Ustaw Krosno24.pl jako strona startowa Zaloguj się
Kanał YouTube Ogłoszenia Wasze galerie Wizytówki firm
Filmy
(261)
Anonse
(4486)
Foto
(16850)
Firmy
(146)
Krosno24.pl - Krośnieński Portal Internetowy
Kartki  elektroniczne Katalog Czat Opinie
Kartki
(112)
Strony
(845)
Czateria
(39)
Opinie
(455547)

Mapa portalu: Centrum > Prywatne busy międzymiastowe > Rozkład jazdy

Busy

Airbus:
  • Krosno-Kraków
  • Krosno-Warszawa
  • Amigo:
  • Bytom-Krosno-Polańczyk
  • Barbara:
  • Krosno-Kraków
  • Beskid:
  • Krosno-Głojsce
  • Krosno-Głębokie
  • Krosno-Łęki Dukielskie przez Wrocankę
  • Bodek:
  • Krosno-Rzeszów przez Lutczę
  • Krosno-Rzeszów przez Strzyżów
  • Krosno-Dukla-Barwinek
  • Krosno-Kobylany
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Barwinek
  • Krosno-Głowienka-Wrocanka
  • Busik:
  • Krosno-Strzyżów
  • Krosno-Brzozów
  • Krosno-J. Rosielna-Domaradz
  • Dromader:
  • Lubatowa-Iwonicz Zdrój
  • Krosno-Lubatowa
  • Krosno-Rogi-Równe
  • Golcowa-Domaradz-Brzozów
  • Jacek:
  • Krosno-Brzozów p. Haczów
  • Krosno-Haczów-Brzozów
  • Krosno-Brzozów p. Malinówkę
  • Krosno-Wola Komborska
  • Brzozów-Wola Jasienicka
  • Kubuś:
  • Krosno-Jasło
  • Krosno-Sanok
  • Marcel:
  • Krosno-Rzeszów
  • Miś:
  • Gorlice-Jasło-Rzeszów-Warszawa
  • Krosno-Dobieszyn-Jedlicze-Chlebna
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Jasionka
  • Krosno-Frysztak-Strzyżów
  • Krosno-Łubienko
  • Krosno-Dukla-Zawadka Rymanowska
  • Neobus:
  • Krosno-Warszawa
  • Krosno-Wrocław
  • Nikitrans:
  • Krosno-Jasło
  • Krosno-Korczyna-Zmiennica
  • Krosno-Krościenko Wyżne-Zmiennica
  • PKS Krosno:
  • Krosno-Rzeszów
  • Krosno-Sanok
  • San Bus:
  • Ustrzyki Dolne-Kraków przez Krosno
  • Ustrzyki Górne-Kraków przez Krosno
  • Transport:
  • Iwonicz Zdrój-Krosno-Katowice


  • Zgłoś zmiany lub błędy
  • Firmy, które obsługują linie busów z Krosna lub do Krosna i chcą zaistnieć w tym dziale informatora prosimy o kontakt z redakcją portalu: redakcja@krosno24.pl lub tel. 13 493 44 44

    Rozkład jazdy

    Bodek - prywatna komunikacja na trasie Krosno - Strzyżów - Rzeszów

    PrzystanekGodzina odjazdu
    Krosno, Dworzec 05:30(E), 10:45(D)
    Krosno, Huta techniczna 05:33(E), 10:47(D)
    Krosno, Turaszówka ZSE 05:34(E), 10:49(D)
    Odrzykoń 05:36(E), 10:51(D)
    Ustrobna 05:38(E), 10:53(D)
    Ustroba Gąsienice 05:39(E), 10:54(D)
    Bajdy 05:40(E), 10:55(D)
    Wojaszówka 05:43(E), 10:57(D)
    Przybówka 05:46(E), 11:00(D)
    Przybówka PKP 05:47(E), 11:01(D)
    Widacz 05:48(E), 11:02(D)
    Twierdza 05:50(E), 11:06(D)
    Frysztak, Pk 05:52(E), 11:07(D)
    Frysztak 05:53(E), 11:06(D)
    Pułanki 05:55(E), 11:08(D)
    Cieszyna 05:57(E), 11:11(D)
    Wiśniowa 06:01(E), 11:14(D)
    Strzyżów 06:12(E), 11:26(D)
    Rzeszów Dąbrowskiego 06:44(E), 12:02(D)
    Rzeszów Cieplińskiego 06:48(E), 12:06(D)

    Bodek - prywatna komunikacja na trasie Rzeszów - Strzyżów - Krosno

    PrzystanekGodzina odjazdu
    Rzeszów Lwowska Szpital 07:30(E),
    Rzeszów Głowackiego 07:35(E), 15:30(D)
    Rzeszów Cieplińskiego 07:40(E), 15:34(D)
    Rzeszów Lisa Kuli 07:43(E), 15:37(D)
    Rzeszów Dąbrowskiego 07:47(E), 15:40(D)
    Strzyżów 08:21(E), 16:10(D)
    Wiśniowa 08:33(E), 16:26(D)
    Cieczyna 08:37(E), 16:33(D)
    Pułanki 08:39(E), 16:35(D)
    Frysztak 08:41(E), 16:37(D)
    Frysztak, Pk 08:42(E), 16:39(D)
    Twierdza 08:45(E), 16:42(D)
    Widacz 08:46(E), 16:43(D)
    Przybówka, PKP 08:47(E), 16:44(D)
    Pprzybówka, Skrz. 08:48(E), 16:45(D)
    Wojaszówka 08:51(E), 16:49(D)
    Bajdy 08:53(E), 16:51(D)
    Ustrobna Gąsienice 08:54(E), 16:52(D)
    Ustrobna 08:55(E), 16:53(D)
    Odrzykoń 08:57(E), 16:55(D)
    Krosno, Turaszówka ZSE 08:59(E), 16:58(D)
    Krosno, Huta techniczna 09:01(E), 17:00(D)
    Krosno, Dworzec 09:03(E), 17:03(D)

    Legenda:
    D - kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
    E - kursuje od poniedziałku do soboty w dni robocze

    • Biuro firmy Bodek - tel. 13 420 47 00

    Ostatnia aktualizacja: 22.10.2014
    Abonament do: 31.12.2014

    Zgłoś zmiany lub uwagi



    Wydrukuj Drukuj
    Wyszukiwarka

    REKLAMA



    Partnerzy
    portalu:
    Stimo Sklep Sfera PC Radio Taxi 9626 PWSZ w KrośnieMedia Design
    Informacje  | WiadomościArchiwumFotoblogPrognoza pogody
    Kultura  | Wydarzenia kulturalno-rozrywkoweArchiwum • Terminarze kin: Sokół, artKino
    Krosno  | O mieścieSamorząd
    Internet  | Katalog lokalnych stron
    Komunikacja internetowa  | Tablica ogłoszeńOpinieCzatKartki elektroniczne
    Informator:  | FinansePizza na telefonDania na telefon • Rozkłady: MKS, PKS, PKP, busyPolicjaKsiążka telefoniczna
    Kupuj:  | Bilety
    Archiwum wydarzeń 
    specjalnych
     
    | Biennale Lnu 2002 • Wybory samorządowe 2002, 2006, 2010Flash mob • Galicja Blues Festival: 2004, 2005, 2006, 2007Biennale Fotografii o Krośnie 2000-2005Zabytki poprzemysłowe PodkarpaciaFinał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2005Wyprawy rowerowe 2005Zlot 4x4 2004-2006Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Krosna - 2005-2008Górskie Zawody Balonowe 2000-2009Kartki z wakacji 2003-2006

    Krośnieński Portal Internetowy Krosno24.pl. Istnieje od 2002 r. Wydawcą portalu jest firma SpeedArt.
    Uproszczona wersja portalu na telefon komórkowy: www.krosno24.mobi
    Kontakt z redakcją: e-mail - redakcja@krosno24.pl, tel. 13 493 44 44

    Nowości / Zespół / Prywatność / Prawa autorskie / Oglądalność portalu / Patronat medialny / Reklama / Kontakt / Więcej