Ustaw Krosno24.pl jako strona startowa Zaloguj się
Kanał YouTube Ogłoszenia Wasze galerie Wizytówki firm
Filmy
(261)
Anonse
(3792)
Foto
(17290)
Firmy
(127)
Krosno24.pl - Krośnieński Portal Internetowy
Kartki  elektroniczne Katalog Czat Opinie
Kartki
(112)
Strony
(804)
Czateria
(4)
Opinie
(460987)

Mapa portalu: Centrum > Prywatne busy międzymiastowe > Rozkład jazdy

Busy

Airbus:
  • Krosno-Kraków
  • Krosno-Warszawa
  • Amigo:
  • Bytom-Krosno-Polańczyk
  • Barbara:
  • Krosno-Kraków
  • Beskid:
  • Krosno-Głojsce
  • Krosno-Rymanów-Głębokie-Puławy
  • Krosno-Wrocanka-Łęki Dukielskie
  • Krosno-Wrocanka Dolna
  • Bodek:
  • Krosno-Strzyżów-Rzeszów
  • Krosno-Dukla-Barwinek
  • Krosno-Kobylany
  • Krosno-Dukla
  • Krosno-Wrocanka
  • Krosno-Odrzykoń
  • Busik:
  • Krosno-Strzyżów
  • Krosno-Brzozów
  • Krosno-J. Rosielna-Domaradz
  • Dromader:
  • Krosno-Lubatowa
  • Krosno-Rogi-Lubatowa Góra
  • Krosno-Rogi-Równe
  • Krosno-Klimkówka
  • Golcowa-Domaradz-Brzozów
  • Lubatowa-Równe-Dukla
  • Jacek:
  • Krosno-Brzozów p. Haczów
  • Krosno-Haczów-Brzozów
  • Krosno-Brzozów p. Malinówkę
  • Krosno-Wola Komborska
  • Brzozów-Wola Jasienicka
  • Kubuś:
  • Krosno-Jasło
  • Krosno-Sanok
  • Marcel:
  • Krosno-Rzeszów
  • Markosbus:
  • Sanok-Krosno-Kraków
  • Sanok-Brzozów-Krosno-Kraków
  • Miś:
  • Krosno-Dobieszyn-Jedlicze-Chlebna
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Jasionka
  • Krosno-Frysztak-Strzyżów
  • Krosno-Łubienko
  • Krosno-Dukla-Tylawa-Barwinek
  • Krosno-Dukla-Łysa Góra-Nowy Żmigród
  • Krosno-Warszawa
  • Neobus:
  • Krosno-Wrocław
  • Krosno-Łódź
  • Krosno-Warszawa
  • Nikitrans:
  • Krosno-Jasło-Kraków
  • Krosno-Korczyna-Zmiennica
  • Krosno-Krościenko Wyżne-Zmiennica
  • Jabłonica Polska-Brzozów
  • PKS Krosno:
  • Krosno-Frysztak-Strzyżów-Rzeszów
  • Krosno-Haczów-Brzozów
  • Krosno-Warszawa
  • San Bus:
  • Ustrzyki Dolne-Krosno-Kraków
  • Ustrzyki Górne-Krosno-Kraków


  • Zgłoś zmiany lub błędy
  • Firmy, które obsługują linie busów z Krosna lub do Krosna i chcą zaistnieć w tym dziale informatora prosimy o kontakt z redakcją portalu: redakcja@krosno24.pl lub tel. 13 493 44 44

    Rozkład jazdy

    Jacek - prywatna komunikacja na trasie Krosno - Wola Komborska

    PrzystanekGodzina odjazdu
    Krosno Dworzec Autobusowy 06:10(d), 07:30(E), 08:50(E), 10:20(D), 11:50(D), 14:10(d), 15:40(D), 16:50(D), 20:30(D), 22:10(d)
    Krosno Okrzei 06:12(d), 07:32(E), 08:52(E), 10:22(D), 11:52(D), 14:12(d), 15:42(D), 16:52(D), 20:32(D), 22:12(d)
    Krosno Żółkiewskiego MPGK 06:15(d), 07:35(E), 08:55(E), 10:25(D), 11:55(D), 14:15(d), 15:45(D), 16:55(D), 20:35(D), 22:15(d)
    Krosno Korczyńska 06:19(d), 07:39(E), 08:59(E), 10:29(D), 11:59(D), 14:19(d), 15:49(D), 16:59(D), 20:39(D), 22:19(d)
    Korczyna Załęże 06:21(d), 07:41(E), 09:01(E), 10:31(D), 12:01(D), 14:21(d), 15:51(D), 17:01(D), 20:41(D), 22:21(d)
    Korczyna Skrzyżowanie 06:23(d), 07:43(E), 09:03(E), 10:33(D), 12:03(D), 14:23(d), 15:53(D), 17:03(D), 20:43(D), 22:23(d)
    Korczyna Rynek 06:25(d), 07:45(E), 09:05(E), 10:35(D), 12:05(D), 14:25(d), 15:55(D), 17:05(D), 20:45(D), 22:25(d)
    Korczyna ul.Pigonia Olszyny 06:27(d), 07:47(E), 09:07(E), 10:37(D), 12:07(D), 14:27(d), 15:57(D), 17:07(D), 20:47(D), 22:27(d)
    Kombornia Dział 06:30(d), 07:50(E), 09:10(E), 10:40(D), 12:10(D), 14:30(d), 16:00(D), 17:10(D), 20:50(D), 22:30(d)
    Kombornia Dół 06:32(d), 07:52(E), 09:12(E), 10:42(D), 12:12(D), 14:32(d), 16:02(D), 17:12(D), 20:52(D), 22:32(d)
    Kombornia Centrum 06:34(d), 07:54(E), 09:14(E), 10:44(D), 12:14(D), 14:34(d), 16:04(D), 17:14(D), 20:54(D), 22:34(d)
    Kombornia Ośrodek Zdrowia 06:35(d), 07:55(E), 09:15(E), 10:45(D), 12:15(D), 14:35(d), 16:05(D), 17:15(D), 20:55(D), 22:35(d)
    Kombornia Sośnina 06:36(d), 07:56(E), 09:16(E), 10:46(D), 12:16(D), 14:36(d), 16:06(D), 17:16(D), 20:56(D), 22:36(d)
    Kombornia Górska 06:38(d), 07:58(E), 09:18(E), 10:48(D), 12:18(D), 14:38(d), 16:08(D), 17:18(D), 20:58(D), 22:38(d)
    Wola Komborska Góra 06:42(d), 08:02(E), 09:22(E), 10:52(D), 12:22(D), 14:42(d), 16:12(D), 17:22(D), 21:02(D), 22:42(d)
    Wola Komborska Dom Ludowy 06:44(d), 08:04(E), 09:24(E), 12:24(D), 14:44(d)
    Wola Komborska Dół 06:45(d), 08:05(E), 09:25(E), 12:25(D), 14:45(d)

    Jacek - prywatna komunikacja na trasie Wola Komborska - Krosno

    PrzystanekGodzina odjazdu
    Wola Komborska Dół 05:05(d), 06:50(E), 08:10(E), 09:35(D), 12:50(d), 14:50(D)
    Wola Komborska Dom Ludowy 05:06(d), 06:51(E), 08:11(E), 09:36(D), 12:51(d), 14:51(D)
    Wola Komborska Góra 05:08(d), 06:53(E), 08:13(E), 09:38(D), 11:10(D), 12:53(d), 14:53(D), 16:15(D), 17:25(D), 21:10(d)
    Kombornia Górska 05:12(d), 06:57(E), 08:17(E), 09:42(D), 11:14(D), 12:57(d), 14:57(D), 16:19(D), 17:29(D), 21:14(d)
    Kombornia Sośnina 05:14(d), 06:59(E), 08:19(E), 09:44(D), 11:16(D), 12:59(d), 14:59(D), 16:21(D), 17:31(D), 21:16(d)
    Kombornia Ośrodek Zdrowia 05:15(d), 07:00(E), 08:20(E), 09:45(D), 11:17(D), 13:00(d), 15:00(D), 16:22(D), 17:32(D), 21:17(d)
    Kombornia Centrum 05:16(d), 07:01(E), 08:21(E), 09:46(D), 11:18(D), 13:01(d), 15:01(D), 16:23(D), 17:33(D), 21:18(d)
    Kombornia Dół 05:18(d), 07:03(E), 08:23(E), 09:48(D), 11:20(D), 13:03(d), 15:03(D), 16:25(D), 17:35(D), 21:20(d)
    Kombornia Dział 05:20(d), 07:05(E), 08:25(E), 09:50(D), 11:22(D), 13:05(d), 15:05(D), 16:27(D), 17:37(D), 21:22(d)
    Korczyna ul.Pigonia Olszyny 05:23(d), 07:08(E), 08:28(E), 09:53(D), 11:25(D), 13:08(d), 15:08(D), 16:30(D), 17:40(D), 21:25(d)
    Korczyna Rynek 05:25(d), 07:10(E), 08:30(E), 09:55(D), 11:27(D), 13:10(d), 15:10(D), 16:32(D), 17:42(D), 21:27(d)
    Korczyna Skrzyżowanie 05:27(d), 07:12(E), 08:32(E), 09:57(D), 11:29(D), 13:12(d), 15:12(D), 16:34(D), 17:44(D), 21:29(d)
    Krosno Załęże 05:29(d), 07:14(E), 08:34(E), 09:59(D), 11:31(D), 13:14(d), 15:14(D), 16:36(D), 17:46(D), 21:31(d)
    Krosno Korczyńska 05:31(d), 07:16(E), 08:36(E), 10:01(D), 11:33(D), 13:16(d), 15:16(D), 16:38(D), 17:48(D), 21:33(d)
    Krosno Niepodległości Galeria 05:35(d), 07:20(E), 08:40(E), 10:05(D), 11:37(D), 13:20(d), 15:20(D), 16:42(D), 17:52(D), 21:37(d)
    Krosno Legionów Bazar 05:38(d), 07:23(E), 08:43(E), 10:08(D), 11:40(D), 13:23(d), 15:23(D), 16:45(D), 17:55(D), 21:40(d)
    Krosno Dworzec Autobusowy 05:40(d), 07:25(E), 08:45(E), 10:10(D), 11:42(D), 13:25(d), 15:25(D), 16:47(D), 17:57(D), 21:42(d)
    Krosno Huta Techniczna 05:45(d), 13:30(d), 21:47(d)

    Legenda:
    d - nie kursuje w dniu: 1.01, pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.12
    D - kursuje od poniedziałku do pištku oprócz świąt
    E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

    Informacja:
    biuro: tel. 13 432 39 12

    Ostatnia aktualizacja: 14.03.2016

    Zgłoś zmiany lub uwagi



    Wydrukuj Drukuj
    Wyszukiwarka

    REKLAMA



    Partnerzy
    portalu:
    Stimo Sklep Sfera PC Radio Taxi 9626 PWSZ w KrośnieMedia Design
    Informacje  | WiadomościArchiwumPrognoza pogody
    Kultura  | Wydarzenia kulturalno-rozrywkoweArchiwum • Terminarze kin: Sokół, artKino
    Krosno  | O mieścieSamorząd
    Internet  | Katalog lokalnych stron
    Komunikacja internetowa  | Tablica ogłoszeńOpinieCzatKartki elektroniczne
    Informator:  | FinansePizza na telefonDania na telefon • Rozkłady: MKS, PKS, PKP, busyPolicjaKsiążka telefoniczna
    Kupuj:  | Bilety
    Archiwum wydarzeń 
    specjalnych
     
    | Biennale Lnu 2002 • Wybory samorządowe 2002, 2006, 2010, 2014Flash mob • Galicja Blues Festival: 2004, 2005, 2006, 2007Biennale Fotografii o Krośnie 2000-2005Zabytki poprzemysłowe PodkarpaciaFinał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2005Wyprawy rowerowe 2005Zlot 4x4 2004-2006Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Krosna - 2005-2008Górskie Zawody Balonowe 2000-2009Kartki z wakacji 2003-2006

    Krośnieński Portal Internetowy Krosno24.pl. Istnieje od 2002 r. Wydawcą portalu jest firma SpeedArt.
    Uproszczona wersja portalu na telefon komórkowy: www.krosno24.mobi
    Kontakt z redakcją: e-mail - redakcja@krosno24.pl, tel. 13 493 44 44

    Nowości / Zespół / Prywatność / Prawa autorskie / Oglądalność portalu / Patronat medialny / Reklama / Kontakt / Więcej