Ustaw Krosno24.pl jako strona startowa Zaloguj się
Kanał YouTube Ogłoszenia Wasze galerie Wizytówki firm
Filmy
(179)
Anonse
(4470)
Foto
(16694)
Firmy
(157)
Krosno24.pl - Krośnieński Portal Internetowy
Kartki  elektroniczne Katalog Czat Opinie
Kartki
(112)
Strony
(847)
Czateria
(38)
Opinie
(450771)

Mapa portalu: Centrum > Prywatne busy międzymiastowe > Rozkład jazdy

Busy

Airbus:
  • Krosno-Kraków-Krosno
  • Krosno-Warszawa-Krosno
  • Amigo:
  • Bytom-Krosno-Polańczyk
  • Barbara:
  • Krosno-Kraków-Krosno
  • Beskid:
  • Krosno-Głojsce-Krosno
  • Krosno-Głębokie-Krosno
  • Krosno-Łęki Dukielskie przez Wrocankę
  • Bodek:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno przez Lutczę
  • Krosno-Rzeszów-Krosno przez Strzyżów
  • Krosno-Dukla-Barwinek
  • Krosno-Kobylany-Krosno
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Barwinek
  • Busik:
  • Krosno-Strzyżów-Krosno
  • Krosno-Brzozów-Krosno
  • Krosno-J. Rosielna-Domaradz-Krosno
  • Dromader:
  • Lubatowa-Iwonicz Zdrój-Lubatowa
  • Krosno-Lubatowa-Krosno
  • Krosno-Rogi-Równe-Krosno
  • Golcowa-Domaradz-Brzozów-Golcowa
  • Jacek:
  • Krosno-Brzozów-Krosno p. Haczów
  • Krosno-Haczów-Brzozów
  • Krosno-Brzozów-Krosno p. Malinówkę
  • Krosno-Wola Komborska-Krosno
  • Brzozów-Wola Jasienicka
  • Kubuś:
  • Krosno-Jasło-Krosno
  • Krosno-Sanok-Krosno
  • Marcel:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno
  • Miś:
  • Gorlice-Jasło-Rzeszów-Warszawa
  • Krosno-Dobieszyn-Jedlicze-Chlebna
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Jasionka
  • Krosno-Frysztak-Strzyżów
  • Krosno-Łubienko
  • Neobus:
  • Krosno-Warszawa-Krosno
  • Krosno-Wrocław-Krosno
  • Nikitrans:
  • Krosno-Jasło-Kraków
  • PKS Krosno:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno
  • Krosno-Sanok-Krosno
  • Krosno-Kraków-Krosno
  • San Bus:
  • Ustrzyki Dolne-Kraków-Ustrz. Dln. (przez Krosno)
  • Ustrzyki Górne-Kraków-Ustrz. Górne (przez Krosno)
  • Transport:
  • Iwonicz Zdrój-Krosno-Katowice


  • Zgłoś zmiany lub błędy
  • Firmy, które obsługują linie busów z Krosna lub do Krosna i chcą zaistnieć w tym dziale informatora prosimy o kontakt z redakcją portalu: redakcja@krosno24.pl lub tel. 13 493 44 44

    Rozkład jazdy

    Jacek - prywatna komunikacja na trasie Krosno - Wola Komborska

    PrzystanekGodzina odjazdu
    Krosno KHS06:05(1-6), 07:39(1-6), 14:04(1-6), 18:05(F), 22:05(1-6)
    Krosno, plac PKP06:10(1-6), 07:44(1-6), 09:15(1-6), 10:39(F), 12:15(F), 14:09(1-6), 15:40(F), 16:50(F), 18:10(F), 20:29(F), 22:10(1-6)
    Krosno, ul. Okrzei06:12(1-6), 07:46(1-6), 09:17(1-6), 10:41(F), 12:17(F), 14:11(1-6), 15:42(F), 16:52(F), 18:12(F), 20:31(F), 22:12(1-6)
    Krosno, ul. Żółkiewskiego MPGK06:14(1-6), 07:48(1-6), 09:19(1-6), 10:43(F), 12:19(F), 14:13(1-6), 15:44(F), 16:54(F), 18:14(F), 20:33(F), 22:14(1-6)
    Krosno, Œlšczka06:17(1-6), 07:51(1-6), 09:22(1-6), 10:46(F), 12:22(F), 14:16(1-6), 15:47(F), 16:57(F), 18:17(F), 20:36(F), 22:17(1-6)
    Krosno, Szpital Wojewódzki06:20(1-6), 07:54(1-6), 09:25(1-6), 10:49(F), 12:25(F), 14:19(1-6), 15:50(F), 16:59(F), 18:20(F), 20:39(F), 22:20(1-6)
    Załęże06:21(1-6), 07:55(1-6), 09:26(1-6), 10:50(F), 12:26(F), 14:20(1-6), 15:51(F), 17:00(F), 18:21(F), 20:40(F), 22:21(1-6)
    Korczyna Skrzyż.06:23(1-6), 07:57(1-6), 09:28(1-6), 10:52(F), 12:28(F), 14:22(1-6), 15:53(F), 17:02(F), 18:23(F), 20:42(F), 22:23(1-6)
    Korczyna06:25(1-6), 08:00(1-6), 09:30(1-6), 10:54(F), 12:30(F), 14:24(1-6), 15:55(F), 17:04(F), 18:25(F), 20:44(F), 22:25(1-6)
    Korczyna, Olszyny06:27(1-6), 08:02(1-6), 09:32(1-6), 10:56(F), 12:32(F), 14:26(1-6), 15:57(F), 17:06(F), 18:27(F), 20:46(F), 22:27(1-6)
    Kombornia Dział06:30(1-6), 08:05(1-6), 09:35(1-6), 11:00(F), 12:35(F), 14:29(1-6), 16:00(F), 17:09(F), 18:30(F), 20:49(F), 22:30(1-6)
    Kombornia, Dół06:32(1-6), 08:07(1-6), 09:37(1-6), 11:02(F), 12:37(F), 14:31(1-6), 16:02(F), 17:11(F), 18:32(F), 20:51(F), 22:32(1-6)
    Kombornia06:34(1-6), 08:09(1-6), 09:39(1-6), 11:04(F), 12:39(F), 14:33(1-6), 16:04(F), 17:13(F), 18:34(F), 20:53(F), 22:34(1-6)
    Wola Komborska Skrzyż06:40(1-6), 08:15(1-6), 09:45(1-6), 11:10(F), 12:45(F), 14:39(1-6), 16:10(F), 17:19(F), 18:40(F), 21:00(F), 22:40(1-6)

    Jacek - prywatna komunikacja na trasie Wola Komborska - Krosno

    PrzystanekGodzina odjazdu
    Wola Komborska Skrzyż05:10(1-6), 06:55(1-6), 08:25(1-6), 09:50(F), 11:20(F), 13:00(1-6), 14:49(F), 16:15(F), 17:24(F), 19:55(F), 21:05(1-6)
    Kombornia05:16(1-6), 07:00(1-6), 08:31(1-6), 09:56(F), 11:26(F), 13:06(1-6), 14:55(F), 16:21(F), 17:30(F), 20:00(F), 21:11(1-6)
    Kombornia, Dół05:18(1-6), 07:02(1-6), 08:33(1-6), 09:58(F), 11:28(F), 13:08(1-6), 14:57(F), 16:23(F), 17:32(F), 20:02(F), 21:13(1-6)
    Kombornia Dział05:20(1-6), 07:04(1-6), 08:35(1-6), 09:59(F), 11:30(F), 13:10(1-6), 15:00(F), 16:25(F), 17:34(F), 20:04(F), 21:15(1-6)
    Korczyna, Olszyny05:23(1-6), 07:07(1-6), 08:38(1-6), 10:02(F), 11:33(F), 13:13(1-6), 15:03(F), 16:28(F), 17:37(F), 20:07(F), 21:18(1-6)
    Korczyna05:25(1-6), 07:09(1-6), 08:40(1-6), 10:04(F), 11:35(F), 13:15(1-6), 15:05(F), 16:30(F), 17:39(F), 20:09(F), 21:20(1-6)
    Korczyna Skrzyż.05:27(1-6), 07:11(1-6), 08:42(1-6), 10:06(F), 11:37(F), 13:17(1-6), 15:07(F), 16:32(F), 17:41(F), 20:11(F), 21:21(1-6)
    Załęże05:29(1-6), 07:13(1-6), 08:44(1-6), 10:08(F), 11:39(F), 13:19(1-6), 15:09(F), 16:34(F), 17:43(F), 20:13(F), 21:24(1-6)
    Krosno, Szpital Wojewódzki05:31(1-6), 07:15(1-6), 08:46(1-6), 10:10(F), 11:41(F), 13:21(1-6), 15:11(F), 16:36(F), 17:45(F), 20:15(F), 21:26(1-6)
    Krosno, Œlšczka05:33(1-6), 07:17(1-6), 08:48(1-6), 10:12(F), 11:43(F), 13:23(1-6), 15:13(F), 16:38(F), 17:47(F), 20:17(F), 21:28(1-6)
    Krosno, ul. Żółkiewskiego MPGK05:35(1-6), 07:19(1-6), 08:50(1-6), 10:14(F), 11:45(F), 13:25(1-6), 15:15(F), 16:40(F), 17:49(F), 20:19(F), 21:30(1-6)
    Krosno, ul. Okrzei05:38(1-6), 07:22(1-6), 08:53(1-6), 10:17(F), 11:48(F), 13:28(1-6), 15:18(F), 16:43(F), 17:52(F), 20:22(F), 21:33(1-6)
    Krosno, plac PKP05:40(1-6), 07:24(1-6), 08:55(1-6), 10:19(F), 11:50(F), 13:30(1-6), 15:20(F), 16:45(F), 17:54(F), 20:24(F), 21:35(1-6)
    Krosno KHS05:45(1-6), 07:29(1-6), 13:35(1-6), 18:00(F), 21:40(1-6)

    Legenda:
    1-6 - kursuje od poniedziałku do soboty
    F - kursuje od poniedziałku do piątku

    Informacja:
    biuro: tel. 13 432 39 12

    Ostatnia aktualizacja: 29.10.2013
    Abonament do: 31.12.2014

    Zgłoś zmiany lub uwagi



    Wydrukuj Drukuj
    Wyszukiwarka

    REKLAMA



    Partnerzy
    portalu:
    Stimo Sklep Sfera PC Radio Taxi 9626 PWSZ w KrośnieMedia Design
    Informacje  | WiadomościArchiwumFotoblogPrognoza pogody
    Kultura  | Wydarzenia kulturalno-rozrywkoweArchiwum • Terminarze kin: Sokół, artKino
    Krosno  | O mieścieSamorząd
    Internet  | Katalog lokalnych stron
    Komunikacja internetowa  | Tablica ogłoszeńOpinieCzatKartki elektroniczne
    Informator:  | FinansePizza na telefonDania na telefon • Rozkłady: MKS, PKS, PKP, busyPolicjaKsiążka telefoniczna
    Kupuj:  | Bilety
    Archiwum wydarzeń 
    specjalnych
     
    | Biennale Lnu 2002 • Wybory samorządowe 2002, 2006, 2010Flash mob • Galicja Blues Festival: 2004, 2005, 2006, 2007Biennale Fotografii o Krośnie 2000-2005Zabytki poprzemysłowe PodkarpaciaFinał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2005Wyprawy rowerowe 2005Zlot 4x4 2004-2006Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Krosna - 2005-2008Górskie Zawody Balonowe 2000-2009Kartki z wakacji 2003-2006

    Krośnieński Portal Internetowy Krosno24.pl. Istnieje od 2002 r. Wydawcą portalu jest firma SpeedArt.
    Uproszczona wersja portalu na telefon komórkowy: www.krosno24.mobi
    Kontakt z redakcją: e-mail - redakcja@krosno24.pl, tel. 13 493 44 44

    Nowości / Zespół / Prywatność / Prawa autorskie / Oglądalność portalu / Patronat medialny / Reklama / Kontakt / Więcej