Ustaw Krosno24.pl jako strona startowa Zaloguj się
Kanał YouTube Ogłoszenia Wasze galerie Wizytówki firm
Filmy
(179)
Anonse
(5037)
Foto
(16384)
Firmy
(160)
Krosno24.pl - Krośnieński Portal Internetowy
Kartki  elektroniczne Katalog Czat Opinie
Kartki
(112)
Strony
(837)
Czateria
(36)
Opinie
(446051)

Mapa portalu: Centrum > Prywatne busy międzymiastowe > Rozkład jazdy

Busy

Airbus:
  • Krosno-Kraków-Krosno
  • Krosno-Warszawa-Krosno
  • Amigo:
  • Bytom-Krosno-Polańczyk
  • Barbara:
  • Krosno-Kraków-Krosno
  • Beskid:
  • Krosno-Głojsce-Krosno
  • Krosno-Głębokie-Krosno
  • Krosno-Łęki Dukielskie przez Wrocankę
  • Bodek:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno przez Lutczę
  • Krosno-Rzeszów-Krosno przez Strzyżów
  • Krosno-Dukla-Barwinek
  • Krosno-Kobylany-Krosno
  • Busik:
  • Krosno-Strzyżów-Krosno
  • Krosno-Brzozów-Krosno
  • Dromader:
  • Lubatowa-Iwonicz Zdrój-Lubatowa
  • Krosno-Lubatowa-Krosno
  • Jacek:
  • Krosno-Brzozów-Krosno p. Haczów
  • Krosno-Haczów-Brzozów
  • Krosno-Brzozów-Krosno p. Malinówkę
  • Krosno-Wola Komborska-Krosno
  • Brzozów-Wola Jasienicka
  • Kubuś:
  • Krosno-Jasło-Krosno
  • Krosno-Sanok-Krosno
  • Marcel:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno
  • Miś:
  • Gorlice-Jasło-Rzeszów-Warszawa
  • Krosno-Dobieszyn-Jedlicze-Chlebna
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Jasionka
  • Krosno-Frysztak-Strzyżów
  • Krosno-Łubienko
  • Neobus:
  • Krosno-Warszawa-Krosno
  • Krosno-Wrocław-Krosno
  • Nikitrans:
  • Krosno-Jasło-Kraków
  • San Bus:
  • Ustrzyki Dolne-Kraków-Ustrz. Dln. (przez Krosno)
  • Ustrzyki Górne-Kraków-Ustrz. Górne (przez Krosno)
  • Transport:
  • Iwonicz Zdrój-Krosno-Katowice


  • Zgłoś zmiany lub błędy
  • Firmy, które obsługują linie busów z Krosna lub do Krosna i chcą zaistnieć w tym dziale informatora prosimy o kontakt z redakcją portalu: redakcja@krosno24.pl lub tel. 13 493 44 44

    Rozkład jazdy

    Kubuś - prywatna komunikacja na trasie Krosno - Sanok

    PrzystanekGodziny odjazdów
    Krosno Dworzec stanow. Nr 14.45 (5), 5.15 (5), 5.40 (6), 6.05 (s), 6.20 (5), 6.45 (6), 7.05 (5), 7.30 (5), 8.10 (5), 8.40 (6), 9.05 (5), 9.35 (6), 10.00 (5), 10.40 (5), 11.15 (6), 11.35 (5), 12.00 (5), 12.35 (6), 13.00 (5), 13.45 (6), 14.10 (s), 14.15 (5), 14.40 (5), 15.00 (s), 15.10 (6), 15.40 (5), 16.05 (s), 16.15 (6), 16.55 (5), 17.15 (5), 18.10 (5), 19.10 (5), 20.10 (5) (5)
    Krosno ul.Podwale4.47 (5), 5.17 (5), 5.42 (6), 6.07 (s), 6.22 (5), 6.47 (6), 7.07 (5), 7.32 (5), 8.12 (5), 8.42 (6), 9.07 (5), 9.37 (6), 10.02 (5), 10.42 (5), 11.17 (6), 11.37 (5), 12.02 (5), 12.37 (6), 13.02 (5), 13.47 (6), 14.12 (s), 14.17 (5), 14.42 (5), 15.02 (s), 15.12 (6), 15.42 (5), 16.07 (s), 16.17 (6), 16.57 (5), 17.17 (5), 18.12 (5), 19.12 (5), 20.12 (5)
    Krosno ul. Kino Nż.4.48 (5), 5.18 (5), 5.43 (6), 6.08 (s), 6.23 (5), 6.48 (6), 7.08 (5), 7.33 (5), 8.13 (5), 8.43 (6), 9.08 (5), 9.38 (6), 10.03 (5), 10.43 (5), 11.18 (6), 11.38 (5), 12.03 (5), 12.38 (6), 13.03 (5), 13.48 (6), 14.13 (s), 14.18 (5), 14.43 (5), 15.03 (s), 15.13 (6), 15.43 (5), 16.08 (s), 16.18 (6), 16.58 (5), 17.18 (5), 18.13 (5), 19.13 (5), 20.13 (5)
    Krosno ul.Lwowska PKP4.49 (5), 5.19 (5), 5.44 (6), 6.09 (s), 6.24 (5), 6.49 (6), 7.09 (5), 7.34 (5), 8.14 (5), 8.44 (6), 9.09 (5), 9.39 (6), 10.04 (5), 10.44 (5), 11.19 (6), 11.39 (5), 12.04 (5), 12.39 (6), 13.04 (5), 13.49 (6), 14.14 (s), 14.19 (5), 14.44 (5), 15.04 (s), 15.14 (6), 15.44 (5), 16.09 (s), 16.19 (6), 16.59 (5), 17.19 (5), 18.14 (5), 19.14 (5), 20.14 (5)
    Krosno Bieszczadzka Suchodół Nż.4.51 (5), 5.21 (5), 5.46 (6), 6.11 (s), 6.26 (5), 6.51 (6), 7.11 (5), 7.36 (5), 8.16 (5), 8.46 (6), 9.11 (5), 9.41 (6), 10.06 (5), 10.46 (5), 11.21 (6), 11.41 (5), 12.06 (5), 12.41 (6), 13.06 (5), 13.51 (6), 14.16 (s), 14.21 (5), 14.46 (5), 15.06 (s), 15.16 (6), 15.46 (5), 16.11 (s), 16.21 (6), 17.01 (5), 17.21 (5), 18.16 (5), 19.16 (5), 20.16 (5)
    Miejsce Piastowe4.57 (5), 5.27 (5), 5.52 (6), 6.17 (s), 6.32 (5), 6.57 (6), 7.17 (5), 7.42 (5), 8.22 (5), 8.52 (6), 9.17 (5), 9.47 (6), 10.12 (5), 10.52 (5), 11.27 (6), 11.47 (5), 12.12 (5), 12.47 (6), 13.12 (5), 13.57 (6), 14.22 (s), 14.27 (5), 14.52 (5), 15.12 (s), 15.22 (6), 15.52 (5), 16.17 (s), 16.27 (6), 17.07 (5), 17.27 (5), 18.22 (5), 19.22 (5), 20.22 (5)
    Iwonicz Nż.5.00 (5), 5.30 (5), 5.55 (6), 6.20 (s), 6.35 (5), 7.00 (6), 7.20 (5), 7.45 (5), 8.25 (5), 8.55 (6), 9.20 (5), 9.50 (6), 10.15 (5), 10.55 (5), 11.30 (6), 11.50 (5), 12.15 (5), 12.50 (6), 13.15 (5), 14.00 (6), 14.25 (s), 14.30 (5), 14.55 (5), 15.15 (s), 15.25 (6), 15.55 (5), 16.20 (s), 16.30 (6), 17.10 (5), 17.30 (5), 18.25 (5), 19.25 (5), 20.25 (5)
    Iwonicz Skrz.5.01 (5), 5.31 (5), 5.56 (6), 6.21 (s), 6.36 (5), 7.01 (6), 7.21 (5), 7.46 (5), 8.26 (5), 8.56 (6), 9.21 (5), 9.51 (6), 10.16 (5), 10.56 (5), 11.31 (6), 11.51 (5), 12.16 (5), 12.51 (6), 13.16 (5), 14.01 (6), 14.26 (s), 14.31 (5), 14.56 (5), 15.16 (s), 15.26 (6), 15.56 (5), 16.21 (s), 16.31 (6), 17.11 (5), 17.31 (5), 18.26 (5), 19.26 (5), 20.26 (5)
    Klimkówka Nż.5.05 (5), 5.35 (5), 6.00 (6), 6.25 (s), 6.40 (5), 7.05 (6), 7.25 (5), 7.50 (5), 8.30 (5), 9.00 (6), 9.25 (5), 9.55 (6), 10.20 (5), 11.00 (5), 11.35 (6), 11.55 (5), 12.20 (5), 12.55 (6), 13.20 (5), 14.05 (6), 14.30 (s), 14.35 (5), 15.00 (5), 15.20 (s), 15.30 (6), 16.00 (5), 16.25 (s), 16.35 (6), 17.15 (5), 17.35 (5), 18.30 (5), 19.30 (5), 20.30 (5)
    Rymanów Bieleckiego Nż.5.08 (5), 5.38 (5), 6.03 (6), 6.28 (s), 6.43 (5), 7.08 (6), 7.28 (5), 7.53 (5), 8.33 (5), 9.03 (6), 9.28 (5), 9.58 (6), 10.23 (5), 11.03 (5), 11.38 (6), 11.58 (5), 12.23 (5), 12.58 (6), 13.23 (5), 14.08 (6), 14.33 (s), 14.38 (5), 15.03 (5), 15.23 (s), 15.33 (6), 16.03 (5), 16.28 (s), 16.38 (6), 17.18 (5), 17.38 (5), 18.33 (5), 19.33 (5), 20.33 (5)
    Rymanów Rynek5.09 (5), 5.39 (5), 6.04 (6), 6.29 (s), 6.44 (5), 7.09 (6), 7.29 (5), 7.54 (5), 8.34 (5), 9.04 (6), 9.29 (5), 9.59 (6), 10.24 (5), 11.04 (5), 11.39 (6), 11.59 (5), 12.24 (5), 12.59 (6), 13.24 (5), 14.09 (6), 14.34 (s), 14.39 (5), 15.04 (5), 15.24 (s), 15.34 (6), 16.04 (5), 16.29 (s), 16.39 (6), 17.19 (5), 17.39 (5), 18.34 (5), 19.34 (5), 20.34 (5)
    Sieniawa Łazy Nż.5.11 (5), 5.41 (5), 6.06 (6), 6.31 (s), 6.46 (5), 7.11 (6), 7.31 (5), 7.56 (5), 8.36 (5), 9.06 (6), 9.31 (5), 10.01 (6), 10.26 (5), 11.06 (5), 11.41 (6), 12.01 (5), 12.26 (5), 13.01 (6), 13.26 (5), 14.11 (6), 14.36 (s), 14.41 (5), 15.06 (5), 15.26 (s), 15.36 (6), 16.06 (5), 16.31 (s), 16.41 (6), 17.21 (5), 17.41 (5), 18.36 (5), 19.36 (5), 20.36 (5)
    Sieniawa Skrż. Nż.5.12 (5), 5.42 (5), 6.07 (6), 6.32 (s), 6.47 (5), 7.12 (6), 7.32 (5), 7.57 (5), 8.37 (5), 9.07 (6), 9.32 (5), 10.02 (6), 10.27 (5), 11.07 (5), 11.42 (6), 12.02 (5), 12.27 (5), 13.02 (6), 13.27 (5), 14.12 (6), 14.37 (s), 14.42 (5), 15.07 (5), 15.27 (s), 15.37 (6), 16.07 (5), 16.32 (s), 16.42 (6), 17.22 (5), 17.42 (5), 18.37 (5), 19.37 (5), 20.37 (5)
    Besko Nż.5.16 (5), 5.46 (5), 6.11 (6), 6.36 (s), 6.51 (5), 7.16 (6), 7.36 (5), 8.01 (5), 8.41 (5), 9.11 (6), 9.36 (5), 10.06 (6), 10.31 (5), 11.11 (5), 11.46 (6), 12.06 (5), 12.31 (5), 13.06 (6), 13.31 (5), 14.16 (6), 14.41 (s), 14.46 (5), 15.11 (5), 15.31 (s), 15.41 (6), 16.11 (5), 16.36 (s), 16.46 (6), 17.26 (5), 17.46 (5), 18.41 (5), 19.41 (5), 20.41 (5)
    Besko Skrz.5.17 (5), 5.47 (5), 6.12 (6), 6.37 (s), 6.52 (5), 7.17 (6), 7.37 (5), 8.02 (5), 8.42 (5), 9.12 (6), 9.37 (5), 10.07 (6), 10.32 (5), 11.12 (5), 11.47 (6), 12.07 (5), 12.32 (5), 13.07 (6), 13.32 (5), 14.17 (6), 14.42 (s), 14.47 (5), 15.12 (5), 15.32 (s), 15.42 (6), 16.12 (5), 16.37 (s), 16.47 (6), 17.27 (5), 17.47 (5), 18.42 (5), 19.42 (5), 20.42 (5)
    Besko Pom Nż.5.18 (5), 5.48 (5), 6.13 (6), 6.38 (s), 6.53 (5), 7.18 (6), 7.38 (5), 8.03 (5), 8.43 (5), 9.13 (6), 9.38 (5), 10.08 (6), 10.33 (5), 11.13 (5), 11.48 (6), 12.08 (5), 12.33 (5), 13.08 (6), 13.33 (5), 14.18 (6), 14.43 (s), 14.48 (5), 15.13 (5), 15.33 (s), 15.43 (6), 16.13 (5), 16.38 (s), 16.48 (6), 17.28 (5), 17.48 (5), 18.43 (5), 19.43 (5), 20.43 (5)
    Besko, ZapowiedŸ Nż.5.21 (5), 5.51 (5), 6.16 (6), 6.56 (5), 7.21 (6), 7.41 (5), 8.06 (5), 8.46 (5), 9.16 (6), 9.41 (5), 10.11 (6), 10.36 (5), 11.16 (5), 11.51 (6), 12.11 (5), 12.36 (5), 13.11 (6), 13.36 (5), 14.21 (6), 14.51 (5), 15.16 (5), 15.46 (6), 16.16 (5), 16.51 (6), 17.31 (5), 17.51 (5), 18.46 (5), 19.46 (5), 20.46 (5)
    Zarszyn Ośrodek Zdrowia Nż.5.22 (5), 5.52 (5), 6.17 (6), 6.57 (5), 7.22 (6), 7.42 (5), 8.07 (5), 8.47 (5), 9.17 (6), 9.42 (5), 10.12 (6), 10.37 (5), 11.17 (5), 11.52 (6), 12.12 (5), 12.37 (5), 13.12 (6), 13.37 (5), 14.22 (6), 14.52 (5), 15.17 (5), 15.47 (6), 16.17 (5), 16.52 (6), 17.32 (5), 17.52 (5), 18.47 (5), 19.47 (5), 20.47 (5)
    Zarszyn PKP5.23 (5), 5.53 (5), 6.18 (6), 6.58 (5), 7.23 (6), 7.43 (5), 8.08 (5), 8.48 (5), 9.18 (6), 9.43 (5), 10.13 (6), 10.38 (5), 11.18 (5), 11.53 (6), 12.13 (5), 12.38 (5), 13.13 (6), 13.38 (5), 14.23 (6), 14.53 (5), 15.18 (5), 15.48 (6), 16.18 (5), 16.53 (6), 17.33 (5), 17.53 (5), 18.48 (5), 19.48 (5), 20.48 (5)
    Długie5.24 (5), 5.55 (5), 6.20 (6), 7.00 (5), 7.25 (6), 7.45 (5), 8.10 (5), 8.50 (5), 9.20 (6), 9.45 (5), 10.15 (6), 10.40 (5), 11.20 (5), 11.55 (6), 12.15 (5), 12.40 (5), 13.15 (6), 13.40 (5), 14.25 (6), 14.55 (5), 15.20 (5), 15.50 (6), 16.20 (5), 16.55 (6), 17.35 (5), 17.55 (5), 18.50 (5), 19.50 (5), 20.50 (5)
    Długie Granica Nż.5.26 (5), 5.56 (5), 6.21 (6), 7.01 (5), 7.26 (6), 7.46 (5), 8.11 (5), 8.51 (5), 9.21 (6), 9.46 (5), 10.16 (6), 10.41 (5), 11.21 (5), 11.56 (6), 12.16 (5), 12.41 (5), 13.16 (6), 13.41 (5), 14.26 (6), 14.56 (5), 15.21 (5), 15.51 (6), 16.21 (5), 16.56 (6), 17.36 (5), 17.56 (5), 18.51 (5), 19.51 (5), 20.51 (5)
    Nowosielce 5.28(5), 5.58 (5), 6.23 (6), 7.03 (5), 7.28 (6), 7.48 (5), 8.13 (5), 8.53 (5), 9.23 (6), 9.48 (5), 10.18 (6), 10.43 (5), 11.23 (5), 11.58 (6), 12.18 (5), 12.43 (5), 13.18 (6), 13.43 (5), 14.28 (6), 14.58 (5), 15.23 (5), 15.53 (6), 16.23 (5), 16.58 (6), 17.38 (5), 17.58 (5), 18.53 (5), 19.53 (5), 20.53 (5)
    Nowosielce P. K Nż.5.29 (5), 5.59 (5), 6.24 (6), 7.04 (5), 7.29 (6), 7.49 (5), 8.14 (5), 8.54 (5), 9.24 (6), 9.49 (5), 10.19 (6), 10.44 (5), 11.24 (5), 11.59 (6), 12.19 (5), 12.44 (5), 13.19 (6), 13.44 (5), 14.29 (6), 14.49 (5), 15.24 (5), 15.54 (6), 16.24 (5), 16.59 (6), 17.39 (5), 17.59 (5), 18.54 (5), 19.54 (5), 20.54 (5)
    Pisarowce5.30 (5), 6.00 (5), 6.25 (6), 7.05 (5), 7.30 (6), 7.50 (5), 8.15 (5), 8.55 (5), 9.25 (6), 9.50 (5), 10.20 (6), 10.45 (5), 11.25 (5), 12.00 (6), 12.20 (5), 12.45 (5), 13.20 (6), 13.45 (5), 14.30 (6), 15.00 (5), 15.25 (5), 15.55 (6), 16.25 (5), 17.00 (6), 17.40 (5), 18.00 (5), 18.55 (5), 19.55 (5), 20.55 (5)
    Zabłotce Nż.5.33 (5), 6.03 (5), 6.28 (6), 7.08 (5), 7.33 (6), 7.53 (5), 8.18 (5), 8.58 (5), 9.28 (6), 9.53 (5), 10.23 (6), 10.48 (5), 11.18 (5), 12.03 (6), 12.23 (5), 12.48 (5), 13.23 (6), 13.48 (5), 14.33 (6), 15.03 (5), 15.28 (5), 15.58 (6), 16.28 (5), 17.03 (6), 17.43 (5), 18.03 (5), 18.58 (5), 19.58 (5), 20.58 (5)
    Sanok Krakowska Dąbrówka Nż.5.36 (5), 6.06 (5), 6.31 (6), 7.11 (5), 7.36 (6), 7.56 (5), 8.21 (5), 9.01 (5), 9.31 (6), 9.56 (5), 10.26 (6), 10.51 (5), 11.31 (5), 12.06 (6), 12.26 (5), 12.51 (5), 13.26 (6), 13.51 (5), 14.36 (6), 15.06 (5), 15.31 (5), 16.01 (6), 16.31 (5), 17.06 (6), 17.46 (5), 18.06 (5), 19.01 (5), 20.01 (5), 21.01 (5)
    Sanok ul. Rymanowska Nż.5.39 (5), 6.09 (5), 6.34 (6), 7.14 (5), 7.39 (6), 7.59 (5), 8.24 (5), 9.04 (5), 9.34 (6), 9.59 (5), 10.29 (6), 10.54 (5), 11.34 (5), 12.09 (6), 12.29 (5), 12.54 (5), 13.29 (6), 13.54 (5), 14.39 (6), 15.09 (5), 15.34 (5), 16.04 (6), 16.34 (5), 17.09 (6), 17.49 (5), 18.09 (5), 19.04 (5), 20.04 (5), 21.04 (5)
    Sanok ul. Słowackiego Nż.5.41 (5), 6.11 (5), 6.36 (6), 7.16 (5), 7.41 (6), 8.01 (5), 8.26 (5), 9.06 (5), 9.36 (6), 10.01 (5), 10.31 (6), 10.56 (5), 11.36 (5), 12.11 (6), 12.31 (5), 12.56 (5), 13.31 (6), 13.56 (5), 14.41 (6), 15.11 (5), 15.36 (5), 16.06 (6), 16.36 (5), 17.11 (6), 17.51 (5), 18.11 (5), 19.06 (5), 20.06 (5), 21.06 (5)
    Sanok ul. Lipińskiego I Nż.5.42 (5), 6.12 (5), 6.37 (6), 7.17 (5), 7.42 (6), 8.02 (5), 8.27 (5), 9.07 (5), 9.37 (6), 10.02 (5), 10.32 (6), 10.57 (5), 11.37 (5), 12.12 (6), 12.32 (5), 12.57 (5), 13.32 (6), 13.57 (5), 14.42 (6), 15.12 (5), 15.37 (5), 16.07 (6), 16.37 (5), 17.12 (6), 17.52 (5), 18.12 (5), 19.07 (5), 20.07 (5), 21.07 (5)
    Sanok ul. Lipińskiego II Nż.5.43 (5), 6.13 (5), 6.38 (6), 7.18 (5), 7.43 (6), 8.03 (5), 8.28 (5), 9.08 (5), 9.38 (6), 10.03 (5), 10.33 (6), 10.58 (5), 11.38 (5), 12.13 (6), 12.33 (5), 12.58 (5), 13.33 (6), 13.58 (5), 14.43 (6), 15.13 (5), 15.38 (5), 16.08 (6), 16.38 (5), 17.13 (6), 17.53 (5), 18.13 (5), 19.08 (5), 20.08 (5), 21.08 (5)
    Sanok ul. Dworcowa5.45 (5), 6.15 (5), 6.40 (6), 7.20 (5), 7.45 (6), 8.05 (5), 8.30 (5), 9.10 (5), 9.40 (6), 10.05 (5), 10.35 (6), 11.00 (5), 11.40 (5), 12.15 (6), 12.35 (5), 13.00 (5), 13.35 (6), 14.00 (5), 14.45 (6), 15.15 (5), 15.40 (5), 16.10 (6), 16.40 (5), 17.15 (6), 17.55 (5), 18.15 (5), 19.10 (5), 20.10 (5), 21.10 (5)
    Sanok ul. Przemyska Nż.6.41 (6)

    Legenda:
    5 - kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz świąt
    s - kursuje w dni nauki szkolnej
    6 - kursuje od poniedziałku do soboty

    Telefoniczna rezerwacja biletów miesięcznych: 13 436 61 91, 500 140 934


    Kubuś - prywatna komunikacja na trasie Sanok - Krosno

    PrzystanekGodziny odjazdów
    Sanok ul. Dworcowa5.45 (5), 6.15 (5), 6.50 (6), 7.20 (5), 7.50 (5), 8.15 (6), 8.50 (5), 9.15 (5), 9.50 (6), 10.20 (5), 11.05 (6), 11.40 (5), 12.05 (5), 12.30 (6), 12.55 (5), 13.20 (5), 13.50 (6), 14.15 (5), 15.03 (6), 15.20 (5), 16.00 (5), 16.25 (6), 17.05 (5), 17.25 (6), 18.00 (5), 18.20 (5), 19.15 (5), 20.10 (5), 21.10 (5)
    Sanok ul. Przemyska15.21 (5)
    Sanok ul. Królowej Bony5.47 (5), 6.17 (5), 6.52 (6), 7.22 (5), 7.52 (5), 8.17 (6), 8.52 (5), 9.17 (5), 9.52 (6), 10.22 (5), 11.07 (6), 11.42 (5), 12.07 (5), 12.32 (6), 12.57 (5), 13.22 (5), 13.52 (6), 14.17 (5), 15.05 (6), 15.22 (5), 16.02 (5), 16.27 (6), 17.07 (5), 17.27 (6), 18.02 (5), 18.22 (5), 19.17 (5), 20.12 (5), 21.12 (5)
    Sanok ul. Dmowskiego I5.49 (5), 6.19 (5), 6.54 (6), 7.24 (5), 7.54 (5), 8.19 (6), 8.54 (5), 9.19 (5), 9.54 (6), 10.24 (5), 11.09 (6), 11.44 (5), 12.09 (5), 12.34 (6), 12.59 (5), 13.24 (5), 13.54 (6), 14.19 (5), 15.07 (6), 15.24 (5), 16.04 (5), 16.29 (6), 17.09 (5), 17.29 (6), 18.04 (5), 18.24 (5), 19.19 (5), 20.14 (5), 21.14 (5)
    Sanok ul. Dmowskiego II5.50 (5), 6.20 (5), 6.55 (6), 7.25 (5), 7.55 (5), 8.20 (6), 8.55 (5), 9.20 (5), 9.55 (6), 10.25 (5), 11.10 (6), 11.45 (5), 12.10 (5), 12.35 (6), 13.00 (5), 13.25 (5), 13.55 (6), 14.20 (5), 15.08 (6), 15.25 (5), 16.05 (5), 16.30 (6), 17.10 (5), 17.30 (6), 18.05 (5), 18.25 (5), 19.20 (5), 20.15 (5), 21.15 (5)
    Sanok ul. Rymanowska5.51 (5), 6.21 (5), 6.56 (6), 7.26 (5), 7.56 (5), 8.21 (6), 8.56 (5), 9.21 (5), 9.56 (6), 10.26 (5), 11.11 (6), 11.46 (5), 12.11 (5), 12.36 (6), 13.01 (5), 13.26 (5), 13.56 (6), 14.21 (5), 15.09 (6), 15.26 (5), 16.06 (5), 16.31 (6), 17.11 (5), 17.31 (6), 18.06 (5), 18.26 (5), 19.21 (5), 20.16 (5), 21.16 (5)
    Sanok Krakowska Dąbrówka5.54 (5), 6.24 (5), 6.59 (6), 7.29 (5), 7.59 (5), 8.24 (6), 8.59 (5), 9.24 (5), 9.59 (6), 10.29 (5), 11.14 (6), 11.49 (5), 12.14 (5), 12.39 (6), 13.04 (5), 13.29 (5), 13.59 (6), 14.24 (5), 15.12 (6), 15.29 (5), 16.09 (5), 16.34 (6), 17.14 (5), 17.34 (6), 18.09 (5), 18.29 (5), 19.24 (5), 20.19 (5), 21.19 (5)
    Zabłotce Nż.5.57 (5), 6.27 (5), 7.02 (6), 7.32 (5), 8.02 (5), 8.27 (6), 9.02 (5), 9.27 (5), 10.02 (6), 10.32 (5), 11.17 (6), 11.52 (5), 12.17 (5), 12.42 (6), 13.07 (5), 13.32 (5), 14.02 (6), 14.27 (5),15.15 (6), 15.32 (5), 16.12 (5), 16.37 (6), 17.17 (5), 17.37 (6), 18.12 (5), 18.32 (5), 19.27 (5), 20.22 (5), 21.22 (5)
    Pisarowce Szkoła5.59 (5), 6.29 (5), 7.04 (6), 7.34 (5), 8.04 (5), 8.29 (6), 9.04 (5), 9.29 (5), 10.04 (6), 10.34 (5), 11.19 (6), 11.54 (5), 12.19 (5), 12.44 (6), 13.09 (5), 13.34 (5), 14.04 (6), 14.29 (5),15.17 (6), 15.34 (5), 16.14 (5), 16.39 (6), 17.19 (5), 17.39 (6), 18.14 (5), 18.34 (5), 19.29 (5), 20.24 (5), 21.24 (5)
    Pisarowce6.00 (5), 6.30 (5), 7.05 (6), 7.35 (5), 8.05 (5), 8.30 (6), 9.05 (5), 9.30 (5), 10.05 (6), 10.35 (5), 11.20 (6), 11.55 (5), 12.20 (5), 12.45 (6), 13.10 (5), 13.35 (5), 14.05 (6), 14.30 (5),15.18 (6), 15.35 (5), 16.15 (5), 16.40 (6), 17.20 (5), 17.40 (6), 18.15 (5), 18.35 (5), 19.30 (5), 20.25 (5), 21.25 (5)
    Nowosielce P.K. Nż.6.01 (5), 6.31 (5), 7.06 (6), 7.36 (5), 8.06 (5), 8.31 (6), 9.06 (5), 9.31 (5), 10.06 (6), 10.36 (5), 11.21 (6), 11.56 (5), 12.21 (5), 12.46 (6), 13.11 (5), 13.36 (5), 13.06 (6), 14.31 (5),15.19 (6), 15.36 (5), 16.16 (5), 16.41 (6), 17.21 (5), 17.41 (6), 18.16 (5), 18.36 (5), 19.31 (5), 20.26 (5), 21.26 (5)
    Nowosielce6.02 (5), 6.32 (5), 7.07 (6), 7.37 (5), 8.07 (5), 8.32 (6), 9.07 (5), 9.32 (5), 10.07 (6), 10.37 (5), 11.22 (6), 11.57 (5), 12.22 (5), 12.47 (6), 13.12 (5), 13.37 (5), 14.07 (6), 14.32 (5),15.20 (6), 15.37 (5), 16.17 (5), 16.42 (6), 17.22 (5), 17.42 (6), 18.17 (5), 18.37 (5), 19.32 (5), 20.27 (5), 21.27 (5)
    Długie Granica Nż.6.04 (5), 6.34 (5), 7.09 (6), 7.39 (5), 8.09 (5), 8.34 (6), 9.09 (5), 9.34 (5), 10.09 (6), 10.39 (5), 11.24 (6), 11.59 (5), 12.24 (5), 12.49 (6), 13.14 (5), 13.39 (5), 14.09 (6), 14.34 (5),15.22 (6), 15.39 (5), 16.19 (5), 16.44 (6), 17.24 (5), 17.44 (6), 18.19 (5), 18.39 (5), 19.34 (5), 20.29 (5), 21.29 (5)
    Długie6.05 (5), 6.35 (5), 7.10 (6), 7.40 (5), 8.10 (5), 8.35 (6), 9.10 (5), 9.35 (5), 10.10 (6), 10.40 (5), 11.25 (6), 12.00 (5), 12.25 (5), 12.50 (6), 13.15 (5), 13.40 (5), 14.10 (6), 14.35 (5),15.23 (6), 15.40 (5), 16.20 (5), 16.45 (6), 17.25 (5), 17.45 (6), 18.20 (5), 18.40 (5), 19.35 (5), 20.30 (5), 21.30 (5)
    Zarszyn PKP6.07 (5), 6.37 (5), 7.12 (6), 7.42 (5), 8.12 (5), 8.37 (6), 9.12 (5), 9.37 (5), 10.12 (6), 10.42 (5), 11.27 (6), 12.02 (5), 12.27 (5), 12.52 (6), 13.17 (5), 13.42 (5), 14.12 (6), 14.37 (5),15.25 (6), 15.42 (5), 16.22 (5), 16.47 (6), 17.27 (5), 17.47 (6), 18.22 (5), 18.42 (5), 19.37 (5), 20.32 (5), 21.32 (5)
    Zarszyn Ośrodek Zdrowia Nż.6.08 (5), 6.38 (5), 7.13 (6), 7.43 (5), 8.13 (5), 8.38 (6), 9.13 (5), 9.38 (5), 10.13 (6), 10.43 (5), 11.28 (6), 12.03 (5), 12.28 (5), 12.53 (6), 13.18 (5), 13.43 (5), 14.13 (6), 14.38 (5),15.26 (6), 15.43 (5), 16.23 (5), 16.48 (6), 17.28 (5), 17.48 (6), 18.23 (5), 18.43 (5), 19.38 (5), 20.33 (5), 21.33 (5)
    Besko, ZapowiedŸ Nż.6.09 (5), 6.39 (5), 7.14 (6), 7.44 (5), 8.14 (5), 8.39 (6), 9.14 (5), 9.39 (5), 10.14 (6), 10.44 (5), 11.29 (6), 12.04 (5), 12.29 (5), 12.54 (6), 13.19 (5), 13.44 (5), 14.14 (6), 14.39 (5),15.27 (6), 15.44 (5), 16.24 (5), 16.49 (6), 17.29 (5), 17.49 (6), 18.24 (5), 18.44 (5), 19.39 (5), 20.34 (5), 21.34 (5)
    Besko Pom Nż.6.12 (5), 6.42 (5), 7.17 (6), 7.47 (5), 8.17 (5), 8.42 (6), 9.17 (5), 9.42 (5), 10.17 (6), 10.47 (5), 11.32 (6), 12.07 (5), 12.32 (5), 12.57 (6), 13.22 (5), 13.47 (5), 14.17 (6), 14.42 (5), 14.53 (s), 15.30 (6), 15.37 (s), 15.47 (5), 16.27 (5), 16.37 (s), 16.52 (6), 17.32 (5), 17.52 (6), 18.27 (5), 18.47 (5), 19.42 (5), 20.37 (5), 21.37 (5)
    Besko Skrz.5.49 (5), 6.13 (5), 6.43 (5), 6.43 (s), 7.18 (6), 7.48 (5), 8.18 (5), 8.43 (6), 9.18 (5), 9.43 (5), 10.18 (6), 10.48 (5), 11.33 (6), 12.08 (5), 12.33 (5), 12.58 (6), 13.23 (5), 13.48 (5), 14.18 (6), 14.43 (5), 14.54 (s), 15.31 (6), 15.38 (s), 15.48 (5), 16.28 (5), 16.38 (s), 16.53 (6), 17.33 (5), 17.53 (6), 18.28 (5), 18.48 (5), 19.43 (5), 20.38 (5), 21.38 (5)
    Besko Nż.5.50 (5), 6.14 (5), 6.44 (5), 6.44 (s), 7.19 (6), 7.49 (5), 8.19 (5), 8.44 (6), 9.19 (5), 9.44 (5), 10.19 (6), 10.49 (5), 11.34 (6), 12.09 (5), 12.34 (5), 12.59 (6), 13.24 (5), 13.49 (5), 14.19 (6), 14.44 (5), 14.55 (s), 15.32 (6), 15.39 (s), 15.49 (5), 16.29 (5), 16.39 (s), 16.54 (6), 17.34 (5), 17.54 (6), 18.29 (5), 18.49 (5), 19.44 (5), 20.39 (5), 21.39 (5)
    Sieniawa Skrż. Nż.5.54 (5), 6.18 (5), 6.48 (5), 6.48 (s), 7.23 (6), 7.53 (5), 8.23 (5), 8.48 (6), 9.23 (5), 9.48 (5), 10.23 (6), 10.53 (5), 11.38 (6), 12.13 (5), 12.38 (5), 13.03 (6), 13.28 (5), 13.53 (5), 14.23 (6), 14.48 (5), 14.59 (s), 15.36 (6), 15.43 (s), 15.53 (5), 16.33 (5), 16.43 (s), 16.58 (6), 17.38 (5), 17.58 (6), 18.33 (5), 18.53 (5), 19.48 (5), 20.43 (5), 21.43 (5)
    Sieniawa Łazy Nż.5.55 (5), 6.19 (5), 6.49 (5), 6.49 (s), 7.24 (6), 7.54 (5), 8.24 (5), 8.49 (6), 9.24 (5), 9.49 (5), 10.24 (6), 10.54 (5), 11.39 (6), 12.14 (5), 12.39 (5), 13.04 (6), 13.29 (5), 13.54 (5), 14.24 (6), 14.49 (5), 15.00 (s), 15.37 (6), 15.44 (s), 15.54 (5), 16.34 (5), 16.44 (s), 16.59 (6), 17.39 (5), 17.59 (6), 18.34 (5), 18.54 (5), 19.49 (5), 20.44 (5), 21.44 (5)
    Rymanów Rynek5.58 (5), 6.22 (5), 6.52 (5), 6.52 (s), 7.27 (6), 7.57 (5), 8.27 (5), 8.52 (6), 9.27 (5), 9.52 (5), 10.27 (6), 10.57 (5), 11.42 (6), 12.17 (5), 12.42 (5), 13.07 (6), 13.32 (5), 13.57 (5), 14.27 (6), 14.52 (5), 15.03 (s), 15.40 (6), 15.47 (s), 15.57 (5), 16.37 (5), 16.47 (s), 17.02 (6), 17.42 (5), 18.02 (6), 18.37 (5), 18.57 (5), 19.52 (5), 20.47 (5), 21.47 (5)
    Rymanów Bieleckiego Nż.5.59 (5), 6.23 (5), 6.53 (5), 6.53 (s), 7.28 (6), 7.58 (5), 8.28 (5), 8.53 (6), 9.28 (5), 9.53 (5), 10.28 (6), 10.58 (5), 11.43 (6), 12.18 (5), 12.43 (5), 13.08 (6), 13.33 (5), 13.58 (5), 14.28 (6), 14.53 (5), 15.04 (s), 15.41 (6), 15.48 (s), 15.58 (5), 16.38 (5), 16.48 (s), 17.03 (6), 17.43 (5), 18.03 (6), 18.38 (5), 18.58 (5), 19.53 (5), 20.48 (5), 21.48 (5)
    Klimkówka Nż.6.02 (5), 6.26 (5), 6.56 (5), 6.56 (s), 7.31 (6), 8.01 (5), 8.31 (5), 8.56 (6), 9.31 (5), 9.56 (5), 10.31 (6), 11.01 (5), 11.46 (6), 12.21 (5), 12.46 (5), 13.11 (6), 13.36 (5), 14.01 (5), 14.31 (6), 14.56 (5), 15.07 (s), 15.44 (6), 15.51 (s), 16.01 (5), 16.41 (5), 16.51 (s), 17.06 (6), 17.46 (5), 18.06 (6), 18.41 (5), 19.01 (5), 19.56 (5), 20.51 (5), 21.51 (5)
    Iwonicz Skrz.6.06 (5), 6.30 (5), 7.00 (5), 7.00 (s), 7.35 (6), 8.05 (5), 8.35 (5), 9.00 (6), 9.35 (5), 10.00 (5), 10.35 (6), 11.05 (5), 11.50 (6), 12.25 (5), 12.50 (5), 13.15 (6), 13.40 (5), 14.05 (5), 14.35 (6), 15.00 (5), 15.11 (s), 15.48 (6), 15.55 (s), 16.05 (5), 16.45 (5), 16.55 (s), 17.10 (6), 17.50 (5), 18.10 (6), 18.45 (5), 19.05 (5), 20.00 (5), 20.55 (5), 21.55 (5)
    Iwonicz Nż. 6.07 (5), 6.31 (5), 7.01 (5), 7.01 (s), 7.36 (6), 8.06 (5), 8.36 (5), 9.01 (6), 9.36 (5), 10.01 (5), 10.36 (6), 11.06 (5), 11.51 (6), 12.26 (5), 12.51 (5), 13.16 (6), 13.41 (5), 14.06 (5), 14.36 (6), 15.01 (5), 15.12 (s), 15.49 (6), 15.56 (s), 16.06 (5), 16.46 (5), 16.56 (s), 17.11 (6), 17.51 (5), 18.11 (6), 18.46 (5), 19.06 (5), 20.01 (5), 20.56 (5), 21.56 (5)
    Miejsce Piastowe6.10 (5), 6.34 (5), 7.04 (5), 7.04 (s), 7.39 (6), 8.09 (5), 8.39 (5), 9.04 (6), 9.39 (5), 10.04 (5), 10.39 (6), 11.09 (5), 11.54 (6), 12.29 (5), 12.54 (5), 13.19 (6), 13.44 (5), 14.09 (5), 14.39 (6), 15.04 (5), 15.15 (s), 15.52 (6), 15.59 (s), 16.09 (5), 16.49 (5), 16.59 (s), 17.14 (6), 17.54 (5), 18.14 (6), 18.49 (5), 19.09 (5), 20.04 (5), 20.59 (5), 21.59 (5)
    Krosno, Bieszczadzka Suchodół Nż.6.15 (5), 6.39 (5), 7.09 (5), 7.09 (s), 7.44 (6), 8.14 (5), 8.44 (5), 9.09 (6), 9.44 (5), 10.09 (5), 10.44 (6), 11.14 (5), 11.59 (6), 12.34 (5), 12.59 (5), 13.24 (6), 13.49 (5), 14.14 (5), 14.44 (6), 15.09 (5), 15.20 (s), 15.57 (6), 16.04 (s), 16.14 (5), 16.54 (5), 17.04 (s), 17.19 (6), 17.59 (5), 18.19 (6), 18.54 (5), 19.14 (5), 20.09 (5), 21.04 (5), 22.04 (5)
    Krosno, Bieszcz. (Starostwo) Nż.6.16 (5), 6.40 (5), 7.10 (5), 7.10 (s), 7.45 (6), 8.15 (5), 8.45 (5), 9.10 (6), 9.45 (5), 10.10 (5), 10.45 (6), 11.15 (5), 12.00 (6), 12.35 (5), 13.00 (5), 13.25 (6), 13.50 (5), 14.15 (5), 14.45 (6), 15.10 (5), 15.21 (s), 15.58 (6), 16.05 (s), 16.15 (5), 16.55 (5), 17.05 (s), 17.20 (6), 18.00 (5), 18.20 (6), 18.55 (5), 19.15 (5), 20.10 (5), 21.05 (5), 22.05 (5)
    Krosno, Lwowska (Supersam) Nż.6.17 (5), 6.41 (5), 7.11 (5), 7.11 (s), 7.46 (6), 8.16 (5), 8.46 (5), 9.11 (6), 9.46 (5), 10.11 (5), 10.46 (6), 11.16 (5), 12.01 (6), 12.36 (5), 13.01 (5), 13.26 (6), 13.51 (5), 14.16 (5), 14.46 (6), 15.11 (5), 15.22 (s), 15.59 (6), 16.06 (s), 16.16 (5), 16.56 (5), 17.06 (s), 17.21 (6), 18.01 (5), 18.21 (6), 18.56 (5), 19.16 (5), 20.11 (5), 21.06 (5), 22.06 (5)
    Krosno Plac Konstytucji Nż.6.18 (5), 6.42 (5), 7.12 (5), 7.12 (s), 7.47 (6), 8.17 (5), 8.47 (5), 9.12 (6), 9.47 (5), 10.12 (5), 10.47 (6), 11.17 (5), 12.02 (6), 12.37 (5), 13.02 (5), 13.27 (6), 13.52 (5), 14.17 (5), 14.47 (6), 15.12 (5), 15.23 (s), 16.00 (6), 16.07 (s), 16.17 (5), 16.57 (5), 17.07 (s), 17.22 (6), 18.02 (5), 18.22 (6), 18.57 (5), 19.17 (5), 20.12 (5), 21.07 (5), 22.07 (5)
    Krosno Podwale Nż.6.19 (5), 6.43 (5), 7.13 (5), 7.13 (s), 7.48 (6), 8.18 (5), 8.48 (5), 9.13 (6), 9.48 (5), 10.13 (5), 10.48 (6), 11.18 (5), 12.03 (6), 12.38 (5), 13.03 (5), 13.28 (6), 13.53 (5), 14.18 (5), 14.48 (6), 15.13 (5), 15.24 (s), 16.01 (6), 16.08 (s), 16.18 (5), 16.58 (5), 17.08 (s), 17.23 (6), 18.03 (5), 18.23 (6), 18.58 (5), 19.18 (5), 20.13 (5), 21.08 (5), 22.08 (5)
    Krosno Krakowska Cmentarz Nż.6.20 (5), 6.44 (5), 7.14 (5), 7.14 (s), 7.49 (6), 8.19 (5), 8.49 (5), 9.14 (6), 9.49 (5), 10.14 (5), 10.49 (6), 11.19 (5), 12.04 (6), 12.39 (5), 13.04 (5), 13.29 (6), 13.54 (5), 14.19 (5), 14.49 (6), 15.14 (5), 15.25 (s), 16.02 (6), 16.09 (s), 16.19 (5), 16.59 (5), 17.09 (s), 17.24 (6), 18.04 (5), 18.24 (6), 18.59 (5), 19.19 (5), 20.14 (5), 21.09 (5), 22.09 (5)
    Krosno Dworzec stanow. Nr 16.21 (5), 6.45 (5), 7.15 (5), 7.15 (s), 7.50 (6), 8.20 (5), 8.50 (5), 9.15 (6), 9.50 (5), 10.15 (5), 10.50 (6), 11.20 (5), 12.05 (6), 12.40 (5), 13.05 (5), 13.30 (6), 13.55 (5), 14.20 (5), 14.50 (6), 15.15 (5), 15.26 (s), 16.03 (6), 16.10 (s), 16.20 (5), 17.00 (5), 17.10 (s), 17.25 (6), 18.05 (5), 18.25 (6), 19.00 (5), 19.20 (5), 20.15 (5), 21.10 (5), 22.10 (5)

    Legenda:
    5 - kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz świąt
    s - kursuje w dni nauki szkolnej
    6 - kursuje od poniedziałku do soboty

    Informacja telefoniczna: 13 432 47 25, 500 140 934

    Ostatnia aktualizacja: 10.09.2012
    Abonament do: 31.12.2014

    Zgłoś zmiany lub uwagi



    Wydrukuj Drukuj
    Wyszukiwarka

    REKLAMA



    Partnerzy
    portalu:
    Stimo Sklep Sfera PC Radio Taxi 9626 PWSZ w KrośnieMedia Design
    Informacje  | WiadomościArchiwumFotoblogPrognoza pogody
    Kultura  | Wydarzenia kulturalno-rozrywkoweArchiwum • Terminarze kin: Sokół, artKino
    Krosno  | O mieścieSamorząd
    Internet  | Katalog lokalnych stron
    Komunikacja internetowa  | Tablica ogłoszeńOpinieCzatKartki elektroniczne
    Informator:  | FinansePizza na telefonDania na telefon • Rozkłady: MKS, PKS, PKP, busyPolicjaKsiążka telefoniczna
    Kupuj:  | Bilety
    Archiwum wydarzeń 
    specjalnych
     
    | Biennale Lnu 2002 • Wybory samorządowe 2002, 2006, 2010Flash mob • Galicja Blues Festival: 2004, 2005, 2006, 2007Biennale Fotografii o Krośnie 2000-2005Zabytki poprzemysłowe PodkarpaciaFinał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2005Wyprawy rowerowe 2005Zlot 4x4 2004-2006Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Krosna - 2005-2008Górskie Zawody Balonowe 2000-2009Kartki z wakacji 2003-2006

    Krośnieński Portal Internetowy Krosno24.pl. Istnieje od 2002 r. Wydawcą portalu jest firma SpeedArt.
    Uproszczona wersja portalu na telefon komórkowy: www.krosno24.mobi
    Kontakt z redakcją: e-mail - redakcja@krosno24.pl, tel. 13 493 44 44

    Nowości / Zespół / Prywatność / Prawa autorskie / Oglądalność portalu / Patronat medialny / Reklama / Kontakt / Więcej