Ustaw Krosno24.pl jako strona startowa Zaloguj się
Kanał YouTube Ogłoszenia Wasze galerie Wizytówki firm
Filmy
(261)
Anonse
(3904)
Foto
(17426)
Firmy
(112)
Krosno24.pl - Krośnieński Portal Internetowy
Kartki  elektroniczne Katalog Czat Opinie
Kartki
(112)
Strony
(811)
Czateria
(8)
Opinie
(472532)

Mapa portalu: Centrum > Prywatne busy międzymiastowe > Rozkład jazdy

Busy

Airbus:
  • Krosno-Kraków
  • Krosno-Warszawa
  • Amigo:
  • Bytom-Krosno-Polańczyk
  • Barbara:
  • Krosno-Kraków
  • Beskid:
  • Krosno-Głojsce
  • Krosno-Rymanów-Głębokie-Puławy
  • Krosno-Wrocanka-Łęki Dukielskie
  • Krosno-Wrocanka Dolna
  • Bodek:
  • Krosno-Strzyżów-Rzeszów
  • Krosno-Dukla-Barwinek
  • Krosno-Kobylany
  • Krosno-Dukla
  • Krosno-Wrocanka
  • Krosno-Odrzykoń
  • Busik:
  • Krosno-Strzyżów
  • Krosno-Brzozów
  • Krosno-J. Rosielna-Domaradz
  • Dromader:
  • Krosno-Rogi-Lubatowa Góra
  • Krosno-Rogi-Równe
  • Krosno-Klimkówka
  • Golcowa-Domaradz-Brzozów
  • Lubatowa-Równe-Dukla
  • Jacek:
  • Krosno-Brzozów p. Haczów
  • Krosno-Haczów-Brzozów
  • Krosno-Brzozów p. Malinówkę
  • Krosno-Wola Komborska
  • Brzozów-Wola Jasienicka
  • Kubuś:
  • Krosno-Jasło
  • Krosno-Sanok
  • Krosno-Łęki Strzyżowskie
  • Krosno-Rymanów-Wola Niżna
  • Marcel:
  • Krosno-Rzeszów
  • Miś:
  • Krosno-Dobieszyn-Jedlicze-Chlebna
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Jasionka
  • Krosno-Frysztak-Strzyżów
  • Krosno-Łubienko
  • Krosno-Dukla-Tylawa-Barwinek
  • Krosno-Dukla-Łysa Góra-Nowy Żmigród
  • Krosno-Warszawa
  • Neobus:
  • Krosno-Wrocław
  • Krosno-Łódź
  • Krosno-Warszawa
  • Nikitrans:
  • Krosno-Jasło-Kraków
  • Krosno-Korczyna-Zmiennica
  • Krosno-Krościenko Wyżne-Zmiennica
  • Jabłonica Polska-Brzozów
  • Krosno-Krościenko Wyżne-Brzozów
  • San Bus:
  • Ustrzyki Dolne-Krosno-Kraków
  • Ustrzyki Górne-Krosno-Kraków


  • Zgłoś zmiany lub błędy
  • Firmy, które obsługują linie busów z Krosna lub do Krosna i chcą zaistnieć w tym dziale informatora prosimy o kontakt z redakcją portalu: redakcja@krosno24.pl lub tel. 13 493 44 44

    Rozkład jazdy

    Bodek - prywatna komunikacja na trasie Krosno - Strzyżów - Rzeszów

    Informacja tel.: 13 420 47 00

    PrzystanekGodzina odjazdu
    Krosno, Dworzec 05:30(E), 10:45(Dm), 13:00(Dm)
    Krosno, Turaszówka ZSE 05:34(E), 10:49(Dm), 13:04(Dm)
    Odrzykoń 05:37(E), 10:52(Dm), 13:07(Dm)
    Ustrobna 05:40(E), 10:55(Dm), 13:10(Dm)
    Ustroba Gąsienice 05:42(E), 10:57(Dm), 13:12(Dm)
    Bajdy 05:44(E), 10:59(Dm), 13:14(Dm)
    Wojaszówka 05:47(E), 11:02(Dm), 13:17(Dm)
    Przybówka 05:50(E), 11:05(Dm), 13:20(Dm)
    Przybówka PKP 05:52(E), 11:07(Dm), 13:22(Dm)
    Widacz 05:54(E), 11:09(Dm), 13:24(Dm)
    Twierdza 05:57(E), 11:12(Dm), 13:27(Dm)
    Frysztak, Pk 06:00(E), 11:15(Dm), 13:30(Dm)
    Frysztak 06:01(E), 11:16(Dm), 13:31(Dm)
    Pułanki 06:04(E), 11:19(Dm), 13:34(Dm)
    Cieszyna 06:07(E), 11:22(Dm), 13:37(Dm)
    Wiśniowa 06:10(E), 11:25(Dm), 13:40(Dm)
    Kalembina 06:13(E), 11:28(Dm), 13:43(Dm)
    Kożuchów 06:15(E), 11:30(Dm), 13:45(Dm)
    Tułkowice 06:17(E), 11:32(Dm), 13:47(Dm)
    Dobrzechów 06:20(E), 11:35(Dm), 13:50(Dm)
    Strzyżów 06:23(E), 11:38(Dm), 13:53(Dm)
    Żarnowa 06:29(E), 11:44(Dm), 13:59(Dm)
    Glinik Charzewski 06:32(E), 11:47(Dm), 14:02(Dm)
    Czudec, ul. Jasielska 06:38(E), 11:53(Dm), 14:08(Dm)
    Czudec, Szkoła 06:42(E), 11:57(Dm), 14:12(Dm)
    Rzeszów Dąbrowskiego 06:58(E), 12:13(Dm), 14:28(Dm)
    Rzeszów, Dworzec 07:01(E), 12:16(Dm), 14:31(Dm)
    Rzeszów, Lwowska Szpital 07:15(E), 12:30(Dm), 14:45(Dm)

    Bodek - prywatna komunikacja na trasie Rzeszów - Strzyżów - Krosno

    PrzystanekGodzina odjazdu
    Rzeszów Lwowska Szpital 07:10(Dm), 07:30(6#), 09:05(Dm), 15:20(Dm)
    Rzeszów Armii Krajowej 07:13(Dm), 07:33(6#), 09:08(Dm), 15:23(Dm)
    Rzeszów Rejtana 07:16(Dm), 07:36(6#), 09:11(Dm), 15:26(Dm)
    Rzeszów Bardowskiego 07:22(Dm), 07:42(6#), 09:17(Dm), 15:32(Dm)
    Rzeszów Dworzec 07:24(Dm), 07:44(6#), 09:19(Dm), 15:34Dm)
    Rzeszów Dšbrowskiego 07:27(Dm), 07:47(6#), 09:22(Dm), 15:37(Dm)
    Czudec 07:38(Dm), 07:58(6#), 09:33(Dm), 15:48Dm)
    Glinik Charzewski 07:49(Dm), 08:09(6#), 09:44(Dm), 15:59(Dm)
    Żarnowa 07:52(Dm), 08:12(6#), 09:47(Dm), 16:02Dm)
    Strzyżów 07:56(Dm), 08:16(6#), 09:51(Dm), 16:06Dm)
    Dobrzechów 08:01(Dm), 08:21(6#), 09:56(Dm), 16:11Dm)
    Tułkowice 08:04(Dm), 08:24(6#), 09:59(Dm), 16:14Dm)
    Kożuchów 08:06(Dm), 08:26(6#), 10:01(Dm), 16:16Dm)
    Kalembina 08:08(Dm), 08:28(6#), 10:03(Dm), 16:18Dm)
    Wiśniowa 08:11(Dm), 08:31(6#), 10:06(Dm), 16:21(Dm)
    Cieczyna 08:14(Dm), 08:34(6#), 10:09(Dm), 16:24(Dm)
    Pułanki 08:17(Dm), 08:37(6#), 10:12(Dm), 16:27(Dm)
    Frysztak 08:20(Dm), 08:40(6#), 10:15(Dm), 16:30(Dm)
    Frysztak, Pk 08:21(Dm), 08:41(6#), 10:16(Dm), 16:31(Dm)
    Twierdza 08:24(Dm), 08:44(6#), 10:19(Dm), 16:34(Dm)
    Widacz 08:27(Dm), 08:47(6#), 10:22(Dm), 16:37(Dm)
    Przybówka, PKP 08:29(Dm), 08:49(6#), 10:24(Dm), 16:39(Dm)
    Pprzybówka, Skrz. 08:31(Dm), 08:51(6#), 10:26(Dm), 16:41(Dm)
    Wojaszówka 08:34(Dm), 08:54(6#), 10:29(Dm), 16:44(Dm)
    Bajdy 08:37(Dm), 08:57(6#), 10:32(Dm), 16:47(Dm)
    Ustrobna Gąsienice 08:39(Dm), 08:59(6#), 10:34(Dm), 16:49(Dm)
    Ustrobna 08:42(Dm), 09:02(6#), 10:37(Dm), 16:52(Dm)
    Odrzykoń 08:46(Dm), 09:06(6#), 10:41(Dm), 16:56(Dm)
    Krosno, Turaszówka ZSE 08:48(Dm), 09:08(6#), 10:43(Dm), 16:58(Dm)
    Krosno, Dworzec 08:52(Dm), 09:12(6#), 10:47(Dm), 17:02(Dm)

    Legenda:
    D - kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
    E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
    m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
    6 - kursuje w soboty
    # - nie kursuje w dni świąteczne

    • Biuro firmy Bodek - tel. 13 420 47 00

    Ostatnia aktualizacja: 7.02.2017

    Zgłoś zmiany lub uwagi



    Wydrukuj Drukuj
    Wyszukiwarka

    REKLAMA



    Partnerzy
    portalu:
    Stimo Sklep Sfera PC Radio Taxi 9626 PWSZ w KrośnieMedia Design
    Informacje  | WiadomościArchiwumPrognoza pogody
    Kultura  | Wydarzenia kulturalno-rozrywkoweArchiwum • Terminarze kin: Sokół, artKino
    Krosno  | O mieścieSamorząd
    Internet  | Katalog lokalnych stron
    Komunikacja internetowa  | Tablica ogłoszeńOpinieCzatKartki elektroniczne
    Informator:  | FinansePizza na telefonDania na telefon • Rozkłady: MKS, PKS, PKP, busyPolicjaKsiążka telefoniczna
    Kupuj:  | Bilety
    Archiwum wydarzeń 
    specjalnych
     
    | Biennale Lnu 2002 • Wybory samorządowe 2002, 2006, 2010, 2014Flash mob • Galicja Blues Festival: 2004, 2005, 2006, 2007Biennale Fotografii o Krośnie 2000-2005Zabytki poprzemysłowe PodkarpaciaFinał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2005Wyprawy rowerowe 2005Zlot 4x4 2004-2006Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Krosna - 2005-2008Górskie Zawody Balonowe 2000-2009Kartki z wakacji 2003-2006

    Krośnieński Portal Internetowy Krosno24.pl. Istnieje od 2002 r. Wydawcą portalu jest firma SpeedArt.
    Uproszczona wersja portalu na telefon komórkowy: www.krosno24.mobi
    Kontakt z redakcją: e-mail - redakcja@krosno24.pl, tel. 13 493 44 44

    Nowości / Zespół / Prywatność / Prawa autorskie / Oglądalność portalu / Patronat medialny / Reklama / Kontakt / Więcej