Ustaw Krosno24.pl jako strona startowa Zaloguj się
Kanał YouTube Ogłoszenia Wasze galerie Wizytówki firm
Filmy
(179)
Anonse
(4261)
Foto
(16705)
Firmy
(157)
Krosno24.pl - Krośnieński Portal Internetowy
Kartki  elektroniczne Katalog Czat Opinie
Kartki
(112)
Strony
(847)
Czateria
(39)
Opinie
(451060)

Mapa portalu: Centrum > Prywatne busy międzymiastowe > Rozkład jazdy

Busy

Airbus:
  • Krosno-Kraków-Krosno
  • Krosno-Warszawa-Krosno
  • Amigo:
  • Bytom-Krosno-Polańczyk
  • Barbara:
  • Krosno-Kraków-Krosno
  • Beskid:
  • Krosno-Głojsce-Krosno
  • Krosno-Głębokie-Krosno
  • Krosno-Łęki Dukielskie przez Wrocankę
  • Bodek:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno przez Lutczę
  • Krosno-Rzeszów-Krosno przez Strzyżów
  • Krosno-Dukla-Barwinek
  • Krosno-Kobylany-Krosno
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Barwinek
  • Busik:
  • Krosno-Strzyżów-Krosno
  • Krosno-Brzozów-Krosno
  • Krosno-J. Rosielna-Domaradz-Krosno
  • Dromader:
  • Lubatowa-Iwonicz Zdrój-Lubatowa
  • Krosno-Lubatowa-Krosno
  • Krosno-Rogi-Równe-Krosno
  • Golcowa-Domaradz-Brzozów-Golcowa
  • Jacek:
  • Krosno-Brzozów-Krosno p. Haczów
  • Krosno-Haczów-Brzozów
  • Krosno-Brzozów-Krosno p. Malinówkę
  • Krosno-Wola Komborska-Krosno
  • Brzozów-Wola Jasienicka
  • Kubuś:
  • Krosno-Jasło-Krosno
  • Krosno-Sanok-Krosno
  • Marcel:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno
  • Miś:
  • Gorlice-Jasło-Rzeszów-Warszawa
  • Krosno-Dobieszyn-Jedlicze-Chlebna
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Jasionka
  • Krosno-Frysztak-Strzyżów
  • Krosno-Łubienko
  • Neobus:
  • Krosno-Warszawa-Krosno
  • Krosno-Wrocław-Krosno
  • Nikitrans:
  • Krosno-Jasło-Kraków
  • PKS Krosno:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno
  • Krosno-Sanok-Krosno
  • Krosno-Kraków-Krosno
  • San Bus:
  • Ustrzyki Dolne-Kraków-Ustrz. Dln. (przez Krosno)
  • Ustrzyki Górne-Kraków-Ustrz. Górne (przez Krosno)
  • Transport:
  • Iwonicz Zdrój-Krosno-Katowice


  • Zgłoś zmiany lub błędy
  • Firmy, które obsługują linie busów z Krosna lub do Krosna i chcą zaistnieć w tym dziale informatora prosimy o kontakt z redakcją portalu: redakcja@krosno24.pl lub tel. 13 493 44 44

    Rozkład jazdy

    Bodek - prywatna komunikacja na trasie
    Krosno - Strzyżów - Rzeszów

    PrzystanekGodziny odjazdów
    Krosno, ul. Mielczarskiego5:40 A,C10:05 B,C17:20 A,C
    Krosno, ul. Rzeszowska5:44 A,C10:09 B,C17:24 A,C
    Ustrobna5:48 A,C10:13 B,C17:28 A,C
    Wojaszówka5:53 A,C10:17 B,C17:33 A,C
    Przybówka - Skrzyż.5:56 A,C10:20 B,C17:36 A,C
    Frysztak - Dw. PKP6:02 A,C10:26 B,C17:42 A,C
    Cieszyna6:07 A,C10:31 B,C17:47 A,C
    Wiśniowa6:11 A,C10:34 B,C17:51 A,C
    Kożuchów6:15 A,C10:38 B,C17:55 A,C
    Dobrzechów6:18 A,C10:42 B,C17:59 A,C
    Strzyżów, ul. Sobieskiego6:22 A,C10:46 B,C18:03 A,C
    Żarnowa6:26 A,C10:51 B,C18:07 A,C
    Glinik Charzewski6:29 A,C10:55 B,C18:11 A,C
    Czudec - Rynek6:34 A,C11:00 B,C18:16 A,C
    Babica Kolonia6:37 A,C11:03 B,C18:18 A,C
    Babica Wieś (kościół)6:40 A,C11:06 B,C18:21 A,C
    Boguchwała - PODR6:46 A,C11:12 B,C18:27 A,C
    Rzeszów ul. Dąbrowskiego
    (obok Kościoła Saletynów)
    6:54 A,C11:22 B,C18:35 A,C
    Rzeszów, ul. Cieplińskiego
    (za Rondem Pakosława)
    6:58 A,C11:26 B,C18:38 A,C
    Rzeszów, ul. Lwowska
    (przyst. pomiędzy ul. Zenitową i Witolda)
    7:10 A,C11:38 B,C18:48 A,C

    Bodek - prywatna komunikacja na trasie
    Rzeszów - Strzyżów - Krosno

    PrzystanekGodziny odjazdów
    Rzeszów, ul. Lwowska
    (przyst. pomiędzy ul. Zenitową i Witolda)
    7:40 A,C15:20 B,C19:15 A,C
    Rzeszów, ul. Głowackiego obok ZUS7:50 A,C15:30 B,C19:22 A,C
    Rzeszów, ul. Cieplińskiego
    (przy skrzyż. z ul. Sokoła)
    7:52 A,C15:34 B,C19:24 A,C
    Rzeszów, ul. Cieplińskiego
    (Galeria Grafica)
    7:54 A,C15:36 B,C19:26 A,C
    Rzeszów, ul. Dąbrowskiego
    (za skrzyż. z ul. Niedzielskiego)
    7:57 A,C15:40 B,C19:29 A,C
    Boguchwała (na przeciw kościoła)8:07 A,C15:50 B,C19:38 A,C
    Babica Wieś (kościół)8:13 A,C15:57 B,C19:44 A,C
    Babica Kolonia8:16 A,C16:00 B,C19:47 A,C
    Czudec - Rynek8:19 A,C16:03 B,C19:50 A,C
    Glinik Charzewski8:24 A,C16:09 B,C19:55 A,C
    Żarnowa8:29 A,C16:13 B,C19:59 A,C
    Strzyżów ul. Sobieskiego8:31 A,C16:17 B,C20:03 A,C
    Dobrzechów8:35 A,C16:21 B,C20:07 A,C
    Kożuchów8:39 A,C16:25 B,C20:11 A,C
    Wiśniowa8:43 A,C16:29 B,C20:15 A,C
    Cieszyna8:47 A,C16:33 B,C20:19 A,C
    Frysztak - Dworzec PKP8:52 A,C16:39 B,C20:23 A,C
    Przybówka - Skrzyżowanie8:58 A,C16:45 B,C20:28 A,C
    Wojaszówka9:01 A,C16:49 B,C20:31 A,C
    Ustrobna9:05 A,C16:53 B,C20:35 A,C
    Krosno, ul. Rzeszowska9:09 A,C16:58 B,C20:39 A,C
    Krosno, ul. Mielczarskiego9:13 A,C17:03 B,C20:42 A,C

    Legenda:
    A - kursuje we wszystkie dni tygodnia
    B - kursuje od poniedziałku do piątku
    C - kursuje w dni świąteczne za wyjątkiem 25.12, 01.01 i Niedziela i Poniedziałek Wielkanocny i Boże Ciało

    • Biuro firmy Bodek - tel. 13 420 47 00
    • Linia obsługiwana przez 4 pojazdy.

    Ostatnia aktualizacja: 20.04.2010
    Abonament do: 31.12.2014

    Zgłoś zmiany lub uwagi



    Wydrukuj Drukuj
    Wyszukiwarka

    REKLAMA



    Partnerzy
    portalu:
    Stimo Sklep Sfera PC Radio Taxi 9626 PWSZ w KrośnieMedia Design
    Informacje  | WiadomościArchiwumFotoblogPrognoza pogody
    Kultura  | Wydarzenia kulturalno-rozrywkoweArchiwum • Terminarze kin: Sokół, artKino
    Krosno  | O mieścieSamorząd
    Internet  | Katalog lokalnych stron
    Komunikacja internetowa  | Tablica ogłoszeńOpinieCzatKartki elektroniczne
    Informator:  | FinansePizza na telefonDania na telefon • Rozkłady: MKS, PKS, PKP, busyPolicjaKsiążka telefoniczna
    Kupuj:  | Bilety
    Archiwum wydarzeń 
    specjalnych
     
    | Biennale Lnu 2002 • Wybory samorządowe 2002, 2006, 2010Flash mob • Galicja Blues Festival: 2004, 2005, 2006, 2007Biennale Fotografii o Krośnie 2000-2005Zabytki poprzemysłowe PodkarpaciaFinał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2005Wyprawy rowerowe 2005Zlot 4x4 2004-2006Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Krosna - 2005-2008Górskie Zawody Balonowe 2000-2009Kartki z wakacji 2003-2006

    Krośnieński Portal Internetowy Krosno24.pl. Istnieje od 2002 r. Wydawcą portalu jest firma SpeedArt.
    Uproszczona wersja portalu na telefon komórkowy: www.krosno24.mobi
    Kontakt z redakcją: e-mail - redakcja@krosno24.pl, tel. 13 493 44 44

    Nowości / Zespół / Prywatność / Prawa autorskie / Oglądalność portalu / Patronat medialny / Reklama / Kontakt / Więcej