Ustaw Krosno24.pl jako strona startowa Zaloguj się
Kanał YouTube Ogłoszenia Wasze galerie Wizytówki firm
Filmy
(261)
Anonse
(4471)
Foto
(16847)
Firmy
(144)
Krosno24.pl - Krośnieński Portal Internetowy
Kartki  elektroniczne Katalog Czat Opinie
Kartki
(112)
Strony
(845)
Czateria
(75)
Opinie
(455338)

Mapa portalu: Centrum > Prywatne busy międzymiastowe > Rozkład jazdy

Busy

Airbus:
  • Krosno-Kraków-Krosno
  • Krosno-Warszawa-Krosno
  • Amigo:
  • Bytom-Krosno-Polańczyk
  • Barbara:
  • Krosno-Kraków-Krosno
  • Beskid:
  • Krosno-Głojsce-Krosno
  • Krosno-Głębokie-Krosno
  • Krosno-Łęki Dukielskie przez Wrocankę
  • Bodek:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno przez Lutczę
  • Krosno-Rzeszów-Krosno przez Strzyżów
  • Krosno-Dukla-Barwinek
  • Krosno-Kobylany-Krosno
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Barwinek
  • Busik:
  • Krosno-Strzyżów-Krosno
  • Krosno-Brzozów-Krosno
  • Krosno-J. Rosielna-Domaradz-Krosno
  • Dromader:
  • Lubatowa-Iwonicz Zdrój-Lubatowa
  • Krosno-Lubatowa-Krosno
  • Krosno-Rogi-Równe-Krosno
  • Golcowa-Domaradz-Brzozów-Golcowa
  • Jacek:
  • Krosno-Brzozów-Krosno p. Haczów
  • Krosno-Haczów-Brzozów
  • Krosno-Brzozów-Krosno p. Malinówkę
  • Krosno-Wola Komborska-Krosno
  • Brzozów-Wola Jasienicka
  • Kubuś:
  • Krosno-Jasło-Krosno
  • Krosno-Sanok-Krosno
  • Marcel:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno
  • Miś:
  • Gorlice-Jasło-Rzeszów-Warszawa
  • Krosno-Dobieszyn-Jedlicze-Chlebna
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Jasionka
  • Krosno-Frysztak-Strzyżów
  • Krosno-Łubienko
  • Krosno-Dukla-Zawadka Rymanowska
  • Neobus:
  • Krosno-Warszawa-Krosno
  • Krosno-Wrocław-Krosno
  • Nikitrans:
  • Krosno-Jasło-Kraków
  • Krosno-Korczyna-Zmiennica
  • Krosno-Krościenko Wyżne-Zmiennica
  • PKS Krosno:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno
  • Krosno-Sanok-Krosno
  • San Bus:
  • Ustrzyki Dolne-Kraków-Ustrz. Dln. (przez Krosno)
  • Ustrzyki Górne-Kraków-Ustrz. Górne (przez Krosno)
  • Transport:
  • Iwonicz Zdrój-Krosno-Katowice


  • Zgłoś zmiany lub błędy
  • Firmy, które obsługują linie busów z Krosna lub do Krosna i chcą zaistnieć w tym dziale informatora prosimy o kontakt z redakcją portalu: redakcja@krosno24.pl lub tel. 13 493 44 44

    Rozkład jazdy

    Kubuś - prywatna komunikacja na trasie Krosno - Besko - Sanok

    PrzystanekGodziny odjazdów
    Krosno Huta Techniczna 6.00(S), 22.10(D)
    Krosno Dworzec (stanow. Nr1) 4.45(D), 5.10(D), 5.30(D6), 5.50(S), 6.05(S), 6.15(D7), 6.40(D6), 7.00(D), 7.20(D), 7.50(D), 8.25(D67), 8.50(D), 9.25(D6), 10.00(D), 10.30(D), 11.05(D67), 11.35(D), 12.00(D), 12.30(D6), 12.50(D), 13.15(S), 13.40(D67), 13.55(S), 14.15(D), 14.40(D), 15.05(S), 15.10(D6), 15.40(D), 16.05(S), 16.15(D67), 16.55(D), 17.15(D), 18.10(D6), 19.05(D7), 20.10(D), 22.15(D)
    Krosno, Podwale 4.47 5.12(D), 5.32(D6), 5.52(S), 6.07(S), 6.17(D7), 6.42(D6), 7.02(D), 7.22(D), 7.52(D), 8.27(D67), 8.52(D), 9.27(D6), 10.02(D), 10.32(D), 11.07(D67), 11.37(D), 12.02(D), 12.32(D6), 12.52(D), 13.17(S), 13.42(D67), 13.57(S), 14.17(D), 14.42(D), 15.07(S), 15.12(D6), 15.42(D), 16.07(S), 16.17(D67), 16.57(D), 17.17(D), 18.12(D6), 19.07(D7), 20.12(D), 22.17(D)
    Krosno, Kino Nż. 4.48(D), 5.13(D), 5.33(D6), 5.53(S), 6.08(S), 6.18(D7), 6.43(D6), 7.03(D), 7.23(D), 7.53(D), 8.28(D67), 8.53(D), 9.28(D6), 10.03(D), 10.33(D), 11.08(D67), 11.38(D), 12.03(D), 12.33(D6), 12.53(D), 13.18(S), 13.43(D67), 13.58(S), 14.18(D), 14.43(D), 15.08(S), 15.13(D6), 15.43(D), 16.08(S), 16.18(D67), 16.58(D), 17.18(D), 18.13(D6), 19.08(D7), 20.13(D), 22.18(D)
    Krosno, Lwowska PKP 4.49(D), 5.14(D), 5.34(D6), 5.54(S), 6.09(S), 6.19(D7), 6.44(D6), 7.04(D), 7.24(D), 7.54(D), 8.29(D67), 8.54(D), 9.29(D6), 10.04(D), 10.34(D), 11.09(D67), 11.39(D), 12.04(D), 12.34(D6), 12.54(D), 13.19(S), 13.44(D67), 13.59(S), 14.19(D), 14.44(D), 15.09(S), 15.14(D6), 15.44(D), 16.09(S), 16.19(D67), 16.59(D), 17.19(D), 18.14(D6), 19.09(D7), 20.14(D), 22.19(D)
    Krosno Suchodół Nż. 4.51(D), 5.16(D), 5.36(D6), 5.56(S), 6.11(S), 6.21(D7), 6.46(D6), 7.06(D), 7.26(D), 7.56(D), 8.31(D67), 8.56(D), 9.31(D6), 10.06(D), 10.36(D), 11.11(D67), 11.41(D), 12.06(D), 12.36(D6), 12.56(D), 13.21(S), 13.46(D67), 14.01(S), 14.21(D), 14.46(D), 15.11(S), 15.16(D6), 15.46(D), 16.11(S), 16.21(D67), 17.01(D), 17.21(D), 18.16(D6), 19.11(D7), 20.16(D), 22.21(D)
    Miejsce Piastowe 4.57(D), 5.22(D), 5.42(D6), 6.02(S), 6.17(S), 6.27(D7), 6.52(D6), 7.12(D), 7.32(D), 8.02(D), 8.37(D67), 8.02(D), 9.37(D6), 10.12(D), 10.42(D), 11.17(D67), 11.47(D), 12.12(D), 12.42(D6), 13.02(D), 13.27(S), 13.52(D67), 14.07(S), 14.27(D), 14.52(D), 15.17(S), 15.22(D6), 15.52(D), 16.17(S), 16.27(D67), 17.07(D), 17.27(D), 18.22(D6), 19.17(D7), 20.22(D), 22.27(D)
    Iwonicz Nż. 5.00(D), 5.25(D), 5.45(D6), 6.05(S), 6.20(S), 6.30(D7), 6.55(D6), 7.15(D), 7.35(D), 8.05(D), 8.40(D67), 8.05(D), 9.40(D6), 10.15(D), 10.45(D), 11.20(D67), 11.50(D), 12.15(D), 12.45(D6), 13.05(D), 13.30(S), 13.55(D67), 14.10(S), 14.30(D), 14.55(D), 15.20(S), 15.25(D6), 15.55(D), 16.20(S), 16.30(D67), 17.10(D), 17.30(D), 18.25(D6), 19.20(D7), 20.25(D), 22.30(D)
    Iwonicz Skrz. 5.01(D), 5.26(D), 5.46(D6), 6.06(S), 6.21(S), 6.31(D7), 6.56(D6), 7.16(D), 7.36(D), 8.06(D), 8.41(D67), 8.06(D), 9.41(D6), 10.16(D), 10.46(D), 11.21(D67), 11.51(D), 12.16(D), 12.46(D6), 13.06(D), 13.31(S), 13.56(D67), 14.11(S), 14.31(D), 14.56(D), 15.21(S), 15.26(D6), 15.56(D), 16.21(S), 16.31(D67), 17.11(D), 17.31(D), 18.26(D6), 19.21(D7), 20.26(D), 22.31(D)
    Klimkówka Nż. 5.05(D), 5.30(D), 5.50(D6), 6.10(S), 6.25(S), 6.35(D7), 7.00(D6), 7.20(D), 7.40(D), 8.10(D), 8.45(D67), 9.10(D), 9.45(D6), 10.20(D), 10.50(D), 11.25(D67), 11.55(D), 12.20(D), 12.50(D6), 13.10(D), 13.35(S), 14.00(D67), 14.15(S), 14.35(D), 15.00(D), 15.25(S), 15.30(D6), 16.00(D), 16.25(S), 16.35(D67), 17.15(D), 17.35(D), 18.30(D6), 19.25(D7), 20.30(D), 22.35(D)
    Rymanów, ul.Bieleckiego Nż. 5.08(D), 5.33(D), 5.53(D6), 6.13(S), 6.28(S), 6.38(D7), 7.03(D6), 7.23(D), 7.43(D), 8.13(D), 8.48(D67), 9.13(D), 9.48(D6), 10.23(D), 10.53(D), 11.28(D67), 11.58(D), 12.23(D), 12.53(D6), 13.13(D), 13.38(S), 14.03(D67), 14.18(S), 14.38(D), 15.03(D), 15.28(S), 15.33(D6), 16.03(D), 16.28(S), 16.38(D67), 17.18(D), 17.38(D), 18.33(D6), 19.28(D7), 20.33(D), 22.38(D)
    Rymanów Rynek 5.09(D), 5.34(D), 5.54(D6), 6.14(S), 6.29(S), 6.39(D7), 7.04(D6), 7.24(D), 7.44(D), 8.14(D), 8.49(D67), 9.14(D), 9.49(D6), 10.24(D), 10.54(D), 11.29(D67), 11.59(D), 12.24(D), 12.54(D6), 13.14(D), 13.39(S), 14.04(D67), 14.19(S), 14.39(D), 15.04(D), 15.29(S), 15.34(D6), 16.04(D), 16.29(S), 16.39(D67), 17.19(D), 17.39(D), 18.34(D6), 19.29(D7), 20.34(D), 22.39(D)
    Sieniawa Łazy Nż. 5.11(D), 5.36(D), 5.56(D6), 6.16(S), 6.31(S), 6.41(D7), 7.06(D6), 7.26(D), 7.46(D), 8.16(D), 8.51(D67), 9.16(D), 9.51(D6), 10.26(D), 10.56(D), 11.31(D67), 12.01(D), 12.26(D), 12.56(D6), 13.16(D), 13.41(S), 14.06(D67), 14.21(S), 14.41(D), 15.06(D), 15.31(S), 15.36(D6), 16.06(D), 16.31(S), 16.41(D67), 17.21(D), 17.41(D), 18.36(D6), 19.31(D7), 20.36(D), 22.41(D)
    Sieniawa Skrż. Nż. 5.12(D), 5.37(D), 5.57(D6), 6.17(S), 6.32(S), 6.42(D7), 7.08(D6), 7.27(D), 7.47(D), 8.17(D), 8.52(D67), 9.17(D), 9.52(D6), 10.27(D), 10.57(D), 11.32(D67), 12.02(D), 12.27(D), 12.57(D6), 13.17(D), 13.42(S), 14.07(D67), 14.22(S), 14.42(D), 15.07(D), 15.32(S), 15.37(D6), 16.07(D), 16.32(S), 16.42(D67), 17.22(D), 17.42(D), 18.37(D6), 19.32(D7), 20.37(D), 22.42(D)
    Besko Nż. 5.16(D), 5.41(D), 6.01(D6), 6.21(S), 6.36(S), 6.46(D7), 7.11(D6), 7.31(D), 7.51(D), 8.21(D), 8.56(D67), 9.21(D), 9.56(D6), 10.31(D), 11.01(D), 11.36(D67), 12.06(D), 12.31(D), 13.01(D6), 13.21(D), 13.46(S), 14.11(D67), 14.26(S), 14.46(D), 15.11(D), 15.36(S), 15.41(D6), 16.11(D), 16.36(S), 16.46(D67), 17.26(D), 17.46(D), 18.41(D6), 19.36(D7), 20.41(D), 22.46(D)
    Besko Szkoła Nż. 5.53(D), 13.35(D), 21.50(D)
    Besko Skrz. 5.17(D), 5.42(D), 5.55(D), 6.02(D6), 6.22(S), 6.37(S), 6.47(D7), 7.12(D6), 7.32(D), 7.52(D), 8.22(D), 8.57(D67), 9.22(D), 9.57(D6), 10.32(D), 11.02(D), 11.37(D67), 12.07(D), 12.32(D), 13.02(D6), 13.22(D), 13.47(S), 13.37(D), 14.12(D67), 14.27(S), 14.47(D), 15.12(D), 15.37(S), 15.42(D6), 16.12(D), 16.37(S), 16.47(D67), 17.27(D), 17.47(D), 18.42(D6), 19.37(D7), 20.42(D), 21.52(D), 22.47(D)
    Besko POM Nż. 5.18(D), 5.43(D), 5.56(D), 6.03(D6), 6.23(S), 6.48(D7), 7.13(D6), 7.33(D), 7.53(D), 8.23(D), 8.58(D67), 9.23(D), 9.58(D6), 10.33(D), 11.03(D), 11.38(D67), 12.08(D), 12.33(D), 13.03(D6), 13.23(D), 13.48(S), 13.38(D), 14.13(D67), 14.48(D), 15.13(D), 15.43(D6), 16.13(D), 16.48(D67), 17.28(D), 17.48(D), 18.43(D6), 19.38(D7), 20.43(D), 21.53(D)
    Besko - ZapowiedŸ Nż. 5.21(D), 5.46(D), 5.59(D), 6.06(D6), 6.26(S), 6.51(D7), 7.16(D6), 7.36(D), 7.56(D), 8.26(D), 9.01(D67), 9.26(D), 10.01(D6), 10.36(D), 11.06(D), 11.41(D67), 12.11(D), 12.36(D), 13.06(D6), 13.26(D), 13.51(S), 13.41(D), 14.16(D67), 14.51(D), 15.16(D), 15.46(D6), 16.16(D), 16.51(D67), 17.31(D), 17.51(D), 18.46(D6), 19.41(D7), 20.46(D), 21.56(D)
    Zarszyn Ośrodek Zdrowia Nż. 5.23(D), 5.48(D), 6.01(D), 6.08(D6), 6.28(S), 6.53(D7), 7.18(D6), 7.38(D), 7.58(D), 8.28(D), 9.03(D67), 9.28(D), 10.03(D6), 10.38(D), 11.08(D), 11.43(D67), 12.13(D), 12.37(D), 13.08(D6), 13.28(D), 13.53(S), 13.43(D), 14.18(D67), 14.53(D), 15.18(D), 15.48(D6), 16.18(D), 16.53(D67), 17.33(D), 17.53(D), 18.48(D6), 19.43(D7), 20.48(D), 21.58(D)
    Zarszyn (PKP) 5.24(D), 5.49(D), 6.02(D), 6.09(D6), 6.29(S), 6.54(D7), 7.19(D6), 7.39(D), 7.59(D), 8.29(D), 9.04(D67), 9.29(D), 10.04(D6), 10.39(D), 11.09(D), 11.44(D67), 12.14(D), 12.39(D), 13.09(D6), 13.29(D), 13.54(S), 13.44(D), 14.19(D67), 14.54(D), 15.19(D), 15.49(D6), 16.19(D), 16.54(D67), 17.34(D), 17.54(D), 18.49(D6), 19.43(D7), 20.49(D), 21.59(D)
    Długie I 5.26(D), 5.51(D), 6.04(D), 6.11(D6), 6.31(S), 6.56(D7), 7.21(D6), 7.41(D), 8.01(D), 8.31(D), 9.06(D67), 9.31(D), 10.06(D6), 10.41(D), 11.11(D), 11.46(D67), 12.16(D), 12.41(D), 13.11(D6), 13.31(D), 13.56(S), 13.46(D), 14.21(D67), 14.56(D), 15.21(D), 15.51(D6), 16.21(D), 16.56(D67), 17.36(D), 17.56(D), 18.51(D6), 19.46(D7), 20.51(D), 21.01(D)
    Długie (granica) Nż. 5.27(D), 5.52(D), 6.05(D), 6.12(D6), 6.32(S), 6.57(D7), 7.22(D6), 7.42(D), 8.02(D), 8.32(D), 9.07(D67), 9.32(D), 10.07(D6), 10.42(D), 11.12(D), 11.47(D67), 12.17(D), 12.42(D), 13.12(D6), 13.32(D), 13.57(S), 13.47(D), 14.22(D67), 14.57(D), 15.22(D), 15.52(D6), 16.22(D), 16.57(D67), 17.37(D), 17.57(D), 18.52(D6), 19.47(D7), 20.52(D), 21.02(D)
    Nowosielce (stadion) 5.29(D), 5.54(D), 6.07(D), 6.14(D6), 6.34(S), 6.59(D7), 7.24(D6), 7.44(D), 8.04(D), 8.34(D), 9.09(D67), 9.34(D), 10.09(D6), 10.44(D), 11.14(D), 11.49(D67), 12.19(D), 12.44(D), 13.14(D6), 13.34(D), 13.59(S), 13.49(D), 14.24(D67), 14.59(D), 15.24(D), 15.54(D6), 16.24(D), 16.59(D67), 17.39(D), 17.59(D), 18.54(D6), 19.49(D7), 20.54(D), 21.04(D)
    Nowosielce P. K Nż. 5.30(D), 5.55(D), 6.08(D), 6.15(D6), 6.35(S), 7.00(D7), 7.25(D6), 7.45(D), 8.05(D), 8.35(D), 9.10(D67), 9.35(D), 10.10(D6), 10.45(D), 11.15(D), 11.50(D67), 12.20(D), 12.45(D), 13.15(D6), 13.35(D), 14.00(S), 13.50(D), 14.25(D67), 15.00(D), 15.25(D), 15.55(D6), 16.25(D), 17.00(D67), 17.40(D), 18.00(D), 18.55(D6), 19.50(D7), 20.55(D), 21.05(D)
    Pisarowce skrz. 5.31(D), 5.56(D), 6.09(D), 6.16(D6), 6.36(S), 7.01(D7), 7.26(D6), 7.46(D), 8.06(D), 8.36(D), 9.11(D67), 9.36(D), 10.11(D6), 10.46(D), 11.16(D), 11.51(D67), 12.21(D), 12.46(D), 13.16(D6), 13.36(D), 14.01(S), 13.51(D), 14.26(D67), 15.01(D), 15.26(D), 15.56(D6), 16.26(D), 17.01(D67), 17.41(D), 18.01(D), 18.56(D6), 19.51(D7), 20.56(D), 21.06(D)
    Zabłotce (Abra) Nż. 5.36(D), 6.01(D), 6.14(D), 6.21(D6), 6.41(S), 7.06(D7), 7.31(D6), 7.51(D), 8.11(D), 8.41(D), 9.16(D67), 9.41(D), 10.16(D6), 10.51(D), 11.11(D), 11.56(D67), 12.26(D), 12.51(D), 13.11(D6), 13.41(D), 14.06(S), 13.56(D), 14.31(D67), 15.06(D), 15.31(D), 16.01(D6), 16.31(D), 17.06(D67), 17.46(D), 18.06(D), 19.01(D6), 19.56(D7), 21.01(D), 22.11(D)
    Sanok (Krakowska) I Nż. 5.38(D), 6.03(D), 6.16(D), 6.23(D6), 6.43(S), 7.08(D7), 7.33(D6), 7.53(D), 8.13(D), 8.43(D), 9.18(D67), 9.43(D), 10.18(D6), 10.53(D), 11.23(D), 11.58(D67), 12.28(D), 12.53(D), 13.23(D6), 13.43(D), 14.08(S), 13.58(D), 14.33(D67), 15.08(D), 15.33(D), 16.03(D6), 16.33(D), 17.08(D67), 17.48(D), 18.08(D), 19.03(D6), 19.58(D7), 21.03(D), 22.13(D)
    Sanok, (Rymanowska, cm.) Nż. 5.40(D), 6.05(D), 6.18(D), 6.25(D6), 6.45(S), 7.10(D7), 7.35(D6), 7.55(D), 8.15(D), 8.45(D), 9.20(D67), 9.45(D), 10.20(D6), 10.55(D), 11.25(D), 12.00(D67), 12.30(D), 12.55(D), 13.25(D6), 13.45(D), 14.10(S), 14.00(D), 14.35(D67), 15.10(D), 15.35(D), 16.05(D6), 16.35(D), 17.10(D67), 17.50(D), 18.10(D), 19.05(D6), 20.00(D7), 21.05(D), 22.15(D)
    Sanok ul. Słowackiego Nż. 5.41(D), 6.06(D), 6.19(D), 6.26(D6), 6.46(S), 7.11(D7), 7.36(D6), 7.56(D), 8.16(D), 8.46(D), 9.21(D67), 9.46(D), 10.21(D6), 10.56(D), 11.26(D), 12.01(D67), 12.31(D), 12.56(D), 13.26(D6), 13.46(D), 14.11(S), 14.01(D), 14.36(D67), 15.11(D), 15.36(D), 16.06(D6), 16.36(D), 17.11(D67), 17.51(D), 18.11(D), 19.06(D6), 20.01(D7), 21.06(D), 22.16(D)
    Sanok(Lipińskiego, przychodnia)Nż. 5.42(D), 6.07(D), 6.27(D6), 6.47(S), 7.12(D7), 7.37(D6), 7.57(D), 8.17(D), 8.47(D), 9.22(D67), 9.47(D), 10.22(D6), 10.57(D), 11.27(D), 12.02(D67), 12.32(D), 12.57(D), 13.27(D6), 13.47(D), 14.12(S), 14.37(D67), 15.12(D), 15.37(D), 16.07(D6), 16.37(D), 17.12(D67), 17.52(D), 18.12(D), 19.07(D6), 20.02(D7), 21.07(D)
    Sanok(Lipińskiego, gimnazjum) Nż. 5.43(D), 6.08(D), 6.28(D6), 6.48(S), 7.13(D7), 7.38(D6), 7.58(D), 8.18(D), 8.48(D), 9.23(D67), 9.48(D), 10.23(D6), 10.58(D), 11.28(D), 12.03(D67), 12.33(D), 12.58(D), 13.28(D6), 13.48(D), 14.13(S), 14.38(D67), 15.13(D), 15.38(D), 16.08(D6), 16.38(D), 17.13(D67), 17.53(D), 18.13(D), 19.08(D6), 20.03(D7), 21.08(D)
    Sanok (ul. Dworcowa) 5.45(D), 6.10(D), 6.30(D6), 6.50(S), 7.15(D7), 7.40(D6), 8.00(D), 8.20(D), 8.50(D), 9.25(D67), 9.50(D), 10.25(D6), 11.00(D), 11.30(D), 12.05(D67), 12.35(D), 13.00(D), 13.30(D6), 13.50(D), 14.15(S), 14.40(D67), 15.15(D), 15.40(D), 16.10(D6), 16.40(D), 17.15(D67), 17.55(D), 18.15(D), 19.10(D6), 20.05(D7), 21.10(D)
    Sanok ul. Przemyska skrz.Wyspiańskiego 6.23(D), 14.10(D)

    Legenda:
    D - kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz świąt
    S - kursuje w dni nauki szkolnej
    6 - kursuje w soboty
    7 - kursuje w niedziele

    Telefoniczna rezerwacja biletów miesięcznych: 13 436 61 91, 500 140 934


    Kubuś - prywatna komunikacja na trasie Sanok - Besko - Krosno

    PrzystanekGodziny odjazdów
    Sanok (ul. Dworcowa) 5.45(D), 6.15(D), 6.40(D6), 6.55(S), 7.25(D7), 7.50(D), 8.15(D6), 8.50(D), 9.20(D), 9.50(D67), 10.15(D), 10.50(D6), 11.20(D), 11.50(D), 12.20(D67), 12.50(D), 13.20(D), 13.50(D6), 14.15(D), 14.40(S), 14.55(D67), 15.20(D), 16.00(D), 16.25(D6), 17.05(D), 17.25(D6), 17.35(7), 18.00(D), 18.20(D), 19.15(D6), 20.15(D7), 21.10(D)
    Sanok(Przemyska, skrz.Wyspiańskiego) 7.05(D), 15.05(D), 15.21(D), 23.05(D)
    Sanok(Królowej Bony, Arena Sanok) 5.47(D), 6.17(D), 6.42(D6), 6.57(S), 7.07(D), 7.27(D7), 7.52(D), 8.17(D6), 8.52(D), 9.22(D), 9.52(D67), 10.17(D), 10.52(D6), 11.22(D), 11.52(D), 12.22(D67), 12.52(D), 13.22(D), 13.52(D6), 14.17(D), 14.42(S), 14.57(D67), 15.07(D), 15.22(D), 16.02(D), 16.27(D6), 17.07(D), 17.27(D6), 17.37(7), 18.02(D), 18.22(D), 19.17(D6), 20.17(D7), 21.12(D), 23.07(D)
    Sanok (Staszica,skrz.Traugutta) 5.49(D), 6.19(D), 6.44(D6), 6.59(S), 7.09(D), 7.29(D7), 7.54(D), 8.19(D6), 8.54(D), 9.24(D), 9.54(D67), 10.19(D), 10.54(D6), 11.24(D), 11.54(D), 12.24(D67), 12.54(D), 13.24(D), 13.54(D6), 14.19(D), 14.44(S), 14.59(D67), 15.09(D), 15.24(D), 16.04(D), 16.29(D6), 17.09(D), 17.29(D6), 17.39(7), 18.04(D), 18.24(D), 19.19(D6), 20.19(D7), 21.14(D), 23.09(D)
    Sanok (Rymanowska, cm.) 5.52(D), 6.22(D), 6.47(D6), 7.02(S), 7.12(D), 7.32(D7), 7.57(D), 8.22(D6), 8.57(D), 9.27(D), 9.57(D67), 10.22(D), 10.57(D6), 11.27(D), 11.57(D), 12.27(D67), 12.57(D), 13.27(D), 13.57(D6), 14.22(D), 14.47(S), 15.02(D67), 15.12(D), 15.27(D), 16.07(D), 16.32(D6), 17.12(D), 17.32(D6), 17.42(7), 18.07(D), 18.27(D), 19.22(D6), 20.22(D7), 21.17(D), 23.12(D)
    Sanok (Krakowska) I 5.53(D), 6.23(D), 6.48(D6), 7.03(S), 7.13(D), 7.33(D7), 7.58(D), 8.23(D6), 8.58(D), 9.28(D), 9.58(D67), 10.23(D), 10.58(D6), 11.28(D), 11.58(D), 12.28(D67), 12.58(D), 13.28(D), 13.58(D6), 14.23(D), 14.48(S), 15.03(D67), 15.13(D), 15.28(D), 16.08(D), 16.33(D6), 17.13(D), 17.33(D6), 17.43(7), 18.08(D), 18.28(D), 19.23(D6), 20.23(D7), 21.18(D), 23.13(D)
    Zabłotce (Abra) Nż. 5.55(D), 6.25(D), 7.50(D6), 7.05(S), 7.15(D), 7.35(D7), 8.00(D), 8.25(D6), 9.00(D), 9.30(D), 10.00(D67), 10.25(D), 11.00(D6), 11.30(D), 12.00(D), 12.30(D67), 13.00(D), 13.30(D), 14.00(D6), 14.25(D), 14.50(S), 15.05(D67), 15.15(D), 15.30(D), 16.10(D), 16.35(D6), 17.15(D), 17.35(D6), 17.45(7), 18.10(D), 18.30(D), 19.25(D6), 20.25(D7), 21.20(D), 23.15(D)
    Pisarowce (dół) Nż. 5.59(D), 6.29(D), 7.54(D6), 7.09(S), 7.19(D), 7.39(D7), 8.04(D), 8.29(D6), 9.04(D), 9.34(D), 10.04(D67), 10.29(D), 11.04(D6), 11.34(D), 12.04(D), 12.34(D67), 13.04(D), 13.34(D), 14.04(D6), 14.29(D), 14.54(S), 15.09(D67), 15.19(D), 15.34(D), 16.14(D), 16.39(D6), 17.19(D), 17.39(D6), 17.49(7), 18.14(D), 18.34(D), 19.29(D6), 20.29(D7), 21.24(D), 23.19(D)
    Pisarowce Skrz. 6.00(D), 6.30(D), 7.55(D6), 7.10(S), 7.20(D), 7.40(D7), 8.05(D), 8.30(D6), 9.05(D), 9.35(D), 10.05(D67), 10.30(D), 11.05(D6), 11.35(D), 12.05(D), 12.35(D67), 13.05(D), 13.35(D), 14.05(D6), 14.30(D), 14.55(S), 15.10(D67), 15.20(D), 15.35(D), 16.15(D), 16.40(D6), 17.20(D), 17.40(D6), 17.50(7), 18.15(D), 18.35(D), 19.30(D6), 20.30(D7), 21.25(D), 23.20(D)
    Nowosielce P.K. Nż. 6.01(D), 6.31(D), 7.56(D6), 7.11(S), 7.21(D), 7.41(D7), 8.06(D), 8.31(D6), 9.06(D), 9.36(D), 10.06(D67), 10.31(D), 11.06(D6), 11.36(D), 12.06(D), 12.36(D67), 13.06(D), 13.36(D), 13.06(D6), 14.31(D), 14.56(S), 15.11(D67), 15.21(D), 15.36(D), 16.16(D), 16.41(D6), 17.21(D), 17.41(D6), 17.51(7), 18.16(D), 18.36(D), 19.31(D6), 20.31(D7), 21.26(D), 23.21(D)
    Nowosielce (stadion) 6.02(D), 6.32(D), 7.57(D6), 7.12(S), 7.22(D), 7.42(D7), 8.07(D), 8.32(D6), 9.07(D), 9.37(D), 10.07(D67), 10.32(D), 11.07(D6), 11.37(D), 12.07(D), 12.37(D67), 13.07(D), 13.37(D), 14.07(D6), 14.32(D), 14.57(S), 15.12(D67), 15.22(D), 15.37(D), 16.17(D), 16.42(D6), 17.22(D), 17.42(D6), 17.52(7), 18.17(D), 18.37(D), 19.32(D6), 20.32(D7), 21.27(D), 23.22(D)
    Długie (granica) Nż. 6.04(D), 6.34(D), 7.59(D6), 7.14(S), 7.24(D), 7.44(D7), 8.09(D), 8.34(D6), 9.09(D), 9.39(D), 10.09(D67), 10.34(D), 11.09(D6), 11.39(D), 12.09(D), 12.39(D67), 13.09(D), 13.39(D), 14.09(D6), 14.34(D), 14.59(S), 15.14(D67), 15.24(D), 15.39(D), 16.19(D), 16.44(D6), 17.24(D), 17.44(D6), 17.54(7), 18.19(D), 18.39(D), 19.34(D6), 20.34(D7), 21.29(D), 23.24(D)
    Długie I 6.05(D), 6.35(D), 7.00(D6), 7.15(S), 7.25(D), 7.45(D7), 8.10(D), 8.35(D6), 9.10(D), 9.40(D), 10.10(D67), 10.35(D), 11.10(D6), 11.40(D), 12.10(D), 12.40(D67), 13.10(D), 13.40(D), 14.10(D6), 14.35(D), 15.00(S), 15.15(D67), 15.25(D), 15.40(D), 16.20(D), 16.45(D6), 17.25(D), 17.45(D6), 17.55(7), 18.20(D), 18.40(D), 19.35(D6), 20.35(D7), 21.30(D), 23.25(D)
    Zarszyn PKP 6.07(D), 6.37(D), 7.02(D6), 7.17(S), 7.27(D), 7.47(D7), 8.12(D), 8.37(D6), 9.12(D), 9.42(D), 10.12(D67), 10.37(D), 11.12(D6), 11.42(D), 12.12(D), 12.42(D67), 13.12(D), 13.42(D), 14.12(D6), 14.37(D), 15.02(S), 15.17(D67), 15.27(D), 15.42(D), 16.22(D), 16.47(D6), 17.27(D), 17.47(D6), 17.57(7), 18.22(D), 18.42(D), 19.37(D6), 20.37(D7), 21.32(D), 23.27(D)
    Zarszyn Ośrodek Zdrowia Nż. 6.08(D), 6.38(D), 7.03(D6), 7.18(S), 7.28(D), 7.48(D7), 8.13(D), 8.38(D6), 9.13(D), 9.43(D), 10.13(D67), 10.38(D), 11.13(D6), 11.43(D), 12.13(D), 12.43(D67), 13.13(D), 13.43(D), 14.13(D6), 14.38(D), 15.03(S), 15.18(D67), 15.28(D), 15.43(D), 16.23(D), 16.48(D6), 17.28(D), 17.48(D6), 17.58(7), 18.23(D), 18.43(D), 19.38(D6), 20.38(D7), 21.33(D), 23.28(D)
    Besko - ZapowiedŸ Nż. 6.10(D), 6.40(D), 7.05(D6), 7.20(S), 7.30(D), 7.50(D7), 8.15(D), 8.40(D6), 9.15(D), 9.45(D), 10.15(D67), 10.40(D), 11.15(D6), 11.45(D), 12.15(D), 12.45(D67), 13.15(D), 13.45(D), 14.15(D6), 14.40(D), 15.05(S), 15.20(D67), 15.30(D), 15.45(D), 16.25(D), 16.50(D6), 17.30(D), 17.50(D6), 18.00(7), 18.25(D), 18.45(D), 19.40(D6), 20.40(D7), 21.35(D), 23.30(D)
    Besko POM Nż. 6.13(D), 6.43(D), 7.08(D6), 7.23(S), 7.33(D), 7.53(D7), 8.18(D), 8.43(D6), 9.18(D), 9.48(D), 10.18(D67), 10.43(D), 11.18(D6), 11.48(D), 12.18(D), 12.48(D67), 13.18(D), 13.48(D), 14.18(D6), 14.43(D), 15.08(S), 15.23(D67), 15.33(D), 15.48(D), 16.28(D), 16.53(D6), 17.33(D), 17.53(D6), 18.03(7), 18.28(D), 18.48(D), 19.43(D6), 20.43(D7), 21.38(D), 23.33(D)
    Besko Skrz. 4.55(D), 5.45(D), 6.14(D), 6.40(S), 6.44(D), 6.52(S), 7.09(D6), 7.24(S), 7.34(D), 7.54(D7), 8.19(D), 8.44(D6), 9.19(D), 9.49(D), 10.19(D67), 10.44(D), 11.19(D6), 11.49(D), 12.19(D), 12.49(D67), 13.19(D), 13.49(D), 14.19(D6), 14.44(D), 15.09(S), 14.55(S), 15.24(D67), 15.34(D), 15.39(S), 15.49(D), 16.29(D), 16.54(D6), 17.34(D), 17.54(D6), 18.04(7), 18.29(D), 18.49(D), 19.44(D6), 20.44(D7), 21.39(D), 23.34(D)
    Besko Szkoła Nż. 7.36(D), 15.36(D67), 23.36(D)
    Besko Nż. 4.56(D), 5.46(D), 6.15(D), 6.41(S), 6.45(D), 6.53(S), 7.10(D6), 7.25(S), 7.55(D7), 8.20(D), 8.45(D6), 9.20(D), 9.50(D), 10.20(D67), 10.45(D), 11.20(D6), 11.50(D), 12.20(D), 13.50(D67), 13.20(D), 13.50(D), 14.20(D6), 14.45(D), 15.10(S), 14.56(S), 15.25(D67), 15.40(S), 15.50(D), 16.30(D), 16.55(D6), 17.35(D), 17.55(D6), 18.05(7), 18.30(D), 18.50(D), 19.45(D6), 20.45(D7), 21.40(D)
    Sieniawa Skrż. Nż. 5.00(D), 5.50(D), 6.19(D), 6.45(S), 6.49(D), 6.57(S), 7.14(D6), 7.29(S), 7.59(D7), 8.24(D), 8.49(D6), 9.24(D), 9.54(D), 10.24(D67), 10.49(D), 11.24(D6), 11.54(D), 12.24(D), 13.54(D67), 13.24(D), 13.54(D), 14.24(D6), 14.49(D), 15.14(S), 15.00(S), 15.29(D67), 15.44(S), 15.54(D), 16.34(D), 16.59(D6), 17.39(D), 17.59(D6), 18.09(7), 18.34(D), 18.54(D), 19.49(D6), 20.49(D7), 21.44(D)
    Sieniawa Łazy Nż. 5.01(D), 5.51(D), 6.20(D), 6.46(S), 6.50(D), 6.58(S), 7.15(D6), 7.30(S), 8.00(D7), 8.25(D), 8.50(D6), 9.25(D), 9.55(D), 10.25(D67), 10.50(D), 11.25(D6), 11.55(D), 12.25(D), 13.55(D67), 13.25(D), 13.55(D), 14.25(D6), 14.50(D), 15.15(S), 15.01(S), 15.30(D67), 15.45(S), 15.55(D), 16.35(D), 17.00(D6), 17.40(D), 18.00(D6), 18.10(7), 18.35(D), 18.55(D), 19.50(D6), 20.50(D7), 21.45(D)
    Rymanów Rynek 5.03(D), 5.53(D), 6.22(D), 6.48(S), 6.52(D), 7.00(S), 7.17(D6), 7.32(S), 8.02(D7), 8.27(D), 8.52(D6), 9.27(D), 9.57(D), 10.27(D67), 10.52(D), 11.27(D6), 11.57(D), 12.27(D), 13.57(D67), 13.27(D), 13.57(D), 14.27(D6), 14.52(D), 15.17(S), 15.03(S), 15.32(D67), 15.47(S), 15.57(D), 16.37(D), 17.02(D6), 17.42(D), 18.02(D6), 18.12(7), 18.37(D), 18.57(D), 19.52(D6), 20.52(D7), 21.47(D)
    Rymanów ul.Bieleckiego Nż. 5.04(D), 5.54(D), 6.23(D), 6.49(S), 6.53(D), 7.01(S), 7.18(D6), 7.33(S), 8.03(D7), 8.28(D), 8.53(D6), 9.28(D), 9.58(D), 10.28(D67), 10.53(D), 11.28(D6), 11.58(D), 12.28(D), 13.58(D67), 13.28(D), 13.58(D), 14.28(D6), 14.53(D), 15.18(S), 15.04(S), 15.33(D67), 15.48(S), 15.58(D), 16.38(D), 17.03(D6), 17.43(D), 18.03(D6), 18.13(7), 18.38(D), 18.58(D), 19.53(D6), 20.53(D7), 21.48(D)
    Klimkówka Nż. 5.07(D), 5.57(D), 6.26(D), 6.52(S), 6.56(D), 7.04(S), 7.21(D6), 7.36(S), 8.06(D7), 8.31(D), 8.56(D6), 9.31(D), 10.01(D), 10.31(D67), 10.56(D), 11.31(D6), 12.01(D), 12.31(D), 13.01(D67), 13.31(D), 14.01(D), 14.31(D6), 14.56(D), 15.21(S), 15.07(S), 15.36(D67), 15.51(S), 16.01(D), 16.41(D), 17.06(D6), 17.46(D), 18.06(D6), 18.16(7), 18.41(D), 19.01(D), 19.56(D6), 20.56(D7), 21.51(D)
    Iwonicz Skrz. 5.11(D), 6.01(D), 6.30(D), 6.56(S), 7.00(D), 7.08(S), 7.25(D6), 7.40(S), 8.10(D7), 8.35(D), 9.00(D6), 9.35(D), 10.05(D), 10.35(D67), 11.00(D), 11.35(D6), 12.05(D), 12.35(D), 13.05(D67), 13.35(D), 14.05(D), 14.35(D6), 15.00(D), 15.25(S), 15.11(S), 15.40(D67), 15.55(S), 16.05(D), 16.45(D), 17.10(D6), 17.50(D), 18.10(D6), 18.20(7), 18.45(D), 19.05(D), 20.00(D6), 21.00(D7), 21.55(D)
    Iwonicz Nż. 5.12(D), 6.02(D), 6.31(D), 6.57(S), 7.01(D), 7.09(S), 7.26(D6), 7.41(S), 8.11(D7), 8.36(D), 9.01(D6), 9.36(D), 10.06(D), 10.36(D67), 11.01(D), 11.36(D6), 12.06(D), 12.36(D), 13.06(D67), 13.36(D), 14.06(D), 14.36(D6), 15.01(D), 15.26(S), 15.12(S), 15.41(D67), 15.56(S), 16.06(D), 16.46(D), 17.11(D6), 17.51(D), 18.11(D6), 18.21(7), 18.46(D), 19.06(D), 20.01(D6), 21.01(D7), 21.56(D)
    Miejsce Piastowe 5.15(D), 6.05(D), 6.34(D), 7.00(S), 7.04(D), 7.12(S), 7.29(D6), 7.44(S), 8.14(D7), 8.39(D), 9.04(D6), 9.39(D), 10.09(D), 10.39(D67), 11.04(D), 11.39(D6), 12.09(D), 12.39(D), 13.09(D67), 13.39(D), 14.09(D), 14.39(D6), 15.04(D), 15.29(S), 15.15(S), 15.44(D67), 15.59(S), 16.09(D), 16.49(D), 17.14(D6), 17.54(D), 18.14(D6), 18.24(7), 18.49(D), 19.09(D), 20.04(D6), 21.04(D7), 21.59(D)
    Krosno, Suchodół Nż. 5.20(D), 6.10(D), 6.39(D), 7.05(S), 7.09(D), 7.17(S), 7.34(D6), 7.49(S), 8.19(D7), 8.44(D), 9.09(D6), 9.44(D), 10.14(D), 10.44(D67), 11.09(D), 11.44(D6), 12.14(D), 12.44(D), 13.14(D67), 13.44(D), 14.14(D), 14.44(D6), 15.09(D), 15.34(S), 15.20(S), 15.49(D67), 16.04(S), 16.14(D), 16.54(D), 17.19(D6), 17.59(D), 18.19(D6), 18.29(7), 18.54(D), 19.14(D), 20.09(D6), 21.09(D7), 22.04(D)
    Krosno, Starostwo Powiatowe Nż. 5.21(D), 6.11(D), 6.40(D), 7.06(S), 7.10(D), 7.18(S), 7.35(D6), 7.50(S), 8.20(D7), 8.45(D), 9.10(D6), 9.45(D), 10.15(D), 10.45(D67), 11.10(D), 11.45(D6), 12.15(D), 12.45(D), 13.15(D67), 13.45(D), 14.15(D), 14.45(D6), 15.10(D), 15.35(S), 15.21(S), 15.50(D67), 16.05(S), 16.15(D), 16.55(D), 17.20(D6), 18.00(D), 18.20(D6), 18.30(7), 18.55(D), 19.15(D), 20.10(D6), 21.10(D7), 22.05(D)
    Krosno, Lwowska Nż. 5.22(D), 6.12(D), 6.41(D), 7.07(S), 7.11(D), 7.19(S), 7.36(D6), 7.51(S), 8.21(D7), 8.46(D), 9.11(D6), 9.46(D), 10.16(D), 10.46(D67), 11.11(D), 11.46(D6), 12.16(D), 12.46(D), 13.16(D67), 13.46(D), 14.16(D), 14.46(D6), 15.11(D), 15.36(S), 15.22(S), 15.51(D67), 16.06(S), 16.16(D), 16.56(D), 17.21(D6), 18.01(D), 18.21(D6), 18.31(7), 18.56(D), 19.16(D), 20.11(D6), 21.11(D7), 22.06(D)
    Krosno Plac Konstytucji 3 Maja Nż. 5.23(D), 6.13(D), 6.42(D), 7.08(S), 7.12(D), 7.20(S), 7.37(D6), 7.52(S), 8.22(D7), 8.47(D), 9.12(D6), 9.47(D), 10.17(D), 10.47(D67), 11.12(D), 11.47(D6), 12.17(D), 12.47(D), 13.17(D67), 13.47(D), 14.17(D), 14.47(D6), 15.12(D), 15.37(S), 15.23(S), 15.52(D67), 16.07(S), 16.17(D), 16.57(D), 17.22(D6), 18.02(D), 18.22(D6), 18.32(7), 18.57(D), 19.17(D), 20.12(D6), 21.12(D7), 22.07(D)
    Krosno Podwale Nż. 5.24(D), 6.14(D), 6.43(D), 7.09(S), 7.13(D), 7.21(S), 7.38(D6), 7.53(S), 8.23(D7), 8.48(D), 9.13(D6), 9.48(D), 10.18(D), 10.48(D67), 11.13(D), 11.48(D6), 12.18(D), 12.48(D), 13.18(D67), 13.48(D), 14.18(D), 14.48(D6), 15.13(D), 15.38(S), 15.24(S), 15.53(D67), 16.08(S), 16.18(D), 16.58(D), 17.23(D6), 18.03(D), 18.23(D6), 18.33(7), 18.58(D), 19.18(D), 20.13(D6), 21.13(D7), 22.08(D)
    Krosno Krakowska Cmentarz Nż. 5.25(D), 6.15(D), 6.44(D), 7.10(S), 7.14(D), 7.22(S), 7.39(D6), 7.54(S), 8.24(D7), 8.49(D), 9.14(D6), 9.49(D), 10.19(D), 10.49(D67), 11.14(D), 11.49(D6), 12.19(D), 12.49(D), 13.19(D67), 13.49(D), 14.19(D), 14.49(D6), 15.14(D), 15.39(S), 15.25(S), 15.54(D67), 16.09(S), 16.19(D), 16.59(D), 17.24(D6), 18.04(D), 18.24(D6), 18.34(7), 18.59(D), 19.19(D), 20.14(D6), 21.14(D7), 22.09(D)
    Krosno Dworzec (stanow. Nr1) 5.26(D), 6.16(D), 6.45(D), 7.11(S), 7.15(D), 7.23(S), 7.40(D6), 7.55(S), 8.25(D7), 8.50(D), 9.15(D6), 9.50(D), 10.20(D), 10.50(D67), 11.15(D), 11.50(D6), 12.20(D), 12.50(D), 13.20(D67), 13.50(D), 14.20(D), 14.50(D6), 15.15(D), 15.40(S), 15.26(S), 15.55(D67), 16.10(S), 16.20(D), 17.00(D), 17.25(D6), 18.05(D), 18.25(D6), 18.35(7), 19.00(D), 19.20(D), 20.15(D6), 21.15(D7), 22.10(D)
    Krosno Huta Techniczna Nż. 5.31(D), 13.25(D67), 21.20(D7)

    Legenda:
    D - kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz świąt
    S - kursuje w dni nauki szkolnej
    6 - kursuje w soboty
    7 - kursuje w niedziele

    Informacja telefoniczna: 13 432 47 25, 500 140 934

    Ostatnia aktualizacja: 15.07.2014
    Abonament do: 31.12.2014

    Zgłoś zmiany lub uwagi



    Wydrukuj Drukuj
    Wyszukiwarka

    REKLAMA



    Partnerzy
    portalu:
    Stimo Sklep Sfera PC Radio Taxi 9626 PWSZ w KrośnieMedia Design
    Informacje  | WiadomościArchiwumFotoblogPrognoza pogody
    Kultura  | Wydarzenia kulturalno-rozrywkoweArchiwum • Terminarze kin: Sokół, artKino
    Krosno  | O mieścieSamorząd
    Internet  | Katalog lokalnych stron
    Komunikacja internetowa  | Tablica ogłoszeńOpinieCzatKartki elektroniczne
    Informator:  | FinansePizza na telefonDania na telefon • Rozkłady: MKS, PKS, PKP, busyPolicjaKsiążka telefoniczna
    Kupuj:  | Bilety
    Archiwum wydarzeń 
    specjalnych
     
    | Biennale Lnu 2002 • Wybory samorządowe 2002, 2006, 2010Flash mob • Galicja Blues Festival: 2004, 2005, 2006, 2007Biennale Fotografii o Krośnie 2000-2005Zabytki poprzemysłowe PodkarpaciaFinał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2005Wyprawy rowerowe 2005Zlot 4x4 2004-2006Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Krosna - 2005-2008Górskie Zawody Balonowe 2000-2009Kartki z wakacji 2003-2006

    Krośnieński Portal Internetowy Krosno24.pl. Istnieje od 2002 r. Wydawcą portalu jest firma SpeedArt.
    Uproszczona wersja portalu na telefon komórkowy: www.krosno24.mobi
    Kontakt z redakcją: e-mail - redakcja@krosno24.pl, tel. 13 493 44 44

    Nowości / Zespół / Prywatność / Prawa autorskie / Oglądalność portalu / Patronat medialny / Reklama / Kontakt / Więcej