Ustaw Krosno24.pl jako strona startowa Zaloguj się
Kanał YouTube Ogłoszenia Wasze galerie Wizytówki firm
Filmy
(261)
Anonse
(3391)
Foto
(17373)
Firmy
(131)
Krosno24.pl - Krośnieński Portal Internetowy
Kartki  elektroniczne Katalog Czat Opinie
Kartki
(112)
Strony
(808)
Czateria
(36)
Opinie
(465943)

Mapa portalu: Centrum > Prywatne busy międzymiastowe > Rozkład jazdy

Busy

Airbus:
  • Krosno-Kraków
  • Krosno-Warszawa
  • Amigo:
  • Bytom-Krosno-Polańczyk
  • Barbara:
  • Krosno-Kraków
  • Beskid:
  • Krosno-Głojsce
  • Krosno-Rymanów-Głębokie-Puławy
  • Krosno-Wrocanka-Łęki Dukielskie
  • Krosno-Wrocanka Dolna
  • Bodek:
  • Krosno-Strzyżów-Rzeszów
  • Krosno-Dukla-Barwinek
  • Krosno-Kobylany
  • Krosno-Dukla
  • Krosno-Wrocanka
  • Krosno-Odrzykoń
  • Busik:
  • Krosno-Strzyżów
  • Krosno-Brzozów
  • Krosno-J. Rosielna-Domaradz
  • Dromader:
  • Krosno-Rogi-Lubatowa Góra
  • Krosno-Rogi-Równe
  • Krosno-Klimkówka
  • Golcowa-Domaradz-Brzozów
  • Lubatowa-Równe-Dukla
  • Jacek:
  • Krosno-Brzozów p. Haczów
  • Krosno-Haczów-Brzozów
  • Krosno-Brzozów p. Malinówkę
  • Krosno-Wola Komborska
  • Brzozów-Wola Jasienicka
  • Kubuś:
  • Krosno-Jasło
  • Krosno-Sanok
  • Krosno-Łęki Strzyżowskie
  • Krosno-Rymanów-Wola Niżna
  • Marcel:
  • Krosno-Rzeszów
  • Markosbus:
  • Sanok-Krosno-Kraków
  • Sanok-Brzozów-Krosno-Kraków
  • Miś:
  • Krosno-Dobieszyn-Jedlicze-Chlebna
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Jasionka
  • Krosno-Frysztak-Strzyżów
  • Krosno-Łubienko
  • Krosno-Dukla-Tylawa-Barwinek
  • Krosno-Dukla-Łysa Góra-Nowy Żmigród
  • Krosno-Warszawa
  • Neobus:
  • Krosno-Wrocław
  • Krosno-Łódź
  • Krosno-Warszawa
  • Nikitrans:
  • Krosno-Jasło-Kraków
  • Krosno-Korczyna-Zmiennica
  • Krosno-Krościenko Wyżne-Zmiennica
  • Jabłonica Polska-Brzozów
  • PKS Krosno:
  • Krosno-Frysztak-Strzyżów-Rzeszów
  • Krosno-Haczów-Brzozów
  • Krosno-Warszawa
  • San Bus:
  • Ustrzyki Dolne-Krosno-Kraków
  • Ustrzyki Górne-Krosno-Kraków


  • Zgłoś zmiany lub błędy
  • Firmy, które obsługują linie busów z Krosna lub do Krosna i chcą zaistnieć w tym dziale informatora prosimy o kontakt z redakcją portalu: redakcja@krosno24.pl lub tel. 13 493 44 44

    Rozkład jazdy

    Busik - prywatna komunikacja na trasie Krosno - Jasienica Rosielna - Brzozów

    PrzystanekGodzina odjazdu
    Krosno, Mielczarskiego 6.18(fn), 7.40(fn), 8.24(fn6), 10.50(fn6), 13.20(fn6), 14.15(fn), 15.05(fnS), 16.15(fn), 18.25(fn)
    Krosno (Podwale) 6.21(fn), 7.43(fn), 8.27(fn6), 10.53(fn6), 13.23(fn6), 14.20(fn), 15.13(fnS), 16.18(fn), 18.28(fn)
    Krosno (Lwowska) 6.25(fn), 7.47(fn), 8.31(fn6), 10.55(fn6), 13.27(fn6), 14.22(fn), 15.17(fnS), 16.22(fn), 18.32(fn)
    Krosno (Suchodół) 6.29(fn), 7.51(fn), 8.35(fn6), 10.00(fn6), 13.31(fn6), 14.26(fn), 15.22(fnS), 16.26(fn), 18.36(fn)
    Miejsce Piastowe 6.33(fn), 7.55(fn), 8.39(fn6), 11.05(fn6), 13.35(fn6), 14.30(fn), 15.25(fnS), 16.30(fn), 18.40(fn)
    Łężany 6.36(fn), 7.58(fn), 8.42(fn6), 11.08(fn6), 13.38(fn6), 14.33(fn), 15.27(fnS), 16.33(fn), 18.43(fn)
    Targowiska 6.37(fn), 8.00(fn), 8.43(fn6), 11.14(fn6), 13.39(fn6), 14.34(fn), 15.30(fnS), 16.34(fn), 18.44(fn)
    Pustyny 6.39(fn), 8.01(fn), 8.45(fn6), 11.16(fn6), 13.41(fn6), 14.36(fn), 15.33(fnS), 16.36(fn), 18.46(fn)
    Iskrzynia Skrzyżowanie 6.41(fn), 8.03(fn), 8.47(fn6), 11.18(fn6), 13.43(fn6), 14.38(fn), 15.34(fnS), 16.38(fn), 18.48(fn)
    Iskrzynia Spółdzielnia 6.43(fn), 8.05(fn), 8.49(fn6), 11.20(fn6), 13.45(fn6), 14.40(fn), 15.35(fnS), 16.40(fn), 18.50(fn)
    Iskrzynia Zagórze 6.45(fn), 8.07(fn), 8.51(fn6), 11.21(fn6), 13.47(fn6), 14.42(fn), 15.38(fnS), 16.42(fn), 18.52(fn)
    Jabłonica Polska 6.47(fn), 8.09(fn), 8.53(fn6), 11.22(fn6), 13.49(fn6), 14.44(fn), 15.39(fnS), 16.44(fn), 18.54(fn)
    Wola Komborska 6.49(fn), 8.11(fn), 8.55(fn6), 11.23(fn6), 13.51(fn6), 14.46(fn), 15.41(fnS), 16.46(fn), 18.56(fn)
    Podlesie 6.51(fn), 8.13(fn), 8.57(fn6), 11.24(fn6), 13.53(fn6), 14.48(fn), 15.43(fnS), 16.48(fn), 18.58(fn)
    Jasienica Ros. (Skrz) 6.54(fn), 8.16(fn), 9.00(fn6), 11.25(fn6), 13.56(fn6), 14.51(fn), 15.45(fnS), 16.51(fn), 19.01(fn)
    Jasienica Rosielna 6.55(fn), 8.17(fn), 9.01(fn6), 11.27(fn6), 13.57(fn6), 14.52(fn), 15.47(fnS), 16.52(fn), 19.02(fn)
    Blizne I 7.00(fn), 8.21(fn), 9.05(fn6), 11.30(fn6), 14.01(fn6), 14.56(fn), 15.52(fnS), 16.56(fn), 19.06(fn)
    Blizne II (Ośrodek) 7.02(fn), 8.23(fn), 9.08(fn6), 11.32(fn6), 14.03(fn6), 14.58(fn), 15.55(fnS), 16.58(fn), 19.08(fn)
    Blizne III (Góra) 7.06(fn), 8.27(fn), 9.12(fn6), 11.35(fn6), 14.07(fn6), 15.02(fn), 15.57(fnS), 17.02(fn), 19.12(fn)
    Stara Wieś I (środek) 7.08(fn), 8.29(fn), 9.14(fn6), 11.37(fn6), 14.09(fn6), 15.04(fn), 15.59(fnS), 17.04(fn), 19.14(fn)
    Stara Wieś II 7.11(fn), 8.32(fn), 9.17(fn6), 11.38(fn6), 14.12(fn6), 15.07(fn), 16.02(fnS), 17.07(fn), 19.17(fn)
    Brzozów (Widacz) 7.13(fn), 8.34(fn), 9.20(fn6), 11.39(fn6), 14.14(fn6), 15.09(fn), 16.04(fnS), 17.09(fn), 19.19(fn)
    Brzozów (Armii Kraj.) 7.15(fn), 8.37(fn), 9.22(fn6), 11.41(fn6), 14.18(fn6), 15.13(fn), 16.08(fnS), 17.13(fn), 19.23(fn)


    Busik - prywatna komunikacja na trasie Brzozów - Jasienica Rosielna - Krosno

    PrzystanekGodzina odjazdu
    Brzozów (Armii Krajowej) 6.20(fn), 7.19(fn6), 8.41(fn), 9.25(fn6), 11.50(fn6), 14.21(fn), 15.25(fn), 17.16(fn)
    Brzozów (Widacz) 6.22(fn), 7.20(fn6), 8.43(fn), 9.27(fn6), 11.54(fn6), 14.23(fn), 15.27(fn), 17.18(fn)
    Stara Wieś 6.24(fn), 7.22(fn6), 8.45(fn), 9.29(fn6), 11.56(fn6), 14.25(fn), 15.29(fn), 17.20(fn)
    Stara Wieś (środek) 6.27(fn), 7.25(fn6), 8.48(fn), 9.32(fn6), 11.58(fn6), 14.28(fn), 15.32(fn), 17.23(fn)
    Blizne III (Góra) 6.30(fn), 7.27(fn6), 8.50(fn), 9.34(fn6), 12.01(fn6), 14.30(fn), 15.34(fn), 17.25(fn)
    Blizne II (Ośrodek) 6.33(fn), 7.31(fn6), 8.54(fn), 9.38(fn6), 12.05(fn6), 14.34(fn), 15.38(fn), 17.29(fn)
    Blizne I (Skrzyżowanie) 6.35(fn), 7.33(fn6), 8.56(fn), 9.40(fn6), 12.07(fn6), 14.36(fn), 15.40(fn), 17.31(fn)
    Jasienica Rosielna 6.37(fn), 7.36(fn6), 8.58(fn), 9.42(fn6), 12.08(fn6), 14.38(fn), 15.42(fn), 17.33(fn)
    Jasienica Ros. (Skrzyż) 6.38(fn), 7.37(fn6), 9.00(fn), 9.43(fn6), 12.09(fn6), 14.39(fn), 15.43(fn), 17.34(fn)
    Podlesie 6.42(fn), 7.40(fn6), 9.03(fn), 9.46(fn6), 12.12(fn6), 14.41(fn), 15.46(fn), 17.37(fn)
    Wola Komborska 6.44(fn), 7.42(fn6), 9.05(fn), 9.48(fn6), 12.14(fn6), 14.43(fn), 15.47(fn), 17.38(fn)
    Jabłonica Polska 6.47(fn), 7.44(fn6), 9.07(fn), 9.50(fn6), 12.16(fn6), 14.45(fn), 15.50(fn), 17.41(fn)
    Iskrzynia Zagórze 6.50(fn), 7.46(fn6), 9.09(fn), 9.52(fn6), 12.18(fn6), 14.47(fn), 15.51(fn), 17.42(fn)
    Iskrzynia Spółdzielnia 6.51(fn), 7.48(fn6), 9.11(fn), 9.54(fn6), 12.20(fn6), 14.49(fn), 15.54(fn), 17.45(fn)
    Iskrzynia (Skrz) 6.54(fn), 7.50(fn6), 9.13(fn), 9.56(fn6), 12.22(fn6), 14.51(fn), 15.57(fn), 17.48(fn)
    Pustyny 6.56(fn), 7.52(fn6), 9.15(fn), 9.58(fn6), 12.24(fn6), 14.53(fn), 16.00(fn), 17.51(fn)
    Targowiska PKP 7.00(fn), 7.54(fn6), 9.17(fn), 10.00(fn6), 12.26(fn6), 14.55(fn), 16.01(fn), 17.52(fn)
    Łężany 7.01(fn), 7.55(fn6), 9.18(fn), 10.01(fn6), 12.27(fn6), 14.56(fn), 16.03(fn), 17.54(fn)
    Miejsce Piastowe 7.05(fn), 7.59(fn6), 9.22(fn), 10.05(fn6), 12.30(fn6), 15.00(fn), 16.05(fn), 17.56(fn)
    Krosno (Suchodół) 7.11(fn), 8.05(fn6), 9.28(fn), 10.09(fn6), 12.36(fn6), 15.05(fn), 16.11(fn), 18.01(fn)
    Krosno (Lwowska) 7.15(fn), 8.08(fn6), 9.31(fn), 10.12(fn6), 12.39(fn6), 15.10(fn), 16.15(fn), 18.05(fn)
    Krosno (Podwale) 7.19(fn), 8.12(fn6), 9.35(fn), 10.16(fn6), 12.43(fn6), 15.14(fn), 16.19(fn), 18.09(fn)
    Krosno Mielczarskiego 7.22(fn), 8.14(fn6), 9.38(fn), 10.19(fn6), 12.46(fn6), 15.17(fn), 16.22(fn), 18.12(fn)

    Informacja:
    f - kursuje od poniedziałku do piątku
    n - nie kursuje w święta
    6 – kursuje w soboty
    S – kursuje w dni nauki szkolnej

    Wynajem i informacja 608 351 613
    Ostatnia aktualizacja: 07.09.2015

    Zgłoś zmiany lub uwagi



    Wydrukuj Drukuj
    Wyszukiwarka

    REKLAMA



    Partnerzy
    portalu:
    Stimo Sklep Sfera PC Radio Taxi 9626 PWSZ w KrośnieMedia Design
    Informacje  | WiadomościArchiwumPrognoza pogody
    Kultura  | Wydarzenia kulturalno-rozrywkoweArchiwum • Terminarze kin: Sokół, artKino
    Krosno  | O mieścieSamorząd
    Internet  | Katalog lokalnych stron
    Komunikacja internetowa  | Tablica ogłoszeńOpinieCzatKartki elektroniczne
    Informator:  | FinansePizza na telefonDania na telefon • Rozkłady: MKS, PKS, PKP, busyPolicjaKsiążka telefoniczna
    Kupuj:  | Bilety
    Archiwum wydarzeń 
    specjalnych
     
    | Biennale Lnu 2002 • Wybory samorządowe 2002, 2006, 2010, 2014Flash mob • Galicja Blues Festival: 2004, 2005, 2006, 2007Biennale Fotografii o Krośnie 2000-2005Zabytki poprzemysłowe PodkarpaciaFinał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2005Wyprawy rowerowe 2005Zlot 4x4 2004-2006Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Krosna - 2005-2008Górskie Zawody Balonowe 2000-2009Kartki z wakacji 2003-2006

    Krośnieński Portal Internetowy Krosno24.pl. Istnieje od 2002 r. Wydawcą portalu jest firma SpeedArt.
    Uproszczona wersja portalu na telefon komórkowy: www.krosno24.mobi
    Kontakt z redakcją: e-mail - redakcja@krosno24.pl, tel. 13 493 44 44

    Nowości / Zespół / Prywatność / Prawa autorskie / Oglądalność portalu / Patronat medialny / Reklama / Kontakt / Więcej