Ustaw Krosno24.pl jako strona startowa Zaloguj się
Kanał YouTube Ogłoszenia Wasze galerie Wizytówki firm
Filmy
(179)
Anonse
(4254)
Foto
(16702)
Firmy
(156)
Krosno24.pl - Krośnieński Portal Internetowy
Kartki  elektroniczne Katalog Czat Opinie
Kartki
(112)
Strony
(847)
Czateria
(33)
Opinie
(450942)

Mapa portalu: Centrum > Prywatne busy międzymiastowe > Rozkład jazdy

Busy

Airbus:
  • Krosno-Kraków-Krosno
  • Krosno-Warszawa-Krosno
  • Amigo:
  • Bytom-Krosno-Polańczyk
  • Barbara:
  • Krosno-Kraków-Krosno
  • Beskid:
  • Krosno-Głojsce-Krosno
  • Krosno-Głębokie-Krosno
  • Krosno-Łęki Dukielskie przez Wrocankę
  • Bodek:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno przez Lutczę
  • Krosno-Rzeszów-Krosno przez Strzyżów
  • Krosno-Dukla-Barwinek
  • Krosno-Kobylany-Krosno
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Barwinek
  • Busik:
  • Krosno-Strzyżów-Krosno
  • Krosno-Brzozów-Krosno
  • Krosno-J. Rosielna-Domaradz-Krosno
  • Dromader:
  • Lubatowa-Iwonicz Zdrój-Lubatowa
  • Krosno-Lubatowa-Krosno
  • Krosno-Rogi-Równe-Krosno
  • Golcowa-Domaradz-Brzozów-Golcowa
  • Jacek:
  • Krosno-Brzozów-Krosno p. Haczów
  • Krosno-Haczów-Brzozów
  • Krosno-Brzozów-Krosno p. Malinówkę
  • Krosno-Wola Komborska-Krosno
  • Brzozów-Wola Jasienicka
  • Kubuś:
  • Krosno-Jasło-Krosno
  • Krosno-Sanok-Krosno
  • Marcel:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno
  • Miś:
  • Gorlice-Jasło-Rzeszów-Warszawa
  • Krosno-Dobieszyn-Jedlicze-Chlebna
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Jasionka
  • Krosno-Frysztak-Strzyżów
  • Krosno-Łubienko
  • Neobus:
  • Krosno-Warszawa-Krosno
  • Krosno-Wrocław-Krosno
  • Nikitrans:
  • Krosno-Jasło-Kraków
  • PKS Krosno:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno
  • Krosno-Sanok-Krosno
  • Krosno-Kraków-Krosno
  • San Bus:
  • Ustrzyki Dolne-Kraków-Ustrz. Dln. (przez Krosno)
  • Ustrzyki Górne-Kraków-Ustrz. Górne (przez Krosno)
  • Transport:
  • Iwonicz Zdrój-Krosno-Katowice


  • Zgłoś zmiany lub błędy
  • Firmy, które obsługują linie busów z Krosna lub do Krosna i chcą zaistnieć w tym dziale informatora prosimy o kontakt z redakcją portalu: redakcja@krosno24.pl lub tel. 13 493 44 44

    Rozkład jazdy

    Busik - prywatna komunikacja na trasie Krosno - Węglówka - Wysoka Strzyżowska - Strzyżów

    PrzystanekGodzina odjazdu
    Krosno (Dworzec st.1) 6.00(fn), 8.00(fn), 11.55(fn), 14.10(fnW), 15.15(fnW), 16.20(fnW)
    Krosno (Okrzei) 6.02(fn), 8.02(fn), 11.57(fn), 14.12(fnW), 15.17(fnW), 16.22(fnW)
    Krosno (Zółkiewskiego) 6.04(fn), 8.04(fn), 11.59(fn), 14.14(fnW), 15.19(fnW), 16.24(fnW)
    Krosno (Korczyńska) 6.06(fn), 8.06(fn), 12.01(fn), 14.16(fnW), 15.21(fnW), 16.26(fnW)
    Korczyna (szkoła) 6.08(fn), 8.08(fn), 12.03(fn), 14.18(fnW), 15.23(fnW), 16.28(fnW)
    Korczyna 6.10(fn), 8.10(fn), 12.05(fn), 14.20(fnW), 15.25(fnW), 16.30(fnW)
    Czarnorzeki 6.14(fn), 8.14(fn), 12.09(fn), 14.24(fnW), 15.29(fnW), 16.34(fnW)
    Węglówka (Skrz.) 6.18(fn), 8.18(fn), 12.13(fn), 14.28(fnW), 15.33(fnW), 16.38(fnW)
    Węglówka (Kopalnia) 6.20(fn), 8.20(fn), 12.15(fn), 14.30(fnW), 15.35(fnW), 16.40(fnW)
    Węglówka (Szkoła) 6.22(fn), 8.22(fn), 12.17(fn), 14.32(fnW), 15.37(fnW), 16.42(fnW)
    Węglówka (Spółdzielnia) 6.23(fn), 8.23(fn), 12.18(fn), 14.33(fnW), 15.38(fnW), 16.43(fnW)
    Węglówka (Dół) 6.24(fn), 8.24(fn), 12.19(fn), 14.34(fnW), 15.39(fnW), 16.44(fnW)
    Wysoka Strzyżowska 6.26(fn), 8.26(fn), 12.21(fn), 14.36(fnW), 15.41(fnW), 16.46(fnW)
    Wysoka Strzyżowska (Góra) 6.27(fn), 8.27(fn), 12.22(fn), 14.37(fnW), 15.42(fnW), 16.47(fnW)
    Wysoka Strzyżowska (Szkoła) 6.28(fn), 8.28(fn), 12.23(fn), 14.38(fnW), 15.43(fnW), 16.48(fnW)
    Wysoka Strzyżowska (OZ) 6.30(fn), 8.30(fn), 12.25(fn), 14.40(fnW), 15.45(fnW), 16.50(fnW)
    Wysoka Strzyżowska (Oparówka) 6.32(fn), 8.32(fn), 12.27(fn)
    Wysoka Strzyżowska (Straż) 6.34(fn), 8.34(fn), 12.29(fn)
    Wysoka Strzyżowska (Dół) 6.36(fn), 8.36(fn), 12.31(fn)
    Dobrzechów (Skrz.) 6.38(fn), 8.38(fn), 12.33(fn)
    Dobrzechów (Stawy) 6.40(fn), 8.40(fn), 12.35(fn)
    Strzyżów, ul. Sobieskiego 6.42(fn), 8.42(fn), 12.37(fn)
    Strzyżów (Osiedle) 6.44(fn), 8.44(fn), 12.39(fn)
    Strzyżów, ul Weissa 6.45(fn), 8.45(fn), 12.40(fn)


    Busik - prywatna komunikacja na trasie Strzyżów - Wysoka Strzyżowska - Węglówka - Krosno

    PrzystanekGodzina odjazdu
    Strzyżów ul. Weissa 6.55(fn), 9.10(fn), 12.55(fn)
    Strzyżów (Osiedle) 6.57(fn), 9.12(fn), 12.57(fn)
    Strzyżów, ul. Sobieskiego 6.59(fn), 9.14(fn), 12.59(fn)
    Dobrzechów (Stawy) 7.00(fn), 9.16(fn), 13.01(fn)
    Dobrzechów (Skrz.) 7.02(fn), 9.18(fn), 13.03(fn)
    Wysoka Strzyżowska (Dół) 7.04(fn), 9.20(fn), 13.05(fn)
    Wysoka Strzyżowska (Straż) 7.06(fn), 9.22(fn), 13.07(fn)
    Wysoka Strzyżowska (Oparówka) 7.08(fn), 9.24(fn), 13.09(fn)
    Wysoka Strzyżowska (OZ) 7.10(fn), 9.26(fn), 13.11(fn), 14.40(fnW), 15.45(fnW), 16.50(fnW)
    Wysoka Strzyżowska (Szkoła) 7.13(fn), 9.28(fn), 13.13(fn), 14.42(fnW), 15.47(fnW), 16.52(fnW)
    Wysoka Strzyżowska (Góra) 7.15(fn), 9.30(fn), 13.15(fn), 14.43(fnW), 15.48(fnW), 16.53(fnW)
    Wysoka Strzyżowska 7.11(fn), 9.31(fn), 15.41(fn), 14.44(fnW), 15.49(fnW), 16.55(fnW)
    Węglówka (Dół) 7.17(fn), 9.32(fn), 13.17(fn), 14.46(fnW), 15.51(fnW), 16.57(fnW)
    Węglówka (Spółdzielnia) 7.19(fn), 9.34(fn), 13.19(fn), 14.48(fnW), 15.53(fnW), 16.59(fnW)
    Węglówka (Szkoła) 7.20(fn), 9.35(fn), 13.20(fn), 14.49(fnW), 15.54(fnW), 17.01(fnW)
    Węglówka (Kopalnia) 7.22(fn), 9.37(fn), 13.22(fn), 14.51(fnW), 15.56(fnW), 17.03(fnW)
    Węglówka (Skrz.) 7.24(fn), 9.39(fn), 13.24(fn), 14.53(fnW), 15.58(fnW), 17.05(fnW)
    Czarnorzeki 7.26(fn), 9.41(fn), 13.26(fn), 14.55(fnW), 16.00(fnW), 17.07(fnW)
    Korczyna 7.30(fn), 9.45(fn), 13.30(fn), 14.59(fnW), 16.04(fnW), 17.11(fnW)
    Korczyna (Szkoła) 7.31(fn), 9.47(fn), 13.32(fn), 15.01(fnW), 16.06(fnW), 17.13(fnW)
    Krosno, ul Korczyńska 7.34(fn), 9.49(fn), 13.34(fn), 15.03(fnW), 16.08(fnW), 17.15(fnW)
    Krosno, ul. Żółkiewskiego MPGK 7.36(fn), 9.51(fn), 13.36(fn), 15.05(fnW), 16.10(fnW), 17.17(fnW)
    Krosno, ul. Okrzei 7.38(fn), 9.53(fn), 13.38(fn), 15.08(fnW), 16.13(fnW), 17.19(fnW)
    Krosno, ul. Mielczarskiego 7.40(fn), 9.55(fn), 13.40(fn), 15.10(fnW), 16.15(fnW), 17.20(fnW)

    Informacja:
    f - kursuje od poniedziału do piątku
    n - nie kursuje w święta
    W - kurs do Wysokiej Strzyżowskiej (OZ)
    Informacja tel. 534 200 201

    Ostatnia aktualizacja: 25.04.2013
    Abonament do: 31.12.2014

    Zgłoś zmiany lub uwagi



    Wydrukuj Drukuj
    Wyszukiwarka

    REKLAMA



    Partnerzy
    portalu:
    Stimo Sklep Sfera PC Radio Taxi 9626 PWSZ w KrośnieMedia Design
    Informacje  | WiadomościArchiwumFotoblogPrognoza pogody
    Kultura  | Wydarzenia kulturalno-rozrywkoweArchiwum • Terminarze kin: Sokół, artKino
    Krosno  | O mieścieSamorząd
    Internet  | Katalog lokalnych stron
    Komunikacja internetowa  | Tablica ogłoszeńOpinieCzatKartki elektroniczne
    Informator:  | FinansePizza na telefonDania na telefon • Rozkłady: MKS, PKS, PKP, busyPolicjaKsiążka telefoniczna
    Kupuj:  | Bilety
    Archiwum wydarzeń 
    specjalnych
     
    | Biennale Lnu 2002 • Wybory samorządowe 2002, 2006, 2010Flash mob • Galicja Blues Festival: 2004, 2005, 2006, 2007Biennale Fotografii o Krośnie 2000-2005Zabytki poprzemysłowe PodkarpaciaFinał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2005Wyprawy rowerowe 2005Zlot 4x4 2004-2006Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Krosna - 2005-2008Górskie Zawody Balonowe 2000-2009Kartki z wakacji 2003-2006

    Krośnieński Portal Internetowy Krosno24.pl. Istnieje od 2002 r. Wydawcą portalu jest firma SpeedArt.
    Uproszczona wersja portalu na telefon komórkowy: www.krosno24.mobi
    Kontakt z redakcją: e-mail - redakcja@krosno24.pl, tel. 13 493 44 44

    Nowości / Zespół / Prywatność / Prawa autorskie / Oglądalność portalu / Patronat medialny / Reklama / Kontakt / Więcej