Ustaw Krosno24.pl jako strona startowa Zaloguj się
Kanał YouTube Ogłoszenia Wasze galerie Wizytówki firm
Filmy
(261)
Anonse
(4464)
Foto
(16820)
Firmy
(147)
Krosno24.pl - Krośnieński Portal Internetowy
Kartki  elektroniczne Katalog Czat Opinie
Kartki
(112)
Strony
(845)
Czateria
(61)
Opinie
(454125)
Autozłom LOSTARK - złomowanie samochodów - Krosno, Jasło, Sanok

Mapa portalu: Centrum > Prywatne busy międzymiastowe > Rozkład jazdy

Busy

Airbus:
  • Krosno-Kraków-Krosno
  • Krosno-Warszawa-Krosno
  • Amigo:
  • Bytom-Krosno-Polańczyk
  • Barbara:
  • Krosno-Kraków-Krosno
  • Beskid:
  • Krosno-Głojsce-Krosno
  • Krosno-Głębokie-Krosno
  • Krosno-Łęki Dukielskie przez Wrocankę
  • Bodek:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno przez Lutczę
  • Krosno-Rzeszów-Krosno przez Strzyżów
  • Krosno-Dukla-Barwinek
  • Krosno-Kobylany-Krosno
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Barwinek
  • Busik:
  • Krosno-Strzyżów-Krosno
  • Krosno-Brzozów-Krosno
  • Krosno-J. Rosielna-Domaradz-Krosno
  • Dromader:
  • Lubatowa-Iwonicz Zdrój-Lubatowa
  • Krosno-Lubatowa-Krosno
  • Krosno-Rogi-Równe-Krosno
  • Golcowa-Domaradz-Brzozów-Golcowa
  • Jacek:
  • Krosno-Brzozów-Krosno p. Haczów
  • Krosno-Haczów-Brzozów
  • Krosno-Brzozów-Krosno p. Malinówkę
  • Krosno-Wola Komborska-Krosno
  • Brzozów-Wola Jasienicka
  • Kubuś:
  • Krosno-Jasło-Krosno
  • Krosno-Sanok-Krosno
  • Marcel:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno
  • Miś:
  • Gorlice-Jasło-Rzeszów-Warszawa
  • Krosno-Dobieszyn-Jedlicze-Chlebna
  • Krosno-Miejsce Piastowe-Dukla-Jasionka
  • Krosno-Frysztak-Strzyżów
  • Krosno-Łubienko
  • Neobus:
  • Krosno-Warszawa-Krosno
  • Krosno-Wrocław-Krosno
  • Nikitrans:
  • Krosno-Jasło-Kraków
  • Korczyna-Krosno-Warzyce
  • Krosno-Korczyna-Zmiennica
  • Krosno-Krościenko Wyżne-Zmiennica
  • PKS Krosno:
  • Krosno-Rzeszów-Krosno
  • Krosno-Sanok-Krosno
  • Krosno-Kraków-Krosno
  • San Bus:
  • Ustrzyki Dolne-Kraków-Ustrz. Dln. (przez Krosno)
  • Ustrzyki Górne-Kraków-Ustrz. Górne (przez Krosno)
  • Transport:
  • Iwonicz Zdrój-Krosno-Katowice


  • Zgłoś zmiany lub błędy
  • Firmy, które obsługują linie busów z Krosna lub do Krosna i chcą zaistnieć w tym dziale informatora prosimy o kontakt z redakcją portalu: redakcja@krosno24.pl lub tel. 13 493 44 44

    Rozkład jazdy

    Bodek - prywatna komunikacja na trasie Krosno - Strzyżów - Rzeszów

    PrzystanekGodzina odjazdu
    Krosno, Dworzec 05:30(E,7), 10:45(D), 17:20(5,7)
    Krosno, Huta techniczna 05:33(E,7), 10:47(D), 17:22(5,7)
    Krosno, Turaszówka ZSE 05:34(E,7), 10:49(D), 17:24(5,7)
    Odrzykoń 05:36(E,7), 10:51(D), 17:26(5,7)
    Ustrobna 05:38(E,7), 10:53(D), 17:28(5,7)
    Ustroba Gąsienice 05:39(E,7), 10:54(D), 17:29(5,7)
    Bajdy 05:40(E,7), 10:55(D), 17:30(5,7)
    Wojaszówka 05:43(E,7), 10:57(D), 17:33(5,7)
    Przybówka 05:46(E,7), 11:00(D), 17:36(5,7)
    Przybówka PKP 05:47(E,7), 11:01(D), 17:37(5,7)
    Widacz 05:48(E,7), 11:02(D), 17:38(5,7)
    Twierdza 05:50(E,7), 11:06(D), 17:40(5,7)
    Frysztak, Pk 05:52(E,7), 11:07(D), 17:42(5,7)
    Frysztak 05:53(E,7), 11:06(D), 17:43(5,7)
    Pułanki 05:55(E,7), 11:08(D), 17:45(5,7)
    Cieszyna 05:57(E,7), 11:11(D), 17:47(5,7)
    Wiśniowa 06:01(E,7), 11:14(D), 17:51(5,7)
    Strzyżów 06:12(E,7), 11:26(D), 18:03(5,7)
    Rzeszów Dąbrowskiego 06:44(E,7), 12:02(D), 18:35(5,7)
    Rzeszów Cieplińskiego 06:48(E,7), 12:06(D), 18:38(5,7)
    Rzeszów Lwowska Szpital 07:00(E,7), 18:48(5,7)

    Bodek - prywatna komunikacja na trasie Rzeszów - Strzyżów - Krosno

    PrzystanekGodzina odjazdu
    Rzeszów Lwowska Szpital 07:30(E,7), 19:15(5,7)
    Rzeszów Głowackiego 07:35(E,7), 15:30(D), 19:22(5,7)
    Rzeszów Cieplińskiego 07:40(E,7), 15:34(D), 19:24(5,7)
    Rzeszów Lisa Kuli 07:43(E,7), 15:37(D), 19:27(5,7)
    Rzeszów Dąbrowskiego 07:47(E,7), 15:40(D), 19:38(5,7)
    Strzyżów 08:21(E,7), 16:10(D), 20:03(5,7)
    Wiśniowa 08:33(E,7), 16:26(D), 20:15(5,7)
    Cieczyna 08:37(E,7), 16:33(D), 20:19(5,7)
    Pułanki 08:39(E,7), 16:35(D), 20:21(5,7)
    Frysztak 08:41(E,7), 16:37(D), 20:22(5,7)
    Frysztak, Pk 08:42(E,7), 16:39(D), 20:23(5,7)
    Twierdza 08:45(E,7), 16:42(D), 20:25(5,7)
    Widacz 08:46(E,7), 16:43(D), 20:26(5,7)
    Przybówka, PKP 08:47(E,7), 16:44(D), 20:27(5,7)
    Pprzybówka, Skrz. 08:48(E,7), 16:45(D), 20:28(5,7)
    Wojaszówka 08:51(E,7), 16:49(D), 20:31(5,7)
    Bajdy 08:53(E,7), 16:51(D), 20:33(5,7)
    Ustrobna Gąsienice 08:54(E,7), 16:52(D), 20:34(5,7)
    Ustrobna 08:55(E,7), 16:53(D), 20:35(5,7)
    Odrzykoń 08:57(E,7), 16:55(D), 20:37(5,7)
    Krosno, Turaszówka ZSE 08:59(E,7), 16:58(D), 20:39(5,7)
    Krosno, Huta techniczna 09:01(E,7), 17:00(D), 20:40(5,7)
    Krosno, Dworzec 09:03(E,7), 17:03(D), 20:42(5,7)

    Legenda:
    D - kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
    E - kursuje od poniedziałku do soboty w dni robocze
    7 - kursuje w niedziele
    5 - kursuje w piątki

    • Biuro firmy Bodek - tel. 13 420 47 00

    Ostatnia aktualizacja: 05.09.2014
    Abonament do: 31.12.2014

    Zgłoś zmiany lub uwagi



    Wydrukuj Drukuj
    Wyszukiwarka

    REKLAMA



    Partnerzy
    portalu:
    Stimo Sklep Sfera PC Radio Taxi 9626 PWSZ w KrośnieMedia Design
    Informacje  | WiadomościArchiwumFotoblogPrognoza pogody
    Kultura  | Wydarzenia kulturalno-rozrywkoweArchiwum • Terminarze kin: Sokół, artKino
    Krosno  | O mieścieSamorząd
    Internet  | Katalog lokalnych stron
    Komunikacja internetowa  | Tablica ogłoszeńOpinieCzatKartki elektroniczne
    Informator:  | FinansePizza na telefonDania na telefon • Rozkłady: MKS, PKS, PKP, busyPolicjaKsiążka telefoniczna
    Kupuj:  | Bilety
    Archiwum wydarzeń 
    specjalnych
     
    | Biennale Lnu 2002 • Wybory samorządowe 2002, 2006, 2010Flash mob • Galicja Blues Festival: 2004, 2005, 2006, 2007Biennale Fotografii o Krośnie 2000-2005Zabytki poprzemysłowe PodkarpaciaFinał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2005Wyprawy rowerowe 2005Zlot 4x4 2004-2006Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Krosna - 2005-2008Górskie Zawody Balonowe 2000-2009Kartki z wakacji 2003-2006

    Krośnieński Portal Internetowy Krosno24.pl. Istnieje od 2002 r. Wydawcą portalu jest firma SpeedArt.
    Uproszczona wersja portalu na telefon komórkowy: www.krosno24.mobi
    Kontakt z redakcją: e-mail - redakcja@krosno24.pl, tel. 13 493 44 44

    Nowości / Zespół / Prywatność / Prawa autorskie / Oglądalność portalu / Patronat medialny / Reklama / Kontakt / Więcej