bodek:
  • Krosno-Strzyżów-Rzeszów
  • Krosno-Dukla-Barwinek
  • Krosno-Kobylany
  • Krosno-Dukla
  • Krosno-Wrocanka
  • Krosno-Odrzykoń
  • Busik:
  • Krosno-Strzyżów
  • Krosno-Brzozów
  • Krosno-J. Rosielna-Domaradz
  • Dromader:
  • Krosno-Rogi-Lubatowa Góra
  • Krosno-Rogi-Równe
  • Krosno-Klimkówka
  • Golcowa-Domaradz-Brzozów
  • Lubatowa-Równe-Dukla
  • Jacek:
  • Krosno-Brzozów p. Haczów
  • Krosno-Haczów-Brzozów
  • Krosno-Brzozów p. Malinówkę
  • Krosno-Wola Komborska
  • Brzozów-Wola Jasienicka
  • Kubuś:
  • Krosno-Jasło
  • Krosno-Sanok
  • Krosno-Łęki Strzyżowskie
  • Krosno-Rymanów-Wola Niżna
  • Marcel:
  • Krosno-Rzeszów
  • Markosbus:
  • Sanok-Krosno-Kraków
  • Sanok-Brzozów-Krosno-Kraków
  • Miś:
  • Krosno-Dobieszyn-Jedlicze-Chlebna
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Jasionka
  • Krosno-Frysztak-Strzyżów
  • Krosno-Łubienko
  • Krosno-Dukla-Tylawa-Barwinek
  • Krosno-Dukla-Łysa Góra-Nowy Żmigród
  • Krosno-Warszawa
  • Neobus:
  • Krosno-Wrocław
  • Krosno-Łódź
  • Krosno-Warszawa
  • Nikitrans:
  • Krosno-Jasło-Kraków
  • Krosno-Korczyna-Zmiennica
  • Krosno-Krościenko Wyżne-Zmiennica
  • Jabłonica Polska-Brzozów
  • PKS Krosno:
  • Krosno-Frysztak-Strzyżów-Rzeszów
  • Krosno-Haczów-Brzozów
  • Krosno-Warszawa
  • San Bus:
  • Ustrzyki Dolne-Krosno-Kraków
  • Ustrzyki Górne-Krosno-Kraków


  • Zgłoś zmiany lub błędy
  • Firmy, które obsługują linie busów z Krosna lub do Krosna i chcą zaistnieć w tym dziale informatora prosimy o kontakt z redakcją portalu: redakcja@krosno24.pl lub tel. 13 493 44 44

    Rozkład jazdy

    Kubuś - prywatna komunikacja na trasie Krosno - Jasło

    Informacja telefoniczna: 13 432 47 25, 500 140 934

    Ostatnia aktualizacja: 07.11.2016

    PrzystanekGodziny odjazdów
    Krosno Podwale 10.20(S), 13.35(D), 14.00(D)
    Krosno Dworzec PKS ul. Naftowa (st. nr 7)
    Krosno Dworzec (stanowisko nr1) 5.00(D), 5.40(D), 6.00(D), 6.15(S6), 6.35(D), 6.50(S), 7.05(S), 7.30(D), 8.00(D6), 8.20(S), 8.35(S), 9.10(D), 9.50(S6), 10.10(D), 10.30(S), 11.05(D), 11.20(S6), 12.05(D), 12.20(S), 12.50(D), 13.10(S6), 13.45(D), 13.55(S), 14.10(D), 14.25(D), 14.45(S6), 15.05(D), 15.20(S), 15.45(S), 16.05(D), 16.20(S6), 17.10(D), 18.10(D), 19.20(D), 20.00(D)
    Krosno ul. Tysiąclecia 5.01(D), 5.41(D), 6.01(D), 6.16(S6), 6.36(D), 6.51(S), 7.06(S), 7.31(D), 8.01(D6), 8.21(S), 8.36(S), 9.11(D), 9.51(S6), 10.11(D), 10.31(S), 11.06(D), 11.21(S6), 12.06(D), 12.21(S), 12.51(D), 12.11(S6), 13.46(D), 13.56(S), 14.11(D), 14.26(D), 14.46(S6), 15.06(D), 15.21(S), 15.46(S), 16.06(D), 16.21(S6), 17.11(D), 18.11(D), 19.21(D), 20.01(D)
    Krosno HutaTechniczna 5.02(D), 5.42(D), 6.02(D), 6.17(S6), 6.37(D), 6.52(S), 7.07(S), 7.32(D), 8.02(D6), 8.22(S), 8.37(S), 9.12(D), 9.52(S6), 10.12(D), 10.32(S), 11.07(D), 11.22(S6), 12.07(D), 12.22(S), 12.52(D), 13.12(S6), 13.47(D), 13.57(S), 14.12(D), 14.27(D), 14.47(S6), 15.07(D), 15.22(S), 15.47(S), 16.07(D), 16.22(S6), 17.12(D), 18.12(D), 19.22(D), 20.02(D)
    Krosno Turaszówka Skrz. 5.05(D), 5.45(D), 6.05(D), 6.20(S6), 6.40(D), 6.55(S), 7.10(S), 7.35(D), 8.05(D6), 8.25(S), 8.40(S), 9.15(D), 9.55(S6), 10.15(D), 10.35(S), 11.10(D), 11.25(S6), 12.10(D), 12.25(S), 12.55(D), 13.15(S6), 13.50(D), 14.00(S), 14.15(D), 14.30(D), 14.50(S6), 15.10(D), 15.25(S), 15.50(S), 16.10(D), 16.25(S6), 17.15(D), 18.15(D), 19.25(D), 20.05(D)
    Potok Skrz. 5.08(D), 5.48(D), 6.08(D), 6.23(S6), 6.43(D), 6.58(S), 7.13(S), 7.38(D), 8.08(D6), 8.28(S), 8.43(S), 9.18(D), 9.58(S6), 10.18(D), 10.38(S), 11.13(D), 11.28(S6), 12.13(D), 12.28(S), 12.58(D), 13.18(S6), 13.53(D), 14.03(S), 14.18(D), 14.33(D), 14.53(S6), 15.13(D), 15.28(S), 15.53(S), 16.13(D), 16.28(S6), 17.18(D), 18.18(D), 19.28(D), 20.08(D)
    Potok Góra 5.09(D), 5.49(D), 6.09(D), 6.24(S6), 6.44(D), 6.59(S), 7.14(S), 7.39(D), 8.09(D6), 8.29(S), 8.44(S), 9.19(D), 9.59(S6), 10.19(D), 10.39(S), 11.14(D), 11.29(S6), 12.14(D), 12.29(S), 12.59(D), 13.19(S6), 13.54(D), 14.04(S), 14.19(D), 14.34(D), 14.54(S6), 15.14(D), 15.29(S), 15.54(S), 16.14(D), 16.29(S6), 17.19(D), 18.19(D), 19.29(D), 20.09(D)
    Jaszczew Skrz. 5.12(D), 5.52(D), 6.12(D), 6.27(S6), 6.47(D), 7.02(S), 7.17(S), 7.42(D), 8.12(D6), 8.32(S), 8.47(S), 9.22(D), 10.02(S6), 10.22(D), 10.42(S), 11.17(D), 11.32(S6), 12.17(D), 12.32(S), 13.02(D), 13.22(S6), 13.57(D), 14.07(S), 14.22(D), 14.37(D), 14.57(S6), 15.17(D), 15.32(S), 15.57(S), 16.17(D), 16.32(S6), 17.22(D), 18.22(D), 19.32(D), 20.12(D)
    Jaszczew 5.14(D), 5.54(D), 6.14(D), 6.29(S6), 6.49(D), 7.04(S), 7.19(S), 7.44(D), 8.14(D6), 8.34(S), 8.49(S), 9.24(D), 10.04(S6), 10.24(D), 10.44(S), 11.19(D), 11.34(S6), 12.19(D), 12.34(S), 13.04(D), 13.24(S6), 13.59(D), 14.09(S), 14.24(D), 14.39(D), 14.59(S6), 15.19(D), 15.34(S), 15.59(S), 16.19(D), 16.34(S6), 17.24(D), 18.24(D), 19.34(D), 20.14(D)
    Moderówka Budzisz 5.15(D), 5.55(D), 6.15(D), 6.30(S6), 6.50(D), 7.05(S), 7.20(S), 7.45(D), 8.15(D6), 8.35(S), 8.50(S), 9.25(D), 10.05(S6), 10.25(D), 10.45(S), 11.20(D), 11.35(S6), 12.20(D), 12.35(S), 13.05(D), 13.25(S6), 14.00(D), 14.10(S), 14.25(D), 14.40(D), 15.00(S6), 15.20(D), 15.35(S), 16.00(S), 16.20(D), 16.35(S6), 17.25(D), 18.25(D), 19.35(D), 20.15(D)
    Moderówka 5.16(D), 5.56(D), 6.16(D), 6.31(S6), 6.51(D), 7.06(S), 7.21(S), 7.46(D), 8.16(D6), 8.36(S), 8.51(S), 9.26(D), 10.06(S6), 10.26(D), 10.46(S), 11.21(D), 11.36(S6), 12.21(D), 12.36(S), 13.06(D), 13.26(S6), 14.01(D), 14.11(S), 14.26(D), 14.41(D), 15.01(S6), 15.21(D), 15.36(S), 16.01(S), 16.21(D), 16.36(S6), 17.26(D), 18.26(D), 19.36(D), 20.16(D)
    Szebnie PKP 5.17(D), 5.57(D), 6.17(D), 6.32(S6), 6.52(D), 7.07(S), 7.22(S), 7.47(D), 8.17(D6), 8.37(S), 8.52(S), 9.27(D), 10.07(S6), 10.27(D), 10.47(S), 11.22(D), 11.37(S6), 12.22(D), 12.37(S), 13.07(D), 13.27(S6), 14.02(D), 14.12(S), 14.27(D), 14.42(D), 15.02(S6), 15.22(D), 15.37(S), 16.02(S), 16.22(D), 16.37(S6), 17.27(D), 18.27(D), 19.37(D), 20.17(D)
    Szebnie 5.19(D), 5.59(D), 6.19(D), 6.34(S6), 6.54(D), 7.09(S), 7.24(S), 7.49(D), 8.19(D6), 8.39(S), 8.54(S), 9.29(D), 10.09(S6), 10.29(D), 10.49(S), 11.24(D), 11.39(S6), 12.24(D), 12.39(S), 13.09(D), 13.29(S6), 14.04(D), 14.14(S), 14.29(D), 14.44(D), 15.04(S6), 15.24(D), 15.39(S), 16.04(S), 16.24(D), 16.39(S6), 17.29(D), 18.29(D), 19.39(D), 20.19(D)
    Szebnie Szkoła 5.20(D), 6.00(D), 6.20(D), 6.35(S6), 6.55(D), 7.10(S), 7.25(S), 7.50(D), 8.20(D6), 8.40(S), 8.55(S), 9.30(D), 10.10(S6), 10.30(D), 10.50(S), 11.25(D), 11.40(S6), 12.25(D), 12.40(S), 13.10(D), 13.30(S6), 14.05(D), 14.15(S), 14.30(D), 14.45(D), 15.05(S6), 15.25(D), 15.40(S), 16.05(S), 16.25(D), 16.40(S6), 17.30(D), 18.30(D), 19.40(D), 20.20(D)
    Szebnie Bierówka 5.21(D), 6.01(D), 6.21(D), 6.36(S6), 6.56(D), 7.11(S), 7.26(S), 7.51(D), 8.21(D6), 8.41(S), 8.56(S), 9.31(D), 10.11(S6), 10.31(D), 10.51(S), 11.26(D), 11.41(S6), 12.26(D), 12.41(S), 13.11(D), 13.31(S6), 14.06(D), 14.16(S), 14.31(D), 14.46(D), 15.06(S6), 15.26(D), 15.41(S), 16.06(S), 16.26(D), 16.41(S6), 17.31(D), 18.31(D), 19.41(D), 20.21(D)
    Zimna Woda 5.23(D), 6.03(D), 6.23(D), 6.38(S6), 6.58(D), 7.13(S), 7.28(S), 7.53(D), 8.23(D6), 8.43(S), 8.58(S), 9.33(D), 10.13(S6), 10.33(D), 10.53(S), 11.28(D), 11.43(S6), 12.28(D), 12.43(S), 13.13(D), 13.33(S6), 14.08(D), 14.18(S), 14.33(D), 14.48(D), 15.08(S6), 15.28(D), 15.43(S), 16.08(S), 16.28(D), 16.43(S6), 17.33(D), 18.33(D), 19.43(D), 20.23(D)
    Warzyce ul.Bieszczadzka Murowaniec 5.25(D), 6.05(D), 6.25(D), 6.40(S6), 7.00(D), 7.15(S), 7.30(S), 7.55(D), 8.25(D6), 8.45(S), 9.00(S), 9.35(D), 10.15(S6), 10.35(D), 10.55(S), 11.30(D), 11.45(S6), 12.30(D), 12.45(S), 13.15(D), 13.35(S6), 14.10(D), 14.20(S), 14.35(D), 14.50(D), 15.10(S6), 15.30(D), 15.45(S), 16.10(S), 16.30(D), 16.45(S6), 17.35(D), 18.35(D), 19.45(D), 20.25(D)
    Warzyce ul.Bieszczadzka 5.26(D), 6.06(D), 6.26(D), 6.41(S6), 7.01(D), 7.16(S), 7.31(S), 7.56(D), 8.26(D6), 8.46(S), 9.01(S), 9.36(D), 10.16(S6), 10.36(D), 10.56(S), 11.31(D), 11.46(S6), 12.31(D), 12.46(S), 13.16(D), 13.36(S6), 14.11(D), 14.21(S), 14.36(D), 14.51(D), 15.11(S6), 15.31(D), 15.46(S), 16.11(S), 16.31(D), 16.46(S6), 17.36(D), 18.36(D), 19.46(D), 20.26(D)
    Warzyce ul.Bieszczadzka Łąki 5.27(D), 6.07(D), 6.27(D), 6.42(S6), 7.02(D), 7.17(S), 7.32(S), 7.57(D), 8.27(D6), 8.47(S), 9.02(S), 9.37(D), 10.17(S6), 10.37(D), 10.57(S), 11.32(D), 11.47(S6), 12.32(D), 12.47(S), 13.17(D), 13.37(S6), 14.12(D), 14.22(S), 14.37(D), 14.52(D), 15.12(S6), 15.32(D), 15.47(S), 16.12(S), 16.32(D), 16.47(S6), 17.37(D), 18.37(D), 19.47(D), 20.27(D)
    Jasło Brzyszczki - Dom Ludowy 5.29(D), 6.09(D), 6.29(D), 6.44(S6), 7.04(D), 7.19(S), 7.34(S), 7.59(D), 8.29(D6), 8.49(S), 9.04(S), 9.39(D), 10.19(S6), 10.39(D), 10.59(S), 11.34(D), 11.49(S6), 12.34(D), 12.49(S), 13.19(D), 13.39(S6), 14.14(D), 14.24(S), 14.39(D), 14.54(D), 15.14(S6), 15.34(D), 15.49(S), 16.14(S), 16.34(D), 16.49(S6), 17.39(D), 18.39(D), 19.49(D), 20.29(D)
    Jasło Lwowska - Szpital 5.31(D), 6.11(D), 6.31(D), 6.46(S6), 7.06(D), 7.21(S), 7.36(S), 8.01(D), 8.31(D6), 8.51(S), 9.06(S), 9.41(D), 10.21(S6), 10.41(D), 11.01(S), 11.36(D), 11.51(S6), 12.36(D), 12.51(S), 13.21(D), 13.41(S6), 14.16(D), 14.26(S), 14.41(D), 14.56(D), 15.16(S6), 15.36(D), 15.51(S), 16.16(S), 16.36(D), 16.51(S6), 17.41(D), 18.41(D), 19.51(D), 20.31(D)
    Jasło Rynek 5.33(D), 6.13(D), 6.33(D), 6.48(S6), 7.08(D), 7.23(S), 7.38(S), 8.03(D), 8.33(D6), 8.53(S), 9.08(S), 9.43(D), 10.23(S6), 10.43(D), 11.03(S), 11.38(D), 11.53(S6), 12.38(D), 12.53(S), 13.23(D), 13.43(S6), 14.18(D), 14.28(S), 14.43(D), 14.58(D), 15.18(S6), 15.38(D), 15.53(S), 16.18(S), 16.38(D), 16.53(S6), 17.43(D), 18.43(D), 19.53(D), 20.33(D)
    Jasło Dworcowa 5.35(D), 6.15(D), 6.35(D), 6.50(S6), 7.10(D), 7.25(S), 7.40(S), 8.05(D), 8.35(D6), 8.55(S), 9.10(S), 9.45(D), 10.25(S6), 10.45(D), 11.05(S), 11.40(D), 11.55(S6), 12.40(D), 12.55(S), 13.25(D), 13.45(S6), 14.20(D), 14.30(S), 14.45(D), 15.00(D), 15.20(S6), 15.40(D), 15.55(S), 16.20(S), 16.40(D), 16.55(S6), 17.45(D), 18.45(D), 19.55(D), 20.35(D)

    Kubuś - prywatna komunikacja na trasie Jasło - Krosno

    PrzystanekGodziny odjazdów
    Jasło, Dworcowa 5.40(D), 6.05(S), 6.20(D), 6.45(D), 7.00(S6), 7.15(D), 7.30(S), 7.55(S), 8.10(D), 8.50(S6), 9.05(D), 9.20(S), 10.15(D), 10.35(S6), 10.55(D), 11.35(S), 11.55(D), 12.20(S6), 12.50(D), 13.10(S), 13.40(D), 13.55(S6), 14.20(D), 14.40(S), 15.00(D), 15.20(D), 15.40(S6), 15.55(S), 16.10(D), 17.05(S6), 17.25(D), 18.20(D), 19.05(D), 20.20(D), 21.05(D)
    Jasło, ul. Kazimierza Wielkiego (Starostwo Powiatowe) 5.42(D), 6.07(S), 6.22(D), 6.47(D), 7.02(S6), 7.17(D), 7.32(S), 7.57(S), 8.12(D), 8.52(S6), 9.07(D), 9.22(S), 10.17(D), 10.37(S6), 10.57(D), 11.37(S), 11.57(D), 12.22(S6), 12.52(D), 13.12(S), 13.42(D), 13.57(S6), 14.22(D), 14.42(S), 15.02(D), 15.22(D), 15.42(S6), 15.57(S), 16.12(D), 17.07(S6), 17.27(D), 18.22(D), 19.07(D), 20.22(D), 21.07(D)
    Jasło, Ulaszowice 5.44(D), 6.09(S), 6.24(D), 6.49(D), 7.04(S6), 7.19(D), 7.34(S), 7.59(S), 8.14(D), 8.54(S6), 9.09(D), 9.24(S), 10.19(D), 10.39(S6), 10.59(D), 11.39(S), 11.59(D), 12.24(S6), 12.54(D), 13.14(S), 13.44(D), 13.59(S6), 14.24(D), 14.44(S), 15.04(D), 15.24(D), 15.44(S6), 15.59(S), 16.14(D), 17.09(S6), 17.29(D), 18.24(D), 19.09(D), 20.24(D), 21.09(D)
    Jasło, Lwowska - Kaufland nż. 5.45(D), 6.10(S), 6.25(D), 6.50(D), 7.05(S6), 7.20(D), 7.35(S), 8.00(S), 8.15(D), 8.55(S6), 9.10(D), 9.25(S), 10.20(D), 10.40(S6), 11.00(D), 11.40(S), 12.00(D), 12.25(S6), 12.55(D), 13.15(S), 13.45(D), 14.00(S6), 14.25(D), 14.45(S), 15.05(D), 15.25(D), 15.45(S6), 16.00(S), 16.15(D), 17.10(S6), 17.30(D), 18.25(D), 19.10(D), 20.25(D), 21.10(D)
    Jasło, Brzyszczki - Dom Ludowy 5.46(D), 6.11(S), 6.26(D), 6.51(D), 7.06(S6), 7.21(D), 7.36(S), 8.01(S), 8.16(D), 8.56(S6), 9.11(D), 9.26(S), 10.21(D), 10.41(S6), 11.01(D), 11.41(S), 12.01(D), 12.26(S6), 12.56(D), 13.16(S), 13.46(D), 14.01(S6), 14.26(D), 14.46(S), 15.06(D), 15.26(D), 15.46(S6), 16.01(S), 16.16(D), 17.11(S6), 17.31(D), 18.26(D), 19.11(D), 20.26(D), 21.11(D)
    Warzyce ul.Bieszczadzka Łąki 5.48(D), 6.13(S), 6.28(D), 6.53(D), 7.08(S6), 7.23(D), 7.38(S), 8.02(S), 8.18(D), 8.58(S6), 9.12(D), 9.28(S), 10.22(D), 10.43(S6), 11.03(D), 11.43(S), 12.03(D), 12.28(S6), 12.58(D), 13.18(S), 13.48(D), 14.02(S6), 14.28(D), 14.48(S), 15.08(D), 15.28(D), 15.48(S6), 16.02(S), 16.18(D), 17.12(S6), 17.32(D), 18.28(D), 19.12(D), 20.28(D), 21.13(D)
    Warzyce ul.Bieszczadzka 5.49(D), 6.14(S), 6.29(D), 6.54(D), 7.09(S6), 7.24(D), 7.39(S), 8.04(S), 8.19(D), 8.59(S6), 9.14(D), 9.29(S), 10.24(D), 10.44(S6), 11.04(D), 11.44(S), 12.04(D), 12.29(S6), 12.59(D), 13.19(S), 13.49(D), 14.04(S6), 14.29(D), 14.49(S), 15.09(D), 15.29(D), 15.49(S6), 16.04(S), 16.19(D), 17.14(S6), 17.34(D), 18.29(D), 19.14(D), 20.29(D), 21.14(D)
    Warzyce ul.Bieszczadzka Murowaniec 5.50(D), 6.15(S), 6.30(D), 6.55(D), 7.10(S6), 7.25(D), 7.40(S), 8.05(S), 8.20(D), 9.00(S6), 9.15(D), 9.30(S), 10.25(D), 10.45(S6), 11.05(D), 11.45(S), 12.05(D), 12.30(S6), 13.00(D), 13.20(S), 13.50(D), 14.05(S6), 14.30(D), 14.50(S), 15.10(D), 15.30(D), 15.50(S6), 16.05(S), 16.20(D), 17.15(S6), 17.35(D), 18.30(D), 19.15(D), 20.30(D), 21.15(D)
    Zimna Woda 5.52(D), 6.17(S), 6.32(D), 6.57(D), 7.12(S6), 7.27(D), 7.42(S), 8.07(S), 8.22(D), 9.02(S6), 9.17(D), 9.32(S), 10.27(D), 10.47(S6), 11.07(D), 11.47(S), 12.07(D), 12.32(S6), 13.02(D), 13.22(S), 13.52(D), 14.07(S6), 14.32(D), 14.52(S), 15.12(D), 15.32(D), 15.52(S6), 16.07(S), 16.22(D), 17.17(S6), 17.37(D), 18.32(D), 19.17(D), 20.32(D), 21.17(D)
    Szebnie, Bierówka 5.54(D), 6.19(S), 6.34(D), 6.59(D), 7.14(S6), 7.29(D), 7.44(S), 8.09(S), 8.24(D), 9.04(S6), 9.19(D), 9.34(S), 10.29(D), 10.49(S6), 11.09(D), 11.49(S), 12.09(D), 12.34(S6), 13.04(D), 13.24(S), 13.54(D), 14.09(S6), 14.34(D), 14.54(S), 15.14(D), 15.34(D), 15.54(S6), 16.09(S), 16.24(D), 17.19(S6), 17.39(D), 18.34(D), 19.19(D), 20.34(D), 21.19(D)
    Szebnie Szkoła 5.55(D), 6.20(S), 6.35(D), 7.00(D), 7.15(S6), 7.30(D), 7.45(S), 8.10(S), 8.25(D), 9.05(S6), 9.20(D), 9.35(S), 10.30(D), 10.50(S6), 11.10(D), 11.50(S), 12.10(D), 12.35(S6), 13.05(D), 13.25(S), 13.55(D), 14.10(S6), 14.35(D), 14.55(S), 15.15(D), 15.35(D), 15.55(S6), 16.10(S), 16.25(D), 17.20(S6), 17.40(D), 18.35(D), 19.20(D), 20.35(D), 21.20(D)
    Szebnie 5.56(D), 6.21(S), 6.36(D), 7.01(D), 7.16(S6), 7.31(D), 7.46(S), 8.11(S), 8.26(D), 9.06(S6), 9.21(D), 9.36(S), 10.31(D), 10.51(S6), 11.11(D), 11.51(S), 12.11(D), 12.36(S6), 13.26(S), 13.56(D), 14.11(S6), 14.36(D), 14.56(S), 15.16(D), 15.36(D), 15.56(S6), 16.11(S), 16.26(D), 17.21(S6), 17.41(D), 18.36(D), 19.21(D), 20.36(D), 21.21(D)
    Szebnie PKP 5.58(D), 6.23(S), 6.38(D), 7.03(D), 7.18(S6), 7.33(D), 7.48(S), 8.13(S), 8.28(D), 9.08(S6), 9.23(D), 9.38(S), 10.33(D), 10.53(S6), 11.13(D), 11.53(S), 12.13(D), 12.38(S6), 13.08(D), 13.28(S), 13.58(D), 14.13(S6), 14.38(D), 14.58(S), 15.18(D), 15.38(D), 15.58(S6), 16.13(S), 16.28(D), 17.23(S6), 17.43(D), 18.38(D), 19.23(D), 20.38(D), 21.23(D)
    Moderówka 5.59(D), 6.24(S), 6.39(D), 7.04(D), 7.19(S6), 7.34(D), 7.49(S), 8.14(S), 8.29(D), 9.09(S6), 9.24(D), 9.39(S), 10.34(D), 10.54(S6), 11.14(D), 11.54(S), 12.14(D), 12.39(S6), 13.09(D), 13.29(S), 13.59(D), 14.14(S6), 14.39(D), 14.59(S), 15.19(D), 15.39(D), 15.59(S6), 16.14(S), 16.29(D), 17.24(S6), 17.44(D), 18.39(D), 19.24(D), 20.39(D), 21.24(D)
    Moderówka Budzisz 6.00(D), 6.25(S), 6.40(D), 7.05(D), 7.20(S6), 7.35(D), 7.50(S), 8.15(S), 8.30(D), 9.10(S6), 9.25(D), 9.40(S), 10.35(D), 10.55(S6), 11.15(D), 11.55(S), 12.15(D), 12.40(S6), 13.10(D), 13.30(S), 14.00(D), 14.15(S6), 14.40(D), 15.00(S), 15.20(D), 15.40(D), 16.00(S6), 16.15(S), 16.30(D), 17.25(S6), 17.45(D), 18.40(D), 19.25(D), 20.40(D), 21.25(D)
    Jaszczew 6.01(D), 6.26(S), 6.41(D), 7.06(D), 7.21(S6), 7.36(D), 7.51(S), 8.16(S), 8.31(D), 9.11(S6), 9.26(D), 9.41(S), 10.36(D), 10.56(S6), 11.16(D), 11.56(S), 12.16(D), 12.41(S6), 13.11(D), 13.31(S), 14.01(D), 14.16(S6), 14.41(D), 15.01(S), 15.21(D), 15.41(D), 16.01(S6), 16.16(S), 16.31(D), 17.26(S6), 17.46(D), 18.41(D), 19.26(D), 20.41(D), 21.26(D)
    Jaszczew Skrz. 6.03(D), 6.28(S), 6.43(D), 7.08(D), 7.23(S6), 7.38(D), 7.53(S), 8.18(S), 8.33(D), 9.13(S6), 9.28(D), 9.43(S), 10.38(D), 10.58(S6), 11.18(D), 11.58(S), 12.18(D), 12.43(S6), 13.13(D), 13.33(S), 14.03(D), 14.18(S6), 14.43(D), 15.03(S), 15.23(D), 15.43(D), 16.03(S6), 16.18(S), 16.33(D), 17.28(S6), 17.48(D), 18.43(D), 19.28(D), 20.43(D), 21.28(D)
    Potok Góra 6.06(D), 6.31(S), 6.46(D), 7.11(D), 7.26(S6), 7.41(D), 7.56(S), 8.21(S), 8.36(D), 9.16(S6), 9.31(D), 9.46(S), 10.41(D), 11.01(S6), 11.21(D), 12.01(S), 12.21(D), 12.46(S6), 13.16(D), 13.36(S), 14.06(D), 14.21(S6), 14.46(D), 15.06(S), 15.26(D), 15.46(D), 16.06(S6), 16.21(S), 16.36(D), 17.31(S6), 17.51(D), 18.46(D), 19.31(D), 20.46(D), 21.31(D)
    Potok skrz. 6.07(D), 6.32(S), 6.47(D), 7.12(D), 7.27(S6), 7.42(D), 7.57(S), 8.22(S), 8.37(D), 9.17(S6), 9.32(D), 9.47(S), 10.42(D), 11.02(S6), 11.22(D), 12.02(S), 12.22(D), 12.47(S6), 13.17(D), 13.37(S), 14.07(D), 14.22(S6), 14.47(D), 15.07(S), 15.27(D), 15.47(D), 16.07(S6), 16.22(S), 16.37(D), 17.32(S6), 17.52(D), 18.47(D), 19.32(D), 20.47(D), 21.32(D)
    Krosno Turaszówka Skrz. 6.10(D), 6.35(S), 6.50(D), 7.15(D), 7.30(S6), 7.45(D), 8.00(S), 8.25(S), 8.40(D), 9.20(S6), 9.35(D), 9.50(S), 10.45(D), 11.05(S6), 11.25(D), 12.05(S), 12.25(D), 12.50(S6), 13.20(D), 13.40(S), 14.10(D), 14.25(S6), 14.50(D), 15.10(S), 15.30(D), 15.50(D), 16.10(S6), 16.25(S), 16.40(D), 17.35(S6), 17.55(D), 18.50(D), 19.35(D), 20.50(D), 21.35(D)
    Krosno Huta Techniczna 6.13(D), 6.38(S), 6.53(D), 7.18(D), 7.33(S6), 7.48(D), 8.03(S), 8.43(D), 9.23(S6), 9.38(D), 11.28(D), 12.08(S), 12.28(D), 12.53(S6), 13.23(D), 13.43(S), 14.13(D), 14.28(S6), 15.13(S), 15.33(D), 16.13(S6), 16.43(D), 20.53(D), 21.38(D)
    Krosno ul.Tysiąclecia 6.14(D), 6.39(S), 6.54(D), 7.19(D), 7.34(S6), 7.49(D), 8.04(S), 8.44(D), 9.24(S6), 9.39(D), 11.29(D), 12.09(S), 12.29(D), 12.54(S6), 13.24(D), 13.44(S), 14.14(D), 14.29(S6), 15.14(S), 15.34(D), 16.14(S6), 16.44(D), 20.54(D), 21.39(D)
    Krosno ul.KrakowskaHuta 8.28(S), 9.53(S), 10.48(D), 11.08(S6), 14.53(D), 15.53(D), 16.28(S), 17.38(S6), 17.58(D), 18.53(D), 19.38(D)
    Krosno ul.Krakowska Osiedle 8.29(S), 9.54(S), 10.49(D), 11.09(S6), 14.54(D), 15.54(D), 16.29(S), 17.39(S6), 17.59(D), 18.54(D), 19.39(D)
    Krosno ul. Krakowska Cmentarz 8.30(S), 9.55(S), 10.50(D), 11.10(S6), 14.55(D), 15.55(D), 16.30(S), 17.40(S6), 18.00(D), 18.55(D), 19.40(D)
    Krosno Dworzec (stanowisko nr1) 6.15(D), 6.40(S), 6.55(D), 7.20(D), 7.35(S6), 7.50(D), 8.05(S), 8.31(S), 8.45(D), 9.25(S6), 9.40(D), 9.56(S), 10.51(D), 11.11(S6), 11.30(D), 12.10(S), 12.30(D), 12.55(S6), 16.45(D), 17.41(S6), 18.01(D), 18.56(D), 19.41(D), 20.55(D), 21.40(D)
    Krosno Dworzec PKS ul. Naftowa (stanowisko nr 7) 13.25(D), 13.45(S), 14.15(D), 14.30(S6), 14.56(D), 15.15(S), 15.35(D), 15.56(D), 16.15(S6), 16.31(S)
    Krosno Podwale 6.17(D), 6.42(S), 7.22(D), 7.37(S6), 8.07(S), 9.58(S), 13.27(D)
    Krosno Kino 7.39(S6), 8.09(S)

    Legenda:
    D – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz dni świątecznych
    6 – kursuje w soboty
    S – kursuje w dni nauki szkolnej

    nż. - przystanek na żądanie

    Zgłoś zmiany lub uwagi



    Wydrukuj Drukuj
    Wyszukiwarka

    REKLAMA



    Partnerzy
    portalu:
    Stimo Sklep Sfera PC Radio Taxi 9626 PWSZ w KrośnieMedia Design
    Informacje  | WiadomościArchiwumPrognoza pogody
    Kultura  | Wydarzenia kulturalno-rozrywkoweArchiwum • Terminarze kin: Sokół, artKino
    Krosno  | O mieścieSamorząd
    Internet  | Katalog lokalnych stron
    Komunikacja internetowa  | Tablica ogłoszeńOpinieCzatKartki elektroniczne
    Informator:  | FinansePizza na telefonDania na telefon • Rozkłady: MKS, PKS, PKP, busyPolicjaKsiążka telefoniczna
    Kupuj:  | Bilety
    Archiwum wydarzeń 
    specjalnych
     
    | Biennale Lnu 2002 • Wybory samorządowe 2002, 2006, 2010, 2014Flash mob • Galicja Blues Festival: 2004, 2005, 2006, 2007Biennale Fotografii o Krośnie 2000-2005Zabytki poprzemysłowe PodkarpaciaFinał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2005Wyprawy rowerowe 2005Zlot 4x4 2004-2006Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Krosna - 2005-2008Górskie Zawody Balonowe 2000-2009Kartki z wakacji 2003-2006

    Krośnieński Portal Internetowy Krosno24.pl. Istnieje od 2002 r. Wydawcą portalu jest firma SpeedArt.
    Uproszczona wersja portalu na telefon komórkowy: www.krosno24.mobi
    Kontakt z redakcją: e-mail - redakcja@krosno24.pl, tel. 13 493 44 44

    Nowości / Zespół / Prywatność / Prawa autorskie / Oglądalność portalu / Patronat medialny / Reklama / Kontakt / Więcej